Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

אנחנו כותבים על חיזוק, על שחקנים ועמדות שצריך להתחזק.

אני דווקא חושש מעזיבה של שחקנים - הרבה קבוצות באירופה שמות עין על שחקנים שלנו בעקבות ההצלחה.

סומך על הקודקודים שלנו בעיניים עצומות, אבל זה קצת מדאיג.

אנחנו כותבים על חיזוק, על שחקנים ועמדות שצריך להתחזק.

אני דווקא חושש מעזיבה של שחקנים - הרבה קבוצות באירופה שמות עין על שחקנים שלנו בעקבות ההצלחה.

סומך על הקודקודים שלנו בעיניים עצומות, אבל זה קצת מדאיג.

זה מחיר ההצלחה של דג לא גדול בים. לא לפחד מזה. למקסם כסף על מי שצריך ולהילחם על מי שרוצים. ולייצר. כל הזמן לייצר.

זה מחיר ההצלחה של דג לא גדול בים. לא לפחד מזה. למקסם כסף על מי שצריך ולהילחם על מי שרוצים. ולייצר. כל הזמן לייצר.

מסכים איתך.

אבל מה שמדאיג אותי שיעזבו הרבה שחקנים ביחד בזמן קצר.

לא מודאג אם יעזבו איזה 2-3 שחקנים, חושש מזה שיעזבו יותר. מכמות כזאת שיהיה קשה למצוא תחליפים בזמן קצר.

השוק הישראלי מוגבל מאוד.

מסכים איתך.

לא מודאג אם יעזבו איזה 2-3 שחקנים, חושש מזה שיעזבו יותר. מכמות כזאת שיהיה קשה למצוא תחליפים בזמן קצר.

השוק הישראלי מוגבל מאוד.

מכבי תוכל לווסת את העניין עם שחקנים שיש להם חוזים ונחשבים בעיני איביץ כחסרי תחליף מיידים. נזדקק לניהול מעולה בקיץ הזה. לא רק באין אלא גם באאוט.

זה גם מייצר אפשרות למנף את זה בכוון נוסף - אם מכבי באמת תצליח למצב את עצמה כקבוצה שמצליחה לקדם שחקנים לקבוצות בכירות בארופה, זה יהפוך אותה ליעד נחשק יותר עבור שחקנים שמחשפים דרך להתקדם. זרים מוכשרים שאולי לא היו סופרים (הם והסוכנים שלהם), קבוצה כמו מכבי, פתאום יקחו אותה בחשבון כדרך טובה להתקדם הלאה.

מסכים איתך.

השוק הישראלי מוגבל מאוד.

אין מה לחשוש מזה, צריך לדעת לקבל את זה, ולהתמודד עם זה. בטווחים קרובים - זו תמיד עלולה להיות בעיה. בשנה נתונה אולי נפסיד תארים מקומיים, או נשחק לא משהו כי פתאום נוצר בור. בטווח הארוך, שרק דרכו אפשר להתקדם, זה יהיה רק לטובה.

זה גם מייצר אפשרות למנף את זה בכוון נוסף - אם מכבי באמת תצליח למצב את עצמה כקבוצה שמצליחה לקדם שחקנים לקבוצות בכירות בארופה, זה יהפוך אותה ליעד נחשק יותר עבור שחקנים שמחשפים דרך להתקדם. זרים מוכשרים שאולי לא היו סופרים (הם והסוכנים שלהם), קבוצה כמו מכבי, פתאום יקחו אותה בחשבון כדרך טובה להתקדם הלאה.

אין מה לחשוש מזה, צריך לדעת לקבל את זה, ולהתמודד עם זה. בטווחים קרובים - זו תמיד עלולה להיות בעיה. בשנה נתונה אולי נפסיד תארים מקומיים, או נשחק לא משהו פתאום נוצר בור. בטווח הארוך, שרק דרכו אפשר להתקדם, זה יהיה רק לטובה.

חומץ, כל מילה.

מפריע לי שחלק מאלה שיש סיכוי גבוה מאוד שיעזבו הם אלה שיש לנו מעט שליטה אם בכלל על העזיבה שלהם. כלומר דסה שמסיים חוזה, ומיכה ואצילי שיש להם סעיפי שחרור לא בשמיים.

דווקא עזיבות של ראיקו ופרץ פחות יפריעו לי. מרגיש שהמועדון נמצא במקום שהוא יכול להתקדם גם בלעדיהם, עם מחליפים ראויים.

היה ברור שבסוף הוא יעזוב.

הוא סירב ודחה מספר הצעות לארכת חוזה מצד מכבי, כנראה הוא ממש רצה לשחק באירופה

דסה לטורקיה

סיכם בבשיקטאש

בהצלחה!

למה שאצילי יעזוב זה לא שהייתה לו איזו עונה גדולה וכבר הייתה לו חוויה לא נעימה באירופה.

כי 2.9 זה סכום סביר מאוד בשביל קבוצות מליגות בינוניות, למשל הבלגית, והוא נתתן אחלה עונה. במיוחד מבחינה סטטיסטית.