Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

חנן ממן לא מתאים לרמה שלנו, שחקן עצלן

עזוב הוא נפל שם במלכודת של מליקסון וכל הבלאגן שהיה שם בתחילת העונה הוא שחקן ששידרג אותם והביא להם את האליפות השלישית על מגש.

עזוב הוא נפל שם במלכודת של מליקסון וכל הבלאגן שהיה שם בתחילת העונה הוא שחקן ששידרג אותם והביא להם את האליפות השלישית על מגש.

הבן אדם נתן עונה אחת טובה בכל הקריירה שלו, חצי ממנה בקבוצה גדולה. לא לגעת.

מה עם טל בן חיים החלוץ? מעניין אם הפציעה שינתה לו את המהירות.

אני לא רואה איך הוא משתלב במכבי. הוא לא שחקן קבוצתי, והוא נעלם לחודשים שלמים - אצל איביץ׳ הוא לא יראה דשא. הוא סתם ידרוש משכורת שמנה ויהיה גג שחקן רוטציה.

הוא לא יחזור לארץ

גם אם הוא יקצץ בחצי או כמעט בחצי אף קבוצה לא תשלם לו 500-600 בעונה ..רק אם הקבוצה שלו תשתתף בשכר שלו, העמדה שלו די עמוסה גם אצלנו..

אני גם מעדיף לא לראות אותו באף קבוצה בארץ.

מעדיף את טבח מח אצלנו מאשר אצל חיפח/בש/ביתר אף קב' לא תשלם לו מיליון או משהו דומה

מה הוא כבר יעשה שם? ראינו מה קורה כשהוא בקבוצה בלי זהבי. סתם באנקר בהרכב על כלום, נותן חודש טוב ואז נעלם לחצי שנה. כשזהבי היה לידו פחות שמו לב, אבל כשהקבוצה לא מתפקדת זה בולט. אם קבוצה אחרת רוצה לעלות עם עשרה שחקנים לחצי עונה, שתתכבד. מבחינת מכבי לבנות על זה שאיביץ׳ יעשה ממנו שחקן שונה באמצע הקריירה זה הימור יקר מדי לדעתי.

בן שהר זה שחקן של דו סיפרתי בכל עונה ב-4 עונות האחרונות (בדקתי רק את זה כי זה מה שמופיע באתר של ההתאחדות). לא מבין למה אנשים לא רוצים אותו פה. בגלל אמא שלו? מכבי זה לא ב"ש, גם מי שיושב על הספסל סותם את הפה.

לפי ראיון של ראיקו בסרביה, לא נראה שמכיר שלו כל כך קרובה. דיבר כאילו הוא כאן לגמרי עכשיו ובעונה הקרובה.

היתה ידיעה באיזה אתר צרפתי שמונאקו הציעה עליו 5 מיליון יורו, כנראה מכבי רוצה יותר.

בן שהר זה שחקן של דו סיפרתי בכל עונה ב-4 עונות האחרונות (בדקתי רק את זה כי זה מה שמופיע באתר של ההתאחדות). לא מבין למה אנשים לא רוצים אותו פה. בגלל אמא שלו? מכבי זה לא ב"ש, גם מי שיושב על הספסל סותם את הפה.

כי עדיף לבנות על יוני כהן לשנים הבאות, מבחינתי לפחות. מאשר להחתים שחקן עם שכר שמן שלא יעשה הבדל מאחרים. הוא לא מאסט בשום מצב.

כי עדיף לבנות על יוני כהן לשנים הבאות, מבחינתי לפחות. מאשר להחתים שחקן עם שכר שמן שלא יעשה הבדל מאחרים. הוא לא מאסט בשום מצב. זה לא שאנחנו חייבים.

הוא לא בא על חשבון יונתן כהן, הוא בא על חשבון איתי שכטר. יוני צריך לשחק מאחורי החלוץ או בצד שמאל.

הוא לא בא על חשבון יונתן כהן, הוא בא על חשבון איתי שכטר. יוני צריך לשחק מאחורי החלוץ או בצד שמאל.

זה לא הופך את הרכש להגיוני יותר; שכטר עדיף על שהר. למעשה, כרגע אין אף חלוץ מרכזי ישראלי שעדיף על שכטר.

