Jump to content

איפה הזוית?

אקיטה

Recommended Posts

זה מה שצריך להציף בכל מדיה אפשרית, איפה הזווית שמראה שזה נגע בראש של סורו?

אשמח אם מישהו פה יפרסם מיילים רלוונטים, גם של מכבי.

אסור לשתוק, עם גיבוי צריכה להיות הוכחה, איפה היא?

איזה זווית?אנחנו סמרטוטים זווית עלק

דפקו לנו חוואה בפנים חצי גמר גביע מדינה במקום שכל המועדון יצא לתקשורת יגמור לשופט הבן זונה הזה את הקריירה הם שותקים

זרקו לאוויר שלא היה פנדל וככה כיסו לעצמם את התחת.

זה לא באמת יעזור אם נשלח מיילים למכבי כי הם לא יעשו כלום. והתקשורת אדומה הם נהנים מכל רגע ככה שגם הם לא ידברו על זה.

מי אתה מצפה שיעשה משהו בנידון?

זרקו לאוויר שלא היה פנדל וככה כיסו לעצמם את התחת.

זה לא באמת יעזור אם נשלח מיילים למכבי כי הם לא יעשו כלום. והתקשורת אדומה הם נהנים מכל רגע ככה שגם הם לא ידברו על זה.

מי אתה מצפה שיעשה משהו בנידון?

לא יודע, מצפה שלפחות איכשהו נשתדל להציף את זה בכל מקום, כי אם אנחנו נשתוק אז מי יזעק?

ברקוביץ׳ יצא בטור שלו נגד הוואר ואומר שהיה צריך להיות פנדל.

״לפני שנדבר על ה-0:1 המפתיע והדרמטי של בני יהודה על מכבי תל אביב בחצי גמר גביע המדינה, אני רוצה שמישהו יסביר לי למה שמו את ה-VAR במדינת ישראל אם אפילו השופטים לא יודעים איך ומתי להשתמש בו? לא יכול להיות שבמעמד כל כך חשוב באצטדיון טדי, עם כל כך הרבה קהל, בדקה האחרונה של המשחק פוגע הכדור בידו של איסמעילה סורו בתוך הרחבה, והשופט אפילו לא ניגש ל-VAR.

אין לי בעיה אם היו ניגשים ובסופו של דבר היו מחליטים שלא היה פנדל, למרות שלטעמי היה צריך לשרוק. הכדור פגע בידו כאשר היד הייתה מחוץ לנפח של הגוף, לפי החוקים זהו פנדל במאה אחוז. אם במצב כזה השופטים, שאחראים ל-VAR לא מאותתים לשופט המשחק לבוא להסתכל, אז זו פשיטת רגל מצידם. שיבדקו טוב טוב אם הם בכלל ראויים לשפוט.״

ועדיין יבואו צוות השיפוט ויזיינו את המוח שלא היה פנדל ושיש להם זווית שמראה את זה. אין עם מי לדבר הם גם טועים ואז עוד מנסים לבוא להוכיח את השטויות שלהם. אין עתיד לכדורגל פה עם שיפוט כזה פשוט אין

זה על דיסק און קי שמחר במקרה ייפול לתוך הניקוז בכביש בדרך למשרד, ובדיוק השרת נדפק באמצע הלילה, אז הטכנאים שלהם יעבדו על זה אבל לא נראה שיצליחו לשחזר את הגיבוי.

שזה חבל כי בזווית הזאת רואים ממש ברור שלא היה פנדל, בקטע שלא מותיר מקום לספק.

זה על דיסק און קי שמחר במקרה ייפול לתוך הניקוז בכביש בדרך למשרד, ובדיוק השרת נדפק באמצע הלילה, אז הטכנאים שלהם יעבדו על זה אבל לא נראה שיש גיבוי.

חחחחח

מושחת יגיד אני מושחת ?

שקרן יגיד אני משקר?

חזון אחרית הימים לא יודו בטעויות שלהם כלומניקים

מה זה משנה אם יש זווית? גם אם פגע בראש לפני היד זה מקרה שהיד מונעת מהכדור את המשך התנועה לרחבה, לכן זו עבירה!

משנה כי זה האליבי היחידי שלהם למכירה, אז איפה האליבי? איפה ההוכחה? איפה הזווית יחבורה של מזדיינים בתחת?!

זה מה שצריך להציף בכל מדיה אפשרית, איפה הזווית שמראה שזה נגע בראש של סורו?

אשמח אם מישהו פה יפרסם מיילים רלוונטים, גם של מכבי.

אסור לשתוק, עם גיבוי צריכה להיות הוכחה, איפה היא?

אפשר גם מנגד פשוט לספק את הזווית האחורית ולצרף חוות דעת של פיזיקאי שאומרת שהתיאוריה שהכדור איכשהו נגע גם בראש במהלך הזה סותרת את חוקי הפיזיקה, ומזכירה את ה-Magic Loogie מסיינפלד?

משנה כי זה האליבי היחידי שלהם למכירה, אז איפה האליבי? איפה ההוכחה? איפה הזווית יחבורה של מזדיינים בתחת?!

מסכים עם רוח הדברים, אבל אני טוען שאפילו האליבי הזה הוא לא באמת אליבי, אלא רק תירוץ עלוב לזה שקיבלו החלטה על סמך צוות השידור שקבע שהכדור פגע בראש.

שום זווית לא תשכנע אותי שלא מכרו אותנו, מאחל קארמה לכל האיגוד המושחת הזה (לכאורה).

מחכים שיוציאו שרמוטות

d2yjgohna4ot.jpeg

1.גם אם הכדור ניתז מהראש ליד שמגדילה את נפח הגוף זה פנדל 100%.

2.זה לא מה שקרה, הכדור נגע ישירות ביד.

3.גם אם מצאתם זווית שנראה לכם x יש מספיק זוויות שמוכיחות y. ביד נגד חדרה בליגה חשבו 6 דק אם לשרוק או לא, פה אפילו לא הלכו למסך.

4. איפה הזווית? זה נטו המצאה מהשידור של כהן ושרף.

1.גם אם הכדור ניתז מהראש ליד שמגדילה את נפח הגוף זה פנדל 100%.

2.זה לא מה שקרה, הכדור נגע ישירות ביד.

3.גם אם מצאתם זווית שנראה לכם x יש מספיק זוויות שמוכיחות y. ביד נגד חדרה בליגה חשבו 6 דק אם לשרוק או לא, פה אפילו לא הלכו למסך.

4. איפה הזווית? זה נטו המצאה מהשידור של כהן ושרף.

זה המצאה השופטי VAR ראו את השידור של שרף ואכלו את הפייק ניוז שלהם, בושה! לא יוציאו שום סרטון בוודאות

מה הקטע פתאום עם הראש לא הבנתי? ונגיד והכדור ניתז מהראש אבל אחר כך הגיע ליד ששינתה את הכיוון, אז מה?

שוב פעם תקדימים עלינו?

מה הקטע פתאום עם הראש לא הבנתי? ונגיד והכדור ניתז מהראש אבל אחר כך הגיע ליד ששינתה את הכיוון, אז מה?

שוב פעם תקדימים עלינו?

אין פה תקדים, יש חוקה ברורה מאוד.

גם אם היה נוגע קודם בראש זה פנדל 100%.

וזה לא היה המקרה.

שוב, מכרו אותנו