Jump to content

סיכום ההפסד לבני יהודה בחצי גמר הגביע אחרי צפייה בש.ח | שערוריית שיפוט וvar מובילה להפסד כואב

Sawyer

Recommended Posts

כמה הגזמות. לא שיחקנו מעולה אתמול, אבל בהתחשב בעובדה שבאופן כללי העונה לא היו לנו תצוגות עילאיות, המשחק אתמול היה בסדר לגמרי.

אגב, השופט דאג לחרב לנו את המשחק עוד לפני היד שניתזה מהראש של סורו.

היה צריך לפתוח

שכטר זה לא זה בערך ממחזור 3, 4

עטר לא חלוץ 9. ככל שתבינו את זה יותר מהר יהיה יותר טוב.

שכטר תחילת השנה היה מעולה, החזיק כדורים, לא אגיד שהוא לא מנסה, מתאמץ..מגיע למצבים, אבל מהסיבוב השני זה לא זה...הוא לא מספיק מייצר מצבים, לא מספיק מעורב, אין תנועה והוצאת מצבים.

שכטר בהחלט שחקן סגל לגיטימי, אבל לא חלוץ פותח כרגע..הוא לא נהיה צעיר יותר.

צריך חלוץ 9 לעונה הבאה....זה יקרה.

שימו בצד לגמרי את השערורייה ההמכוונת של הפנדל דקה 90. השיפוט במשחק היה בושה.

ציון השופט היה "טוב מאוד" - זאת פשוט פעולה של האיגוד שאומרת לנו זין בפנים שלכם. אנחנו מייצרים את הנארטיב ואתם לא יכולים לעשות כלום.

שימו לב למה שהתרחש במגרש, שיפוט חד צדדי לטובת בני יהודה באופן מובהק. ויתר להם על צהובים שאין בהם שיקול דעת, פעמיים בגלל "יתרון" לא שלף צהוב ודאי כאילו שזה קשור/תירוץ. השער שלהם שהגיע אחריי עבירה ודאית עלינו (כשכל המשחק הוא שורק להם כאלו בלי להתבלבל) עוד לפחות פנדל גבולי שלא זכה להתייחסות.

ציון: טוב מאוד.

העובדה שלא כל אחד מכם מתחרפן ועושה כל מה שביכולתו כולל להשיג את כל הטלפונים של כל הכתבים + שופטים + תקשורת שקיימים ומציף את כולם ביחס עם פייסבוק וטוויטר והכל רק מוכיחה שהסיפור פה כבר מזמן גמור.

מכבי תל אביב תמשיך להיות הקבוצה הכי טובה הכי דומיננטית הכי מקצוענית ובתכלס הראויה היחידה בישראל. כמו שהיה בעשור האחרון.

מדי פעם כוחות הרשע יצליחו באופן לא ספורטיבי לפגוע בנו, בנקודות, בתארים, בעצבים - איפה שיצליחו לפגוע.

אנחנו? נמשיך לשבת ולשתוק.

מועדון פאר בכל דבר שלא קשור להתמודדות עם הגופים החזקים בכדורגל מלווה בקהל האדיש והפסיבי בליגה.

בסיום שהיה המורי הזקן שהיה ברמקולים אז הכרוז או מי שלא יהיה עצר כל פעם ונתן לקהל של בני יהטדה להגיד לזייו את....

פשוט בושה

זה הכי בושה, מביך שזה קורה באירוע רשמי של ההתאחדות, אבל לא מפתיע שזה קורה נגדנו.

ההתאחדות אומרים שמותר לנו לפעמים גם להפסיד, באיגוד המפגר עוקצים אותנו. למה אתם מצפים??

בית"ר בכו על השופט והשופט ישר התקפל והודה שטעה. אנחנו בוכים על השופט אף אחד לא שם עלינו.

זאת הליגה כאן "אני איתך והעולם מנגד", כל התקשורת נגדנו, כל הפרשנים נגדנו, כל הקבוצות ושאר הקהל שונא אותנו, והכי גרוע השופטים שונאים אותנו.

אין טראבל? עונה הבאה נהיה יותר רעבים לקחת אותו ואפילו בשילוב עם אירופה. הכל טוב.

