Jump to content

איפה הזוית?

אקיטה

Recommended Posts

איפה הם רואים לעזאזל נגיחה איפההההה איפה היד הצמודה יא בני שרמוטות מזדיינים טוב שהוא לא התחיל לכדרר את הכדור שם בתוך הרחבה חבורה של כולרות מיקרובים חולי סארס שחצנים יהירים ומלאים בעצמם הלוואי שתמותו כמה שיותר מהר

אין לאף אחד מייל/פייס/טלפון של אדלר או גרינפלד שנראה להם שהם חבורה של שקרנים???? שמואל שטייף יריב טפר מישהו די עם הגניבת דעת הזאת לא יאומן שהם יוצאים מזה בכזאת קלות

אני מעריך את הסובלנות והאיפוק של מכבי לאורך כל העונה כלפיי השיפוט, אבל אם הם לא יעשו משהו בנוגע למה שקרה במשחק עם CAS אפילו זה פשוט עצוב. זה להביא את זה על עצמנו

שוב פעם, מאיפה הקטע הזה שאם זה מהראש ליד זה סבבה? בחיים לא שמעתי על זה.

כמובן שלא היה ראש, אבל סתם מעניין אותי איך כולם חוץ ממנו מדברים בכזה בטחון על מצב בו הכדור מגיע מהראש ליד למרות שנראה שלאף אחד אין מושג.

אפשר סעיף בחוקה? משהו?

קצת אחרי חצות וכשהאוטובוס של מכבי תל אביב כבר עזב את אצטדיון טדי, אוראל גרינפלד שניהל את המשחק בין הצהובים לבני יהודה בחצי גמר גביע המדינה (0:1 לבני יהודה), ירד מרכב ההסעות של איגוד השופטים ודיבר בפתיחות על רגע המחלוקת הבולט; כדור שפגע בידו של איסמעילה סורו בתוך הרחבה, אבל לא זכה לשריקה וגם לא לאיתות משופט ה-VAR, זיו אדלר.

"מי שאמון על ההחלטה באותו רגע במגרש זה אני או עוזר השופט הקרוב אלי. שנינו פירשנו את נגיעת היד כמקרה בו לא הגיע למכבי תל אביב פנדל", אמר גרינפלד, "מכאן האירוע המשיך. הייתה מחאה של דור פרץ שבגינה ניתן לו כרטיס צהוב. אמרתי לדור: 'תירגע, אנחנו בודקים. יש וידאו. תהיה רגוע. אנחנו בודקים'. הוא נרגע. בזמן שאמרתי לו את זה היה חילוף של בני יהודה. עוד לפני שהסתיים החילוף, קיבלתי מהווידאו הודעה: 'בדקנו. החלטה מצוינת. ממשיכים הלאה'. לא היה מקום לעכב את חידוש המשחק מאותו רגע שקיבלתי את ההודעה הזו".

עכשיו אחרי המשחק וכשראית את האירוע בעצמך. לא היה מקום לפנדל?

"לא. יש נגיחה ברורה מהראש ליד".

היא לא כזו ברורה מכמה מצלמות.

"ממה שאני ראיתי הנגיחה לעבר היד היא מאוד ברורה. מכל אנשי השיפוט בארץ ששלחו לי הודעות בתום המשחק, אין אחד שחושב שהיה כאן פנדל. כולם מהללים את ההחלטה חבל על הזמן. שמואל שטייף האחראי על מערכת VAR מגבה לגמרי את ההחלטה הזו שלי ושל זיו אדלר, שהיה האחראי על הווידאו".

שרן ייני טען אחרי המשחק שהוא ראה את אחת הזוויות ושהוא מבין את ההחלטה שלכם.

"שרן ייני ספורטאי למופת ומהווה דוגמא להתנהגות".

זיו אדלר שהיה כאמור האחראי בניידת, הסתובב בסיום המשחק והראה לכל מי שרצה קטע מהמונדיאל בו רואים בבירור נגיחה בכדור שהולכת אל היד של השחקן ופנדל לא נשרק. "זה מקרה מאוד קל", אמר אדלר. "יש פה גם כדור נגיחה שהולך מהראש של שחקן בני יהודה אל ידו ולכן אין מקום לפנדל ויש גם יד צמודה. במונדיאל היה מקרה של יד פתוחה ולא שרקו לפנדל כיוון שהכדור ננגח מראשו של השחקן".

איפה ייני אמר שהוא ראה זווית ושהוא מבין את ההחלטה בדיוק?

אשכרה אין עם מי לדבר

הביאו מערכת והטמיעו שיטה ואימונים ומה לא.. הם חייבים להצדיק את זה גם טם זה אומר לשקר במצח נחושה.

נגיחה ברורה חח

מחלות קשות

יש בערוץ הספורט כתבה עם כל הזוויות האפשרויות, דווקא האחרונה שבהן, זאת שצולמה מהשער של בני יהודה מראה בבירור שבראש הכדור לא פגע.

