Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

המגעים בין מכבי חיפה למאור בוזגלו חודשו
פרסום ראשון: הצדדים החליטו לשים מאחור את הפיצוץ במו"מ ובשעות הלילה אף חלה התקדמות משמעותית. בחיפה מקווים שהעסקה תיסגר בהקדם כדי שהקשר יוכל להצטרף למחנה האימונים באוסטריה
שמעון אלבז

לכל המתייפיפים פה. תופעת המנודים היא חמורה ביותר, אם היו אוכפים בכדורגל זכויות עובדים אלונה ושחר היו מקבלים בראש.

הזכות להתאמן עם הקבוצה היא לא מותרות בכדורגל אלא צורך בסיסי בגלל המאפיינים השונים של המקצוע. התופעה של להחתים שחקנים(יותר מ1) על חוזה ארוך ותוך שנה להתחיל ללחוץ עליהם להתרת חוזה בחינם תוך התחמקות במודע על חוזים שנעשו היא חמורה מאוד. אם הייתי מייעץ לשחקן שחושב לחתום שם, הייתי מכניס בחוזה תנאי שאינו יתאמן בנפרד בשום מצב מלבד פציעה. זה פשוט בושה

לכל המתייפיפים פה. תופעת המנודים היא חמורה ביותר, אם היו אוכפים בכדורגל זכויות עובדים אלונה ושחר היו מקבלים בראש.

הזכות להתאמן עם הקבוצה היא לא מותרות בכדורגל אלא צורך בסיסי בגלל המאפיינים השונים של המקצוע. התופעה של להחתים שחקנים(יותר מ1) על חוזה ארוך ותוך שנה להתחיל ללחוץ עליהם להתרת חוזה בחינם תוך התחמקות במודע על חוזים שנעשו היא חמורה מאוד. אם הייתי מייעץ לשחקן שחושב לחתום שם, הייתי מכניס בחוזה תנאי שאינו יתאמן בנפרד בשום מצב מלבד פציעה. זה פשוט בושה

כל עוד החוזה לא מחייב, יכולים לתת לשחקנים להתאמן בנפרד. אתה יכול להמציא "זכויות בסיסיות" אבל זה לא הופך את זה לנכון. זה גם קיים בעוד מקומות בעולם ובעוד ענפים.

יכול להיות דיון משפטי על תום לב או אנערף, אבל זו בטח לא זכות מובהקת.

יש לנו למעלה מ30 מושאלים,לא ראלי שכולם התאמנו עם הבוגרת. מי שכבר החליטו מראש להשאיל שוב לא הגיעו למחנה אימונים.

אבל הם בטח לא מנודים.

גם אצלנו לא כולם במחנה אימון, אתם חושבים שהם לא מתאמנים בנפרד?

אין לנו שחקנים מנודים. יש שחקנים מושאלים שנשארו עם הקבוצות שהשאילו להם.

בכלל אני לא זוכר מתי פעם אחרונה היה לנו שחקן "מנודה". להגיד את האמת אני לא זוכר אי פעם שבאמת היה אפילו בזמנים הכי קשים שלנו אבל אולי יש פה כאלה עם זיכרון יותר טוב משלי.

"מנודה" זה שם קוד למישהו שלא חלק מהתוכניות של המאמן, להגיד שאין ולא היה לנו שחקנים שהתאמנו בנפרד ? זה לא נכון.

מותר לקבוצה להגיד לשחקן שהוא לא נמצא בתוכניות ולתת לו לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות כדאי שיקלט, זה שבן בסט חזיר זה לא אשמת ב"ש.

חשוב לציין ששחקן שדורש חוזה ארוך טווח צריך לקחת בחשבון שבשלב כלשהו הוא עלול לא להיות בתוכניות, זה המחיר על השאיפה לדאוג לעצמך כלכלית כמה שנים קדימה.

כשיש לך יותר משחקן או שניים שאינם בתוכניות, זה פוגע בקבוצה ונראה רע מכמה סיבות.

1. זה יוצר מרמור בסגל.

2. זה מראה לשחקנים שברגע שלא יצטרכו אותם יעבירו אותם לשלב ההתשה.

3. זה מראה על תכנון מאוד לקוי של הצוות המקצועי.

כשר אבל מסריח.

מתי זה לא חוקי?