ראיקו דפק צילום שמזכיר נשכחות. לא בעיטה קלה, אבל לא מה שעשו ממנה "בלתי ניתנת לעצירה". יכל להגיב, לא יודע אם היה מגיע לכדור אבל זה שהוא לא זז מכאיב לי

חושב שהוא היה צריך לקחת את הכדור הזה

הוא לוקח ממש לפני הבעיטה כמה צעדים לימינה שלו ואז בעצם הוא מרחיק את עצמו מהכדור, וגם אם היה מזנק בספק אם היה מגיע

כוס אמא של כל הליגה הזאת

איך הם שמחים לזיין אותנו ברגע הראשון שמתאפשר להם

אנחנו בתור קהל עכשיו כשאנחנו כבר אלופים

צריכים כל משחק לקלל את כל אלה שבאים להרוס לנו.

וכמובן

אבא שיכור....

היה משחק מגעיל, מאכזב ומכעיס, אבל אפשר להוציא מזה משהו חיובי.

אני מקווה שהקבוצה תלמד ותשפר, מערך שלושת הבלמים לא עובד, למשל, בוודאי ללא דור מיכה וללא סאבוריט, דסה ככלי יחיד להעברת כדור להתקפה הוא אינו מספיק.

אנחנו יכולים לשאוב מזה איזשהי מוטיבציה, אם חשבנו שאי אפשר להפסיד והכל קל מדי.

נתבאס היום וביום ראשון צריך לחזור לנצח.

אבוקסיס הראש ביצה הזה רק חיפש לסגור את המשחק, לפחות היו יוצאים למתפרצות ומנצלים אבל גם זה הם לא עשו חוץ מבעיטה או מצב שלהם.

איביץ' מצידו גם עשה טעות שלא שינה מערך/ פוזיציה של שחקנים, דווקא במשחק כזה החוסר של דור מיכה עם המסירות החכמות הורגש היטב.

זיו אדלר וסוגיית השיפוט - מה עוד יש להגיד? הזוי כל הסיפור, לא סומך על השיפוט כבר כמה שנים אבל רמה כזאת שעם ואר אתה טועה וגם לא מנסה לבדוק?? בושה להתאחדות

ראיקו דפק צילום שמזכיר נשכחות. לא בעיטה קלה, אבל לא מה שעשו ממנה "בלתי ניתנת לעצירה". יכל להגיב, לא יודע אם היה מגיע לכדור אבל זה שהוא לא זז מכאיב לי

בעיטה מצוינת, גם אם הוא מזנק הוא לא מגיע לכדור.

בעיטה מצוינת, גם אם הוא מזנק הוא לא מגיע לכדור.

אם שחקן שלנו היה מבקיע גול כזה היו אומרים בעיטה אדירה

לא היה פה לראיקו שום סיכוי

וגם נראה שהוא לא ראה כל כך את הכדור בגלל כל השחקנים

מי שחושב שראייקו יכל לקחת את זה שילך לאבחן את עצמו

הוא בכלל לא מלטף אותו

הכדור היה מדויק מאוד לחיבור

שער גדול

אם כבר הסגירה הלקויה וכל המהלך שלקה בחסר מצד דסה(היה חלש מאוד הגנתית והתקפית) גם איבד כדור שגרם לקרן הזו ביציאה למתפרצת מצדו שהסתבכה.

הוא לוקח ממש לפני הבעיטה כמה צעדים לימינה שלו ואז בעצם הוא מרחיק את עצמו מהכדור, וגם אם היה מזנק בספק אם היה מגיע

נכון, ראיתי שוב את התקציר, הוא גנב ימינה כי הוא לא ראה את המסירה.

לא יודע אם הסתירו לו את הבעיטה עצמה,לדתעי הוא לא היה צריך להשאר תקוע ככה, אני לא חושב ששוער ברמתו לא אמור להגיב לדבר כזה גם אם הוא לא מגיע אליו

אני לא חושב שראייקו יכול לגעת בכדור הזה באף סיטואציה ואני גם לא מצפה ממנו.

זה כדור שאם דה חאה/אחד השוערים הטובים בעולם מצליח להדוף לקרן זה הופך לויראלי וכולם בוואטסאפ מאוננים בטירוף על עצירת העונות.

לבוא בטענות לראייקו/לתת לו אשמה זה מעבר להזוי, זה עצוב.

זה כל מני ג'קים שמתוסכלים מזה שהם שפטו את ראייקו לרעה וטעו לגביו ואמרו שהוא לא ראוי לליגה והוא בלוף ואז זה התפוצץ להם בפנים כשהוא הוכיח שהוא השוער הטוב בארץ ופוטנציאל אדיר.

אז בבקשה ממכם, די. זה מביך. אותכם..