נו באמת,סורו עושה כאילו הוא נוגח והוא קונה את זה. נגיעה ברורה ביד. הכדור יורד בצורה ישירה לרצפה, אין שם שום משחק בין הראש ליד. איזה בן זונה מתנשא.

האמת שזה קצת נראה ככה מהזוויות הראשונות שהראו בשידור. במידה וזה אכן מה שהיה קורה - זה לא פנדל.

הזווית שהובאה פה למעלה היא זאת שמוכיחה שהכדור נגע ישירות ביד. בשידור הראו אותה משהו כמו 2-3 דקות אחרי האירוע.

לתחושתי גם צוות ה var ראה אותה בדיליי גדול, אחרי שהמשחק כבר חודש ואז בטח נבהלו מהאפשרות להחזיר את הגלגל לאחור. חבורה של אפסים.

מה מה מה ?

איפה כתוב בחוקה שאם הכדור פוגע בראש ואז ביד כאשר כיוון הכדור הוא עדיין לשער והיד מגדילה את נפח הגוף זה לא פנדל?

ועדיין יבואו צוות השיפוט ויזיינו את המוח שלא היה פנדל ושיש להם זווית שמראה את זה. אין עם מי לדבר הם גם טועים ואז עוד מנסים לבוא להוכיח את השטויות שלהם. אין עתיד לכדורגל פה עם שיפוט כזה פשוט אין

רק נגדנו הם לא מסוגלים להודות בטעות החבורת מושחתים הזאת.

מה מה מה ?

איפה כתוב בחוקה שאם הכדור פוגע בראש ואז ביד כאשר כיוון הכדור הוא עדיין לשער והיד מגדילה את נפח הגוף זה לא פנדל?

למה לאף אחד אין תשובה על זה? מאתמול כולם מדברים על זה בבטחון, למרות שכולם שמעו על החטקה הזאת לראשונה לפני 12 שעות.

איך עוד לא ראיתי שום הפניה לחוקה המהוללת?

משקרים לנו.

אשכרה חושבים אנחנו מטומטמים ומכתיבים לנו מציאות אלטרנטיבית.

חוץ מזה מה עם התייחסות ל 2 ההחלטות האחרות? נעלם כלא היה הא?

בושה וחרפה, איבדתי כל תקווה בכדורגל המושחת פה, מקווה שכל אגורה שצוות השיפוט ובמיוחד זיו אדלר מרוויחים יילך לתרופות.

לאט לאט הסיפור הזה יעלם לגמרי ורק אנחנו פשוט נוסיף אותו לרשימה הארוכה של הטעויות נגדנו עד הטעות הבאה ושוב פעם יתחיל אותו סיפור וגם הוא יעלם. חלק מצפים שהתקשורת תעשה רעש על זה, זה לא מעניין אותם מבחינתם זה מעניין שבני יהודה עלתה כי מכבי לא תיקח את כל התארים.

אם היה פוגע בראש, המעוף של הכדור שונה לחלוטין, פגע בין המרפק לכתף, בחלק התחתון וניתז ישר למטה.

ובכל מקרה, למרות שזה לא הגיוני מבחיה פיזיקלית, עצם זה שיש מחלוקת על הזווית הזאת הרי שמן הראוי לבדוק יותר לעומק.

אין לי ספק שאם זה היה הפוך היו בודקים.

ואני לא מדבר על כל המשחק שהשופט פשוט אנס אותנו!

כל שריקה קטנה לטובתם על דברים הזוים

פנדל מחצית ראשונה על ריקן (וואלה לפחות לך תראה בואר יא בן שרמוטה)

והגול שלהם שהגיע אחרי פאול ברור על יונתן כהן לפני הקרן.

שחיתות ברמה הכי גבוהה שיש.

אנשים מתעסקים בהאם הכדור פגע בראש או לא, שזה בדיוק מה שצוות השיפוט רוצה שיקרה.

הבעיה היא מי אמר שאם כדור פוגע בראש ואז ביד בכל מקרה שהוא זה לא פנדל? הם בונים את הטענה שלהם על משחק של ארגנטינה, מה הקשר? ממתי משחקים חיצוניים קובעים חוקה איפה החוק הזה? ואם הוא היה נוגח לכיוון השער ועם היד מציל את הכדור זה לא פנדל?

אם היה פוגע בראש, המעוף של הכדור שונה לחלוטין, פגע בין המרפק לכתף, בחלק התחתון וניתז ישר למטה.

ובכל מקרה, למרות שזה לא הגיוני מבחיה פיזיקלית, עצם זה שיש מחלוקת על הזווית הזאת הרי שמן הראוי לבדוק יותר לעומק.

אין לי ספק שאם זה היה הפוך היו בודקים.

בדיוק. בזווית האחורית רואים שהכדור פגע ישירות ביד.

אדלר הסרוח תיקתק את האירוע בכוונה בלי לבדוק אותו.