כהן יכול לשחק בכל עמדה בהתקפה מבחינתי, הוא לא מוגבל. ושהר על חשבון שכטר ? אני לא רואה אצלו יותר יתרונות, ושכטר לטעמי עובד יותר בשביל הקבוצה ויותר מתאים למה שיש כרגע.

מחליף לשכטר צריך להיות מישהו שבאמת משדרג ומתאים לקבוצה. שהר מבחינתי לא כזה.

בן שהר מרוויח 400 אלף יורו לידיעתך..

מבטיח לך חודש על הספסל כמו במקרה עטר

ואמא שלו מבעירה את קרית שלום

עזוב אותנו צרות

חלוץ זר,ציקו,שכטר ושויינפלד זה מעולה

כשגם יוני יכול ויודע לשחק חלוץ(מדומה)

זה לא הופך את הרכש להגיוני יותר; שכטר עדיף על שהר. למעשה, כרגע אין אף חלוץ מרכזי ישראלי שעדיף על שכטר.

המספרים שלו אומרים אחרת. אולי שכטר מתאים יותר למכבי, על זה אפשר להתווכח, אבל להגיד ששכטר החלוץ המרכזי הישראלי הכי טוב?

בן שהר מרוויח 400 אלף יורו לידיעתך..

מבטיח לך חודש על הספסל כמו במקרה עטר

ואמא שלו מבעירה את קרית שלום

עזוב אותנו צרות

חלוץ זר,ציקו,שכטר ושויינפלד זה מעולה

כשגם יוני יכול ויודע לשחק חלוץ(מדומה)

ברור שלא הייתי מביא אותו ב-400, אני מדבר מקצועית נטו. לגביי אמא שלו כבר רשמתי שלדעתי במערכת כמו מכבי היא תסתום את הפה.

כהן יכול לשחק בכל עמדה בהתקפה מבחינתי, הוא לא מוגבל. ושהר על חשבון שכטר ? אני לא רואה אצלו יותר יתרונות, ושכטר לטעמי עובד יותר בשביל הקבוצה ויותר מתאים למה שיש כרגע.

מחליף לשכטר צריך להיות מישהו שבאמת משדרג ומתאים לקבוצה. שהר מבחינתי לא כזה.

לשכטר יש יתרונות כמו מנהיגות או משחק קבוצתי. מבחינת סיומת, תנועה ללא כדור וכו' בן שהר עדיף עליו לדעתי.

המספרים שלו אומרים אחרת. אולי שכטר מתאים יותר למכבי, על זה אפשר להתווכח, אבל להגיד ששכטר החלוץ המרכזי הישראלי הכי טוב?

כן. נראה לי נכון. באמת לא חושב ששהר טוב ממנו, ולא כי שהר שחקן רע. ואשמח אם תאמר לי מי עוד יכול לבוא במקומו.

כן. נראה לי נכון. באמת לא חושב ששהר טוב ממנו, ולא כי שהר שחקן רע. ואשמח אם תאמר לי מי עוד יכול לבוא במקומו.

מניח שהתכוונת רק לאלה שמשחקים בארץ אז לדעתי בן שהר וירדן שועה יותר טובים ממנו.

מניח שהתכוונת רק לאלה שמשחקים בארץ אז לדעתי בן שהר וירדן שועה יותר טובים ממנו.

אז בן שהר לא טוב ממנו, כך דעתי, וירדן שועה לא יכול לשחק בתפקיד שלו. אם כבר שועה יושווה ליונתן כהן.

שועה לא שיחק חלוץ מרכזי בבני יהודה והיה ממש טוב?

בני יהודה קבוצה שמתבססת על התקפות מעבר, וכך היה גם כששועה שיחק בה. התפקוד שלו שם היה שונה בעליל מזה של שכטר במכבי שמבוסס על משחק עם הגב לשער.

שועה פוטנציאל גדול יותר משכטר, בוודאי אם לוקחים בחשבון את עניין הגיל, אבל צריך להשוות תפוחים לתפוחים, מה לעשות.

אחרי העונה הזאת של שכטר, הוא לגמרי מולחם לסגל. איך אפשר לא לראות את זה? מכבי זקוקה לעוד איכות שם, שהר בכלל לא הכיוון גם אם משכורתו היא 100.