Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

אליפות גדול על בית"ר כרגע, אבל הם בונים תשתית טובה להמשך.

אוחנה, לוי גארסיה, קינדה, מוחמד ופלומיין שקנו אותם בשנה האחרונה ולכולם יש עוד הרבה שנים לתת כדורגל טוב.

אם ירוצו השנה חזק ויהיו בטופ 3 יהיה להם בסיס טוב שעם עוד החתמה או שתיים יוכלו לרוץ בעונות שאחרי לאליפות.

עוד דריבליסט לאוסף, ככה בניון בונה קבוצה? או שזה בכלל חוגג משחק מנג'ר ומנחית לו רכש, הזייה מה שקורה שם

חוגג כבר פועל לשנות את התקנון מ-6 זרים ל-6 כדורים על המגרש.

אגב, במצב השוק הישראלי בלקמן בעיניי שחקן מספיק טוב בשביל לעשות איתו מכבי כדורסל ולהביא אותו גם כדי למנוע הגעה שלו ליריבות שלנו.

מאוד לא הייתי רוצה לראות אותו בחיפה או בבית״ר, ואם יהיה שלב בתים יש לו בהחלט מקום אצלנו גם בנוסף לחלוץ זר.

בלם אחד לא יספיק להם. הם צריכים 2 בלמים לפחות. מתישהו באמצע העונה הם יבינו את מה שנראה נורא ברור: שאסור לבנות על בן חיים כבלם להרכב.

בית"ר תתמודד חזק בצמרת. לא חושב שיקחו אליפות אבל חטאנו מספיק בחטא היוהרה והשאננות בעבר

אין בכלל שאננות או יוהרה(אצלי) אבל להתחיל לפחד מקבוצה חדשה שעוד לא ערכה אימון אחד- זאת הקיצוניות השניה.

נוכל לדעת עליה יותר כאשר נראה אותה אשכרה משחקת.

כרגע אלו סתם שמות אקראים שהתקבצו למקום אחד. לא פשוט ולא מובן מאליו להפוך כל אסופה של שחקנים לקבוצה, לאגרוף אחד. וזה לא קורה תוך חודש וגם לא בחודשיים.

בטח שכן, בעונת 2006/7 התקציב של בית"ר עמד על 193 מיליון שקל, לא חושב שהגענו באף עונה לתקציב גבוה יותר מזה.

לגבי דמי העברות, הוא גם השקיע סכומים די גבוהים, הביא את רומולו בהשאלה במיליון יורו, את סבסטיאן אבראו במיליון יורו, את דריו פרננדס ב-850 אלף יורו, את ברק יצחקי החזיר מגנק ב-1.25 מיליון יורו, את לרואה הוא הביא בגיל 32 בחצי מיליון יורו, את דרק בואטנג בכמעט 2 מיליון יורו ואת שוונקי ב-2 מיליון יורו.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001008991

גם הביא בהשאלה את דוד אגנזו מריאל מדריד בזמנו, שעשה רק שער אחד בבעיטה חופשית יפה.

לרואה היה תאווה לעיניים.

אבל כל הישראלים הכוכבים שהביא מהליגה, לא היו בסכומים משמעותיים? זנדברג, בנאדו, גרשון, עידן טל...

לגבי שוונקי, הזכרת לי איך שליימה היה מתחרפן ממנו כל פעם. לשמוע אותו אומר "שוונקי" היה מפיל אותי מצחוק.

אני לא מחזיק מאף מאמן ישראלי כיום חוץ מבכר (אם לא הוא זה שבונה את הקבוצה), זה הקלף הכי חזק אצלנו. ברגע שאנחנו ננעלים על מאמן זר טוב גם אם הסגל לא מושלם השלם שלנו בסופו של דבר גדול מסך חלקיו ואי אפשר לעצור אותנו. גם באותו סגל לדעתי בלי אף שינוי ניקח אליפות (כמובן שאנחנו מכוונים גם לאירופה אז כדאי להתחזק). גם אם נחליף את ראייקוביץ' ודסה.

חיפה יכולים לקנות מי שהם רוצים, גם בית"ר (מה גם שלבית"ר עדיין יש בעיות מקצועיות מבחינת הסגל), כל עוד על הקווים שלהם עומדים בלבול ורוני לוי אני רגוע. רק ב"ש אם היו מתנהלים נכון יותר היו יכולים להוות איום עלינו, כי בכר באמת מאמן מצוין.

לבית"ר אין ממש שחקן שיוביל אותה לאליפות. חסר לה סקורר רציני וזה לא אחד שקל למצוא.

ולאלה שנלחצים מבית"ר להשוות קישור של פרץ, גלזר/גולסה, מיכה לקישור של קלטינס, מוחמד, אוחנה/קינדה זה לא רציני (כרגע) ודיברתי רק על הקישור שזה כיביכול החלק הכי טוב בבית"ר ואפילו לא הזכרתי את קארצב, ריקן וניקוליץ'.

אין בכלל שאננות או יוהרה(אצלי) אבל להתחיל לפחד מקבוצה חדשה שעוד לא ערכה אימון אחד- זאת הקיצוניות השניה.

נוכל לדעת עליה יותר כאשר נראה אותה אשכרה משחקת.

כרגע אלו סתם שמות אקראים שהתקבצו למקום אחד. לא פשוט ולא מובן מאליו להפוך כל אסופה של שחקנים לקבוצה, לאגרוף אחד. וזה לא קורה תוך חודש וגם לא בחודשיים.

