Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

היד של מכבי קלה על ההדק בכל מה שקשור לפושים.

כבר כמה ימים שהם מחלקים פושים ובסוף זה לא רכש. איך הם אוהבים

למי שפחות יש לו זמן להתעדכן לאחרונה, מי נמצא על הכוונת/שמועות/חארטות של ספורט 1?

השוער היווני כנראה סגור, שאחוב בגדר פנטזיה / המצאה / משאלת לב, קייס גאנם.

אפריקאים צעירים זה לא באמת מעניין. מכבי פועלת בכל מיני טורנירים באפריקה כבר מספר שנים.

אם אני לא טועה, רק בחלון העברות האחרון הבאנו שחקן צעיר והשאלנו מיד לרמלה. כנראה שהם מספיק זולים שזה שווה את ההימור על מנת שתפגע באחד מהם ואז ההשקעה תחזיר את עצמה. כמו שקבוצות בפורטוגל למשל עושות עם שחקנים מדרום אמריקה.

אפריקאים צעירים זה לא באמת מעניין. מכבי פועלת בכל מיני טורנירים באפריקה כבר מספר שנים.

אם אני לא טועה, רק בחלון העברות האחרון הבאנו שחקן צעיר והשאלנו מיד לרמלה. כנראה שהם מספיק זולים שזה שווה את ההימור על מנת שתפגע באחד מהם ואז ההשקעה תחזיר את עצמה. כמו שקבוצות בפורטוגל למשל עושות עם שחקנים מדרום אמריקה.

הכנסו על שחקנים מאפריקה קרוב ל6 מיליון יורו בעשור האחרון.

זה משתלם מאד, אפשר להביא בקלות ולרשום אחד נוער והשאר להשאיל בלאומית.

בכללי גם לקבוצות הקטנות מהליגה הרוויחו לא מעט מהם: קמארה, וואקמה, עלי מוחמד, וכי עוד זר אחד של רעננה שנמכר לטורקיה.

ישראל היום

אם זה נכון, לא בטוח שחכם לסרב לזה. אם אני לא טועה, יש לקארצב חוזה אצלנו לעוד שנתיים בלבד. 1.5 על חצי כרטיס לשחקן עם שנתיים בחוזה, זה מעולה וקארצב הוא שחקן שיש מצב טוב שימכר בעתיד הלא רחוק, אז ה 50% האלו היו שווים עוד איזה מליון+.

די עם האחוזים הזה.

כמה קבוצות בארץ מכרו שחקן לחו"ל ביותר ממיליון יורו?

די עם האחוזים הזה.

כמה קבוצות בארץ מכרו שחקן לחו"ל ביותר ממיליון יורו?

בשלוף: מכבי פ"ת, ב"ש, חיפה, אנחנו ואפילו בני יהודה מכרו את פאקינג ציבוטה (לא איזה עילוי מטורף) ב 800. אם לקארצב היה חוזה ארוך יותר (או אם יהיה לו כזה בקבוצה אחרת) הוא ימכר ביותר ממליון

אם זה נכון, לא בטוח שחכם לסרב לזה. אם אני לא טועה, יש לקארצב חוזה אצלנו לעוד שנתיים בלבד. 1.5 על חצי כרטיס לשחקן עם שנתיים בחוזה, זה מעולה וקארצב הוא שחקן שיש מצב טוב שימכר בעתיד הלא רחוק, אז ה 50% האלו היו שווים עוד איזה מליון+.

למה אתה חושב שהוא לא יאריך חוזה? אני די בטוח שכבר עובדים על זה