Jump to content

פנדל ברור

Recommended Posts

גועל נפש,בשביל מה הכניסו את ה-VAR הזה?

אין מצב שבשנייה קלטו את כל הזוויות והחליטו שאין פנדל.

אפילו לא עצרו את המשחק לראות מי נגד מי,שיפוט ליגה ז׳

**** לכולם שם

וגם בלי הפנדל, כל מה שגרינפלד עשה היה לזיין אותנו. מאיפה הגיע הקטע שמאז הגול שלהם כל הוצאת חוץ שלנו הוא ביקש להוציא מחדש?

כל היציע ראה שהיה יד, גם השופט הראשי, גם הקוון וגם שופט הVAR.

בחרו שלא לשרוק לטובתנו. כמו בגביע בי"א בעונת סוזה, כמו בטרנר בפלייאוף לפני שנתיים. שזה מאני טיים ומכבי יכולה לזכות בתואר- ינסו לחבל בזה במכוון.

זה ביזיון ענק והביזיון היותר גדול שמכבי לא נלחמת בזה והופכת שולחנות איפה שצריך

נוסעים לטדי יוצא המיץ מנצחים את בית״ר בתוספת, נוסעים לעכו במבול מטורף שעתיים כל כיוון, עולים לחצי ובסוף בא שופט עם החלטה של אגו/אנטי מכבי מה שזה לא יהיה ושולח אותנו הביתה.

וגם בלי הפנדל, כל מה שגרינפלד עשה היה לזיין אותנו. מאיפה הגיע הקטע שמאז הגול שלהם כל הוצאת חוץ שלנו הוא ביקש להוציא מחדש?

גם נגד בני יהודה בגמר הייתה החלטה הזויה - אדום על בן חיים או פנדל, כבר לא זוכר.

בסה״כ ברוב המשחקים הקרייטים השריקות לא לטובתנו, רחוק מכך.

ב״ש בטרנר, ב״ש בבית עם הגול של ריקן, בית״ר בגביע בטדי, דוס סנטוס והדריכה על וידאר בגביע, יפת בי״א ועוד ועוד.

גם נגד בני יהודה בגמר הייתה החלטה הזויה - אדום על בן חיים או פנדל, כבר לא זוכר.

בסה״כ ברוב המשחקים הקרייטים השריקות לא לטובתנו, רחוק מכך.

ב״ש בטרנר, ב״ש בבית עם הגול של ריקן, בית״ר בגביע בטדי, דוס סנטוס והדריכה על וידאר בגביע, יפת בי״א ועוד ועוד.

פנדל מהברורים על גולסה בהארכה.

ואם כבר אנחנו בחצי גמר, לא לשכוח את שערוריית השיפוט מול סכנין בסמי (שסכנין והתקשורת דאגו להשתיק יפה יפה עם הבכיינות על חוסר ספורטיביות)- גול הראשון מנבדל של מטר וחצי, פנדל ואדום של קנדיל על זהבי ופסילה של גול למכבי בטענת נבדל לכל הפחות גבולית.

נבלות

השעה 7 בבוקר, אני ער מ3:30, מאז שהתעוררתי רק זה יושב לי בראש, איך דפקו אותנו ככה

פשוט מרגיז,הייתי מעדיף לשמוע סליחה טעינו מאשר כל התירוצים העלובים שרצים בתקשורת

לא ברור מה רציתם שהם יגידו? מכבי סיכמו טוב את מה שנאמר על השופט.

אבל לא השופט אשם שהפסדנו, יותר מדי תלות במיכה, יותר מדי שחקנים היו מתחת לרמתם אתמול בנוסף להכל...

המשחק שלנו לא שטף ולא הצלחנו לייצר מצבים טובים, בואו נהיה ריאלים ונגיד שלא הינו טובים? נכון שהיה פנדל..אבל לא היינו טובים...

מכבי בכוונה רצו לדחות את הנפת הצלחת ולא בגלל ששחקנים חגגו או משהו, זה פשוט קארמה שהרסה ופשוט שום דבר לא הלך..

ביום שמיכה לא על המגרש וחלק מהכוכבים שלנו מתחת לרמתם ועטר עולה רק דקה 73 אז קשה מאוד לכבוש.

הנה הלא שופט אשם שהפסדנו, רק 3 החלטות ביזיוניות וקריטיות שבאופן מוחלט עזרו לבני יהודה לנצח

זה מרשים שזה הגיע רק אחרי 8 שעות ולא לפני

זה יהיה כמו רצח לאומני שהשב"כ משטרה והתקשורת אומרים שזה פלילי, ואחרי כמה חודשים שזה נשכח הם אומרים שזה היה לאומני.

אותו דבר פה ההתאחדות אמרה שאין פנדל ועוד כמה חודשים שכולם ישכחו מזה יגידו שהגיע לנו פנדל וזהו.

הייתי מעדיף להפסיד 3-0 ולא בהחלטת שיפוט (ברור שלא בטוח שהיינו כובשים את הפנדל וגם לא בטוח שהיינו מנצחים).

תודה לך מכבי על עומנה מדהימה ושימותו הקנאים.

בוקר טוב.

אני מבין שמכבי הגנטלמנים חיים בשלום עם זה שמוכרים אותנו. מה אכפת להם? להם יש משכורת כיפית אז כן גביע לא גביע הם חיים את החלום.

מצטער שאני מסית נגד המועדון בעונה שכזו, אבל זה כבר שנים שצוחקים עליי ומוכרים אותי והמועדון לא פוצה פה. קשה לי לספוג את זה.

באמת שהגביע והאליפות וכלום לא מעניין מלבד זה שהכדורגל פה מכור מראש.

אם הייתי בעל תפקיד במכבי, אתמול ב23:30 כבר היה מנוסח מכתב לפיפא, לויצמן יער, ולכל גוף אפשרי.

הייתי גורם לפיטוריו של אדלר. שום שופט לא היה מעז לזיין אותנו יותר.

חייבים להפסיק להיות סמרטוטים כבר. כוסעמק.

אם הייתי בעל תפקיד במכבי, אתמול ב23:30 כבר היה מנוסח מכתב לפיפא, לויצמן יער, ולכל גוף אפשרי.

הייתי גורם לפיטוריו של אדלר. שום שופט לא היה מעז לזיין אותנו יותר.

חייבים להפסיק להיות סמרטוטים כבר. כוסעמק.

צודק, חבל שלא יקרה