Jump to content

מלפפונים שאר הליגה 2019

snufkin

Recommended Posts

לא שהוא רע לדעתי, אבל נראה לי שיש פה עניין של "להחזיר" על דוידזאדה מעבר לעניין מקצועי

זה כמו להשאיר למישהו קקי בוער ליד הדלת בתגובה לזה ששרף לך את הבית.

לא שהוא רע לדעתי, אבל נראה לי שיש פה עניין של "להחזיר" על דוידזאדה מעבר לעניין מקצועי

לקחנו להם את המגן הראשון אז הם לוקחים לנו בתגובה את המגן הרביעי?

זה כמו להשאיר למישהו קקי בוער ליד הדלת בתגובה לזה ששרף לך את הבית.

חחחחח תגובת הקיץ והוא עוד בקושי התחיל.

יודע שזה דבילי, אבל אני ממש שונא את התופעה הזאת של לגיונרים שיוצאים לשחק בקבוצות קטנות רק כדי להגיד "שיחקתי באירופה".

בעיניי כולם צריכים לשחק בליגה הישראלית, אלא אם זו אחת הליגות הגדולות באירופה או קבוצת צמרת גדולה מאיתנו בליגה קטנה.

כלומר לרנקה או פאפוס שכחילה הולך זה דבילי, ועוד כמה לגיונרי קפריסין שסתם רוצים שיהיה כתוב להם בקורות חיים שהם שיחקו מחוץ לישראל.

לודוגורץ נניח, למרות שזה נעשה בגלל קשרים מפוקפקים של סוכן, זו כן התקדמות מבחינתי. וגם גנט או גנק או ברוז'. אבל אם זו הייתה סתם קבוצה בינונית בליגה הבלגית או קבוצה בינונית בליגה האוסטרית, אז לא.

כחילה יוצא לחו"ל בגלל הדמי השבחה.

לגבי אזולאי, לא מסכים. הוא לא צעיר (30) ונידון לקריירת נדנדה אפורה בין אשדוד-סכנין-בני יהודה.

וואלה, שנה באיזה קפריסין או אפילו חוויה כמו אזרבייג'אן נשמע לי על הכיפאק אם הייתי במקום שלו. הרי לארץ תמיד יהיה לו לאן לחזור. ואם יתמזל מזלו והוא יתן עונה טובה אז הוא ימצא את עצמו בקבוצת פלייאוף עליון. מה רע?

לגבי אזולאי, לא מסכים. הוא לא צעיר (30) ונידון לקריירת נדנדה אפורה בין אשדוד-סכנין-בני יהודה.

וואלה, שנה באיזה קפריסין או אפילו חוויה כמו אזרבייג'אן נשמע לי על הכיפאק אם הייתי במקום שלו. הרי לארץ תמיד יהיה לו לאן לחזור. ואם יתמזל מזלו והוא יתן עונה טובה אז הוא ימצא את עצמו בקבוצת פלייאוף עליון. מה רע?

נו אתה רק מחזק את מה שאני אומר.

הוא לא יוצא לשם בגלל שאפתנות או ניסיון להגיע הכי רחוק שאפשר אלא רק כדי שיהיה כתוב לו ששיחק באירופה ואז יוכל לחזור לישראל בשביל יותר כסף.

לא כי הוא חולם על קריירה אירופית ומנסה להגיע לליגות הגדולות ולהצליח באמת.

אני יכול להבין אותו מבחינה כלכלית אבל עדיין זה מציק שכל פלוץ יוצא לחתום בחו"ל כאילו מה כבר הוא עשה כאן. רוצה שהלגיונרים שלנו יהיו הרציניים והטובים, אלה שמשחקים בליגות הגדולות של אירופה או בקבוצות כמו זלצבורג, אולימפיאקוס וברוז'. כל השאר שישחקו בארץ בליגה שלנו במקום סתם להעביר שנה בקבוצת שקר כלשהי ב"אירופה".

חח אזולאי חתם בבית"ר (לא הלחם שום).

מעניין אם זה השחקן האיכותי מאוד שעליו הם דיברו.

סיכם בבית"ר.. חחחח. השוק הישראלי במצב עצוב

אגב זוכרים שאוהדי בית"ר הפכו אותו לאויב ישראל כשהוא חגג נגד במדי סכנין? יהיה מצחיק

חח הזייה שם בבירה, אין שכל יש הרבה דאגות

חחח לפי הפייסבוק הם לא שכחו. התגובה המובילה עם 124 לייקים:

סוף סוף יש שחקן ערבי בבית"ר, שאפו!

אגב, זה ז'אנר חדש שאהוב עליי. תגובות של אוהדי בית"ר בעמוד הרשמי בפייסבוק.

״בבית״ר הוחלט: בסכומים הנדרשים אין עסקה על עלי מוחמד״

לא ידעתם מראש שהסכומים גבוהים גאונים שכמוכם?

אותו דפוס פעולה עם אילון אלמוג, אותו סיפור עם מיכאל אוחנה.

העיקר לעשות רעש ואז להתקפל בגלל שהסכומים גבוהים...

אותה רלוונטיות כמו להגיש הצעה על מסי ואז לעשות סטופ כי הסכומים לא ריאליים.

נו אתה רק מחזק את מה שאני אומר.

הוא לא יוצא לשם בגלל שאפתנות או ניסיון להגיע הכי רחוק שאפשר אלא רק כדי שיהיה כתוב לו ששיחק באירופה ואז יוכל לחזור לישראל בשביל יותר כסף.

לא כי הוא חולם על קריירה אירופית ומנסה להגיע לליגות הגדולות ולהצליח באמת.

אני יכול להבין אותו מבחינה כלכלית אבל עדיין זה מציק שכל פלוץ יוצא לחתום בחו"ל כאילו מה כבר הוא עשה כאן. רוצה שהלגיונרים שלנו יהיו הרציניים והטובים, אלה שמשחקים בליגות הגדולות של אירופה או בקבוצות כמו זלצבורג, אולימפיאקוס וברוז'. כל השאר שישחקו בארץ בליגה שלנו במקום סתם להעביר שנה בקבוצת שקר כלשהי ב"אירופה".

ברור שזה מעצבן אבל השחקנים בסוף עושים מה שטוב להם.

הם יוצאים לחו"ל להעביר שנה שנתיים (גם אני הייתי עובר לחול להתעסק במקצוע שלי שנה שנתיים אם זה היה אפשרי) ואז הם בווין-ווין סיטואיישן - או שהם מתקדמים שם לקבוצות הגדולות/מתקדמים ליגה או שהם חוזרים לארץ הופכים למלפפון הכי חם ומכפילים את המשכורת בחיפה/בש/ביתר ואולי אפילו אצלנו.

ביום שהקבוצות פה יפסיקו להחזיק ממרוואן קבהא וכל מיני זבל כזה שנוסע לשנה לחול אז אולי לשחקנים תיהיה דילמה אם שווה להם הניסיון הזה ואולי זה יגמור להם את הקריירה.