מכבי נמצאת במצב מצוין אבל היא הייתה כזאת גם בקיץ 15. מי חזה שאסופת השחקנים החדשה (גורש, צדק, וואקמה ואחרים) בבאר שבע תביא להם אליפות?

אם יקרה הנס ונעפיל לליגת האלופות נצטרך לשבור תקרת זכוכית שקבוצה ישראלית עוד לא עשתה וזה לזכות באליפות תוך כדי השתתפות בצ'מפיונס.

לא מפחד מאף קבוצה, רק מכבד את כולם (כפי שכתוב לשחקנים בגב החולצה)

מכבי נמצאת במצב מצוין אבל היא הייתה כזאת גם בקיץ 15. מי חזה שאסופת השחקנים החדשה (גורש, צדק, וואקמה ואחרים) בבאר שבע תביא להם אליפות?

אם יקרה הנס ונעפיל לליגת האלופות נצטרך לשבור תקרת זכוכית שקבוצה ישראלית עוד לא עשתה וזה לזכות באליפות תוך כדי השתתפות בצ'מפיונס.

לא נעלה לצ'מפיונס

ביתר הוציאה בשני החלונות האחרונים (ועוד לא סיימו שם) 5.9 מיליון יורו (!!)

ומדובר על קבוצה כמעט בלי הכנסות

לגמרי מכבד. יש כמובן הבדל בכמות שביתר רכשה לעומת בש וגם באיך הן סיימו את העונה של לפני(גמר גביע ומקום שלישי לעומת פליאוף תחתון) אבל זה לא משנה את העובדה שתמיד צריך לכבד. הרי רוני לוי בעצמו עוד לא יודע מה החוזקות והחולשות שלו. הוא יגלה את זה רק על הדשא בבית וגן ותוך כדי תנועה.

אפשר פירוט?

קינדה 1M יורו

פלומיין 450K יורו

לוי גרסיה 600K יורו

עלי מוחמד 1.6M יורו

אוחנה 2M יורו

5.65M (סכומים לפי טראנספר מארקט) חסר לי מישהו?

אפשר פירוט?

אולי אני יכול לעזור לך

טיירה 200 אלף יורו

פלומיין 450 אלף יורו

קינדה מיליון יורו

גרסיה 600 אלף עד 1.2 מיליון יורו

אוחנה 2 מיליון יורו

מוחמד 1.5 מיליון יורו

בית״ר לא תתמודד על האליפות. לא רק זה, לדעתי למכבי חיפה יש סיכוי גדול יותר לזכות באליפות.

ואני מסכים עם המכבייה. לדבר על אליפות כשכמעט כל הסגל הוחלף זה בדיחה. הקבוצה הזו צריכה לרוץ שלושה חודשים כדי לקבל עליה איזשהו מושג או אפיון.

העניין הוא שבשלושה חודשים האלו אנחנו כבר נברח.

ב"ש רצו 3 שנים בצמרת עם רוב הסגל שלקח אליפות ב15/16

ברדה, מליקסון, בוזגלו, אוגו היו גם לפני בכר

גם הביא בהשאלה את דוד אגנזו מריאל מדריד בזמנו, שעשה רק שער אחד בבעיטה חופשית יפה.

לרואה היה תאווה לעיניים.

אבל כל הישראלים הכוכבים שהביא מהליגה, לא היו בסכומים משמעותיים? זנדברג, בנאדו, גרשון, עידן טל...

לגבי שוונקי, הזכרת לי איך שליימה היה מתחרפן ממנו כל פעם. לשמוע אותו אומר "שוונקי" היה מפיל אותי מצחוק.

עידן טל הגיע מבולטון, ואם אני זוכר נכון גם זנדברג, גם שמעון גרשון וגם בנאדו סיימו חוזה, ובית"ר פיתו אותם עם סכומים גבוהים שחיפה והפועל לא היו מוכנות לשלם

ב"ש שתי עונות לפני זה התחילה לבנות את השלד (ברדה, מליקסון, בוזגלו, אוגו) והביאה את בכר יחד עם כל השחקנים ואנחנו היינו אחרי שלוש אליפויות רצופות כולל טראבל ובנוסף הפעלנו לליגת האלופות. היינו קבוצה אחרת מנטאלית וסגל שהתחיל להישחק בעוד ב"ש בנתה קבוצה לאורך כמה עונות. הסיטואציה עכשיו לא דומה בכלל לסיטואציה ב - 2015. אנחנו עדיין לא צריכים להיות שאננים אבל גם לא לאכול סרטים סתם.

עוד פעם כתבות על "האולטימטום של חוגג". גם על מוחמד היה כזו, עכשיו על אוחנה.

וואלה. לא יודע איך לאכול את חוגג. מצד אחד, משקיע המון כסף ומביא שחקנים איכותיים מהטופ של ליגת העל אך יחד עם זאת מביא גם מאמן נורמלי ולא בובה, מביא מאמני כושר זרים וכו'. מצד שני, חולה פרסום, השמות שהביא עד עכשיו היו רק של הסקסיים והמוכרים ביותר.

יהיה מעניין לראות את בית"ר עונה הבאה ובעיקר יהיה מעניין לראות מה חוגג יעשה אם בית"ר לא יצליחו העונה. ולפי ההחתמות האחרונות, כל מקום מתחת ל 1-2 יהיה כישלון. אולי אפילו אפשר לומר שאם לא יקחו אליפות זה כישלון מבחינתם אחרי כמויות הכסף שחוגג שפך )וזה לא נגמר..)