Jump to content

פצועים ונעדרים 19/20

turgi

Recommended Posts

לגולסה וניקוליץ בוודאות.

זה ידענו.

תוסיף את מיכה, אצילי ועטר. וזה יותר מדי.

גם צ'יקואל מעצבן אותי, חוזר כל פעם מפציעה עם כרס של מגד בחיל השריון.

זה ידענו.

תוסיף את מיכה, אצילי ועטר. וזה יותר מדי.

גם צ'יקואל מעצבן אותי, חוזר כל פעם מפציעה עם כרס של מגד בחיל השריון.

חחח

לא נראה לי שמדובר בפציעות רציניות. מקווה לפחות.

בקצב הזה לא יהיה לנו סגל מלא אפילו.

הפציעות האלה מדאיגות. בשנים קודמות לא היו לנו כל כך הרבה פצועים. מקווה שזה רק צירוף מקרים.

אין שום נזק ממשי למזלנו ואני לא חושב שסטטיסטית יש כאן משהו חריג לקבוצת ליגה ראשונה עם עומס.

בואו, "גמרו את העונה", זה בקושי שלושה שבועות, כן? ובטח רובם יחזרו לאימונים עוד לפני, פשוט לא ישחקו במשחק אחד מיותר

לצערי, אי אפשר לסמוך על כשירות ארוכת טווח של גולסה וניקוליץ'.

נניח יחזרו עוד חודשיים-שלושה, וגם אז עד שיכנסו לעניינים יצטרכו עוד תקופה לא קצרה, אין עירבון לזה שלא יפצעו שוב... (בטח גולסה עם ההיסטוריה הרפואית שלו)

חייבים שחקן או שניים נוספים לעמדות האלה. אין ברירה.

בואו, "גמרו את העונה", זה בקושי שלושה שבועות, כן? ובטח רובם יחזרו לאימונים עוד לפני, פשוט לא ישחקו במשחק אחד מיותר

מקווה שאתה אומר מידיעה ולא סתם מחרטט.

• 2 weeks later...

צ'יקו ועטר חזרו.

יוני כהן נפצע.

עדכון על אצילי בוואן:

במקביל, הקשר עומר אצילי עבר מספר בדיקות בתקופה האחרונה בשל החשש שהוא זקוק לניתוח בקע כדי לטפל בפציעתו ובימים הקרובים תתקבל ההחלטה האם הוא ינותח, או שמא, יופנה לשיטת טיפול אלטרנטיבית. בפציעות מסוג זה ישנה אפשרות של ניתוח או מנוחה מוחלטת של חודש ימים, שזה גם זמן ההיעדרות המוערך במקרה של התערבות כירורגית. כך או כך, הצהובים יקיימו מספר התייעצויות נוספות בימים הבאים ויחליטו מה הדרך הנכונה לטפל בשחקן כדי שיהיה מוכן למוקדמות ליגת האלופות.

לא יודע אם שמתם לב, אבל בכל הקבוצות יש שחקנים פצועים בשלב הזה. מכבי עם עונה ארוכה בטירוף, כמות משחקים כמעט בלתי נתפשת וכרגע בלי שום רצון להחזיר בכח פציעות קלות. בעונה צמודה יותר מיכה כבר בסגל ואני מאמין שהיו "מתאבדים" גם על שוינפלד.

אין סיבה להחזיר שחקנים בכח למגרש ב-31 הפרש. תנשמו, הכל טוב.

לא יודע אם שמתם לב, אבל בכל הקבוצות יש שחקנים פצועים בשלב הזה. מכבי עם עונה ארוכה בטירוף, כמות משחקים כמעט בלתי נתפשת וכרגע בלי שום רצון להחזיר בכח פציעות קלות. בעונה צמודה יותר מיכה כבר בסגל ואני מאמין שהיו "מתאבדים" גם על שוינפלד.

לגמרי. כרוניקה רגילה של קבוצת כדורגל.

לצערי, אי אפשר לסמוך על כשירות ארוכת טווח של גולסה וניקוליץ'.

נניח יחזרו עוד חודשיים-שלושה, וגם אז עד שיכנסו לעניינים יצטרכו עוד תקופה לא קצרה, אין עירבון לזה שלא יפצעו שוב... (בטח גולסה עם ההיסטוריה הרפואית שלו)

חייבים שחקן או שניים נוספים לעמדות האלה. אין ברירה.

זו הפציעה הראשונה המשמעותית ממנה ניקוליץ' סובל בקריירה. לפי מה הנחת שלא ניתן לסמוך על הכשירות שלו?

!

זו הפציעה הראשונה המשמעותית ממנה ניקוליץ' סובל בקריירה. לפי מה הנחת שלא ניתן לסמוך על הכשירות שלו?

תקשיב לו, הוא כבאי.

!

התכוונתי בהודעה שלי לשניהם (גולסה וניקוליץ') יחד- כשיחזרו, בתקווה שיהיו כמה שיותר בריאים וכשירים.

לפי הסטורי של ריקן הוא חולה עם חום וכאב גרון.

כאילו מישהו אומר עוד עוד עוד. בסוף נעלה עם הנוער.

אם אצילי שוב ייעדר לתקופה ארוכה, זה כבר באמת מתחיל להיות בעייתי.

קשה מאוד לבנות עליו ככה

עומר אצילי ייצא בימים הקרובים לניתוח בשרירי הבטן, כך הוחלט במכבי תל אביב. הקשר ההתקפי שסובל מבקע נח בתקופה האחרונה, אך הדבר לא עזר לו והבעיה לא נפתרה. ההערכה היא שאצילי ייעדר לכחודש וחצי, והאלופה תנסה להכשיר אותו לקראת שלב המוקדמות הראשון של ליגת האלופות.