Jump to content

לכל מי שחשב שvar ישנה פה משהו

Echoes

Recommended Posts

צודק... אני לועס את הכובע בלי לחתוך.. כל עוד חוקי המשחק תלויים בסופו של דבר בבני אדם לפני הטכנולוגיה לא ישתנה פה כלום.. זה רק הביא לי יותר עצבים..לפחות לפני הואר היה אפשר להגיד הוא לא ראה... אבל עכשיו מה התירוץ? הם לא ראו? בטח שהם ראו.. אבל החליטו להעלים עין או שראו נטפליקס בני זונות

בואו נהיה הוגנים, זה על הפנים גם בחו"ל. בספרד לא אוהבים את זה, בגרמניה לא אוהבים את זה, באנגליה לא אוהבים את זה. לגבי איטליה אני לא סגור, למרות שאני ארשה לעצמי להמר שגם שם רק מקטרים על זה.

מסתבר שהניסוי המוצלח במונדיאל (שהגיע אחרי שורת פיילוטים מביכים) היה מקרי, או שפשוט היה חד פעמי כי איגד את אנשי המקצוע הטובים בעולם לתפעל אותו.

מקווה מאוד שהשטות הזאת לא תהיה בשנה הבאה, בשום מקום.

שיעשו פיילוטים בגביעי ליגה בשנים הבאות עד שזה אשכרה יעבוד כמו שצריך.

בואו נהיה הוגנים, זה על הפנים גם בחו"ל. בספרד לא אוהבים את זה, בגרמניה לא אוהבים את זה, באנגליה לא אוהבים את זה. לגבי איטליה אני לא סגור, למרות שאני ארשה לעצמי להמר שגם שם רק מקטרים על זה.

מסתבר שהניסוי המוצלח במונדיאל (שהגיע אחרי שורת פיילוטים מביכים) היה מקרי, או שפשוט היה חד פעמי כי איגד את אנשי המקצוע הטובים בעולם לתפעל אותו.

די עומר אני צריך להיות הוגן? אתה רציני ?

אתה מבין שהוא אפילו לא הלך לבדוק את זה!

זה אומר שבאוזניה אדלר אמר לו ״אין פנדל תמשיך״ כשברור לכל בן אדם עם הגיון שזה פנדל 100%.

הדעות הרבה יותר אוהדות מאשר לא, לא יודע מאיפה הבאת את הדברים האלו, בכל העולם זה מבוצע נכון.

גם לא מבין מאיפה הטקסט על אנגליה, כל השנה הם מתבכיינים שאין שם VAR בכלל וכל העולם מכריע נכון והם הליגה הטובה בעולם עוד לא, כמובן שזה יכנס לשם בשנה הבאה אחרי הצבעה שנערכה השנה.

ברור שזה מרתיח, אני רק אומר שזה לא קשור לישראל, בכל מקום שבו יש VAR יש שערוריות איתו. למה חשבתם שנהיה יוצאי דופן?

הדעות הרבה יותר אוהדות מאשר לא, לא יודע מאיפה הבאת את הדברים האלו, בכל העולם זה מבוצע נכון.

גם לא מבין מאיפה הטקסט על אנגליה, כל השנה הם מתבכיינים שאין שם VAR בכלל וכל העולם מכריע נכון והם הליגה הטובה בעולם עוד לא, כמובן שזה יכנס לשם בשנה הבאה אחרי הצבעה שנערכה השנה.

תשאל את צ׳לסי מה הם חושבים אחרי שהודחו בגביע הליגה. אחרי המשחק פוצ׳טינו (שהרוויח מהטעות) אמר שהם צודקים ושהוא גם נגד זה, ושהוא רואה שגם בפיילוטים באנגליה וגם בליגה הספרדית זה לא עובד טוב. ועל ספרד גם דיברו כאן בפורום. על גרמניה אני יודע מחבר גרמני שאמר שיש שם המון ויכוחים על זה. אפילו על ליגת אלופות אחרי כל משחק יש דיונים כאן בפורום הזה לגבי ההחלטות. זה רחוק מלעבוד חלק, וזה ממש לא מונע מחלוקות.

ברור שזה מרתיח, אני רק אומר שזה לא קשור לישראל, בכל מקום שבו יש VAR יש שערוריות איתו. למה חשבתם שנהיה יוצאי דופן?

די עומר

לא היום

אתם יודעים למה כלום לא ישתנה? כי הקבוצה לא רוצה ולא דורשת שמשהו ישתנה. אנחנו צוחקים פה על המכתבים של אלונה אבל הלוואי שמישהו במכבי היה מרים קול צעקה ודורש הסברים על האירוע הזה.

שאלה טכנית: האם לשופט מותר מיוזמתו לעצור את המשחק וללכת לבקש בדיקה במוניטור?

שאלתי את זה בנושא אחר כאן. בפרוטוקול של הVAR זה אסור אאל״ט.

שאלה טכנית: האם לשופט מותר מיוזמתו לעצור את המשחק וללכת לבקש בדיקה במוניטור?

כן, לרוב לא עושים את זה כי סומכים על השופט ואר.

אין ספק שבמעמד כזה של חצי גמר ודקה 90, היה מקום של גרינפלד ללכת על דעת עצמו לשם.

מקווה שיש הקלטה של השופטים, ממש מעניין אותי הדיאלוג שלו עם אדלר בזמן המהלך

עומר אתה מתבלבל. זה לא אחד המקרים שמאשימים את הכלי, זה אחד מהמקרים שמאשימים את מפעילי הכלי.

מה לעשות שהכלי הזה חסר תועלת כי גורם לאותה כמות נזק כמו שמונע, והיום גרם לנו נזק? הכלי הזה לא מתופעל בצורה שבאמת שווה את זה גם במקומות עם שופטים יותר טובים משלנו. היה ברור שזה מה שיקרה.

גם במנודיאל נתנו שם פנדל על כל ליטוף ברחבה.

בהולנד מדי שבוע משחררים סרטון של החלטות var, עם הקלטה של השיחה בין שופטי הוידאו לשופט הראשי.

במקום הודעה לקונית של האיגוד המביך הזה, שישחררו את מה שנאמר שם. זה נראה מסריח.

בהולנד מדי שבוע משחררים סרטון של החלטות var, עם הקלטה של השיחה בין שופטי הוידאו לשופט הראשי.

במקום הודעה לקונית של האיגוד המביך הזה, שישחררו את מה שנאמר שם. זה נראה מסריח.

לא יחזיר לנו את הגביע ששדדו, אבל שיריב טפר יתנצל על המחדל הזה שגרמו השופטים שלו.

והעולם שותק, אשכרה אנשים בטוחים שזה לא פנדל ומתןוכחים איתי.

אנשים מתכווחים איתך לא כי הם חושבים שזה פנדל או לא אלא כי מדובר במכבי נטו!