אם קבוצה לא רוצה לשחרר שחקן ולא נותנת לו להתאמן באופן סדיר

כל עוד הוא לא בתוכניות, משלמים לו שכר ונותנים לו להתאמן אז אין שום בעיה

כל עוד החוזה לא מחייב, יכולים לתת לשחקנים להתאמן בנפרד. אתה יכול להמציא "זכויות בסיסיות" אבל זה לא הופך את זה לנכון. זה גם קיים בעוד מקומות בעולם ובעוד ענפים.

יכול להיות דיון משפטי על תום לב או אנערף, אבל זו בטח לא זכות מובהקת.

לא דיברתי על זכות משפטית בסיסית אלא צורך בסיסי של שחקן כדורגל(לא תקף משפטית) ולכן אמרתי שהייתי ממליץ להכניס תנאי בחוזה. אגב אחרי קריאה של מכתב ארגון השחקנים זו אחת הדרישות שלהם.

ההודעה מכוונת למתייפיפים פה שחושבים שאין פסול בלקחת 6 שחקנים לנדות אותם מהאימונים כפרקטיקה קבועה ולנסות לאלץ אותם לוותר על חוזה שנחתם איתם לפני כשנה בקול תרועה. בושה

"מנודה" זה שם קוד למישהו שלא חלק מהתוכניות של המאמן, להגיד שאין ולא היה לנו שחקנים שהתאמנו בנפרד ? זה לא נכון.

מותר לקבוצה להגיד לשחקן שהוא לא נמצא בתוכניות ולתת לו לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות כדאי שיקלט, זה שבן בסט חזיר זה לא אשמת ב"ש.

חזיר? החוזה של בן בסט עומד על 280 אלף דולר בעונה, הוא מוכן לוותר על 80 אלף דולר מהחוזה שלו, יואב כץ מציע לו 170 אלף דולר, ז"א לוותר על 110 אלף דולר, איזה בנאדם היה מוותר על כל כך הרבה כסף בכזו קלות, רוב האנשים בגילו של בן בסט גם לא היו מוותרים על 80 אלף דולר.

בורר בדרך כלל לא פוסק לטובת השחקן במצב כזה. תחשבו שחתמתם על חוזה בעבודה אבל אז רוצים להגרום לכם להיתפטר שולחים אתכם לעבוד ליד התא של השירותים רחוק מאנשים, מקצצים בשעות ועושים לכם שיימינג מול העובדים האחרים. זה לא הרעת תנאים?

אף אחד לא רוצה לשלם לו ואין לו שום הצעה חוץ מהפועל חיפה, הוא רוצה לשחק? זה מה שמציעים..הוא רוצה לשבת ביציע? שיישב ביציע וירוויח את הכסף שמשלמים לו..לא איכפת לי מהתנאים הסוציאלים שלו וכמה הוא מרוויח..מהתחלה הוא לא שווה את הסכומים האלה אחרי שראינו אותו כבר.

תראה את בוזגלו מסומן אצל כולם באיקס והוא עוד מרשה לעצמו להגיב בהצעה נגדית לחיפה, אז מה ההבדל ביניהם?

בוקר טוב הוא בוקר עם החתמה של חוגג.

מה צפוי לנו היום?

לדעתי הוא לא אמר את המילה האחרונה בנוגע לבוזגלו, הוא חייב דחוף קשר יצירתי לסגל.

זה לא משנה מה אתה חושב, זה משנה מה החוק אומר, אם החוק קובע שמדובר בהרעת תנאים, אז זה לא חוקי, ואני משער שאם ארגון השחקנים מאיים לתבוע קבוצות מנדות, אז כנראה שיש להם איזשהו קייס, כי זה לא רק לשלם לשחקן אלא גם לא לפגוע בו מבחינת תנאים.

מה הרעת תנאים בדיוק? משלמים לו את אותו שכר כל יום, נותנים לו להתאמן..מן הסםת גם עובד שרוצים לפטר אותו לא קוראים לו לכל הישיבות החשובות כבר

מה הרעת תנאים בדיוק? משלמים לו את אותו שכר כל יום, נותנים לו להתאמן..מן הסםת גם עובד שרוצים לפטר אותו לא קוראים לו לכל הישיבות החשובות כבר

אז איך זה שבבוררות בדרך כלל בורר פוסק לכיוון טובת השחקן?