Jump to content

סיכום התיקו מול ב"ש בנתניה אחריי צפייה בש.ח | The Throne Is Mine By Right

Sawyer

Recommended Posts

גלזר אתמול היה מדהים, פירק את ההתקפות של ב"ש פעם אחרי פעם, שכל פעם שובר שחקן אחר שלהם ומשאיר אותו מת על הדשא. הוא ואמאדור זה הסיבה שהם בכלל לא היו רלוונטים בהתקפה. אם יישפר את היכולת ההתקפית הוא הולך להיות הקשר האחורי הישראלי הכי טוב.

פספוס, ב"ש סתם קבוצה פרווה

נמאס מנתניה נמאס, אנחנו כמו לימון שנתניה סחטה אותו כבר מכל הכיוונים והוציאה לו אפילו את הזסט של הקליפה

איזה דומיננטיות הגנתית של גלזר.

הגליץ׳ על האסלביינק פרייסלס.

פעמיים. אותו סגנון.

באחד נגע לו קצת ביד אבל בקטנה, מאסטרפיס. איזה מתקל ענק.

הרגיש שהשחקנים לא כ"כ ידעו בהתחלה איך לאכול את זה שאנחנו רוצים לחגוג איתם אפילו שנגמר תיקו

השתחררו מהר, אבל עדיין לא בטירוף

באמת היה משחק כיף שההבדל היחיד ממשחק מושלם זה השער הזה שפשוט לא נכנס

לעונה הבאה חייבים שחקן שיודע למסור

כשמיכה לא משחק ההתקפה קצת תקועה .

סאבוריט היה היחידי אתמול שעוד ניסה לחלק מסירות שיפתחו את המשחק.

אצילי וכהן היו חייבים להרים קצת את הראש ולא לבעוט מכל מצב.

ולגבי משחק ההגנה שלנו הוא היה מושלם לפי דעתי.

זה התחיל מלחץ על כל המגרש שבש אפילו לא עוברת את האמצע(באליפויות שלהם הם היו עוברים אותנו בקלות למרות משחק הלחץ והשנה כלום)

וגם אם כבר עברו את החצי גלזר היה שם (היו לו איזה מיליון חילוצים)

או אחד מהבלמים שנתן משחק מעולה

גלזר אתמול היה מדהים, פירק את ההתקפות של ב"ש פעם אחרי פעם, שכל פעם שובר שחקן אחר שלהם ומשאיר אותו מת על הדשא. הוא ואמאדור זה הסיבה שהם בכלל לא היו רלוונטים בהתקפה. אם יישפר את היכולת ההתקפית הוא הולך להיות הקשר האחורי הישראלי הכי טוב.

יש לו תאקלים ברמה של אלברמן, חייב לשפר את הבעיטה כמו גם הנעת הכדור, רוב הפסים שלו קצרים אבל מדי פעם צריך לחשוב מחוץ לקופסא ולתת איזה כדור ארוך לצד שני.

אגב חצי מהמשחק אני מסתכל על הצרחות של איביץ', אחד הדברים היפים שיש.

כנראה לא ראית את בוני, היית שומע את הצרחות שלו בכל האיצטדיון בר״ג

1. דן גלזר חומר לקפטן עתידי במכבי.

2. השיפוט היה מזוויע, לגמרי ראוי ל'חייב למות'. אגב, אני חושב שאנחנו כקהל לא יוצאים מספיק על השופטים, הוא באמת צריך לפחד מלתנהג ככה (מדבר על הצהובים שלא היו).

3. לא יודע אם רק אני שמתי לב, אבל הקהל של ב"ש עשה איזה שיר גיי ברמות של ואמוס חיפל'ה, משהו עם הידיים בתנועות של חליבת פרה.

4.בסהכ שיחקנו לא רע בכלל, חבל שלא השכלנו לתת את החצי אחוז אקסטרה ולנצח. לפחות הרווחנו חזרה את אמאדור, ואת טיבי כבלם מחליף אבל עם ביטחון.

טיבי היה טוב מאוד. אני חושב שמבחינת יכולת נטו הוא עדיף על פיבן, אבל אולי בשקלול של מחיר-גיל- פוטנציאל-תסכול בספסל פיבן לוקח אותו.

טיבי היה טוב מאוד. אני חושב שמבחינת יכולת נטו הוא עדיף על פיבן, אבל אולי בשקלול של מחיר-גיל- פוטנציאל-תסכול בספסל פיבן לוקח אותו.

אני עדיין חושב שאין לו מקום בהרכב אם רוצים להצליח באירופה, לליגה הישראלית הוא יכול להספיק.

כנראה לא ראית את בוני, היית שומע את הצרחות שלו בכל האיצטדיון בר״ג

אבל איביץ' עושה את זה בסטייל, תענוג להסתכל עליו.

טיבי היה בהחלט טוב, אבל צריך לזכור שמדובר במשחקי גארבז' ואין לחץ ומתח. פיבן היה טוב כל העונה גם במשחקים הגדולים וטיבי בתחילת העונה חירבן את אירופה. המשחקים האלו משאלים לפעמים בצורה קצת מוגזמת. טיבי בלם טוב לקבוצה ישראלית אבל לא יותר טוב מפיבן או כל בלם אחר בסגל והוא צריך להישאר רק אם מקצץ בשכר ובתור בלם רביעי בסגל.

לא יודע מתי באר שבע היו יותר חלשים, ב3:0 או אתמול.

ההבדל מאתמול ל - 3:0 זה שהכדורים לא נכנסו. ב"ש חלשים מאוד והשאלה אם אלונה תישאר שמה או כמה מוטיביציה יש לה אחרי שהושפלה בבחירות.

התנגנה, סידי דיבר במקביל והרס

דווקא שעולים השחקנים וכל הקהל בטירוף הנודניק הזה חופר במיקרופון והורס הכל.