Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

דסה מגן כל כך טוב חבל מאוד שהוא עוזב.

מאחל לו בהצלחה ושנמצא לו מחליף ראוי.

איביץ' אמר שהוא רוצה סגל סגור כבר במחנה אימון, לכן אני מאמין שלא ימשכו העברות כמו שג'ורדי עשה, הוציא לנו את הנשמה.

יש תאריך למחנה אימון?

בחייאת חייבים נושא על שם מישהו בנושא המלפפונים זה לא יכול להיות ככה

החיזוקים הכי חשובים שלנו בחלון זה להשאיר את דסה ופרץ, להאריך חוזה לטיבי ולשקם כמה שיותר מהר את גולסה, מיכה ואצילי, להחזיר מהשאלה את אליאל ואילון אלמוג.

החיזוקים הכי חשובים שלנו בחלון זה להשאיר את דסה ופרץ, להאריך חוזה לטיבי ולשקם כמה שיותר מהר את גולסה, מיכה ואצילי, להחזיר מהשאלה את אליאל ואילון אלמוג.

אליאל ואילון אלמוג לא ברמה כרגע. קראצב אולי כשחקן סגל.

דסה לא ישאר, זה ברור.

הכי חשוב כרגע זה פגיעה עם השוער, חלוץ זר ולא להישאר באזור הנוחות עם צ’יקו, אלא לקבל החלטה קשה. הייתי מביא מגן ימני זר.

אליאל ואילון אלמוג לא ברמה כרגע. קראצב אולי כשחקן סגל.

דסה לא ישאר, זה ברור.

הכי חשוב כרגע זה פגיעה עם השוער, חלוץ זר ולא להישאר באזור הנוחות עם צ’יקו, אלא לקבל החלטה קשה. הייתי מביא מגן ימני זר.

קראצב יהיה שחקן הרכב תוך גג חצי שנה. ואתה לא מבין הרבה ממה שראית השנה אם אתה מזכיר איזור נוחות בהקשר של איביץ והשחקנים שלו. לא היית נותן 4 היום אם חיפה לא משווה לפני שבוע.

קראצב יהיה שחקן הרכב תוך גג חצי שנה. ואתה לא מבין הרבה ממה שראית השנה אם אתה מזכיר איזור נוחות בהקשר של איביץ והשחקנים שלו. לא היית נותן 4 היום אם חיפה לא משווה לפני שבוע.

מסכים לחלוטין לגבי קארצב וגם מוסיף את איילון אלמוג שתחת הידיים של איביץ' יכול להתפתח במהירות שיא.

פחות חושב שאור דסה ואליאל פרץ מתאימים נכון לעכשיו למכבי אבל שוב, יש את איביץ' והוא יודע לבחור את החיילים שלו.

יאללה נגמרה הליגה עכשיו מתחילה חרושת השמועות והצפה של שמועות בתקשורת

עונת המלפפונים קיץ 2019 התחלנו

לפי הראיונות של איביץ' יש מצב שדור פרץ לא יהיה פה בעונה הבאה.

יהיה קשה בלעדיו חבל...

השאלה היא אם זה באמת נכון יביאו במקומו קשר אחורי או קשר 50-50. אני הייתי מביא קשר אחורי ונותן לקארצב להמשיך במכבי.

איביץ' כבר אמר שלא הכל תלוי ברצונות ..

הוא לא אמר שיש הצעות על פרץ, אלא הוא רמז שאם תהיה הצעה והשחקן ירצה לעזוב, מכבי לא תעמוד בדרכו מן הסתם..הוא גם אמר שהוא מקווה שדסה ישאר, אין מה לעשות זה לא תלוי בו ובמכבי כרגע.

נקוה שהרוב ישארו(דסה, עטר, טיבי ופרץ) אבל יכול להיות מצב הפוך.

ה300k יורו על דאבור יכנסו בתחילת העונה הבאה או שכבר נכנסו? זה די משמעותי כי רק על צ'יבוטה ודאבור שהם אפילו לא שחקנים שלנו אמור להיות לנו כבר הכנסות של מיליון יורו לרכש.

לגבי קונסנטין אם נצטרך להביא אותו, לא ברור למה בני יהודה עפים על הדמי השבחה שלו..זה לא זהבי או משהו

הם העבירו לנו את החצי מליון שהם חייבים לנו על צ'יבוטה? מה גם שהם רוצים את בלטקסה....הקטע הוא שקונסנטין תיאורתית יוכל לחתום במכבי בלי שום התערבות שלהם ויוכל ללכת למעמד השחקן אם צריך ואז הם יקבעו מחיר שפוי ולא כמו שבני יהודה רוצים...לא ראיתי דבר כזה

לגבי קונסנטין אם נצטרך להביא אותו, לא ברור למה בני יהודה עפים על הדמי השבחה שלו..זה לא זהבי או משהו

הם העבירו לנו את החצי מליון שהם חייבים לנו על צ'יבוטה? מה גם שהם רוצים את בלטקסה....הקטע הוא שקונסנטין תיאורתית יוכל לחתום במכבי בלי שום התערבות שלהם ויוכל ללכת למעמד השחקן אם צריך ואז הם יקבעו מחיר שפוי ולא כמו שבני יהודה רוצים...לא ראיתי דבר כזה

זה בדיוק מה שיקרה. יגיד שלא מעוניין להשאר ואין לי חוזה. אברמוב הילד קקה יקבל עליו בסוף 150 א שח בלחץ וישאר עם היין ביד

כי הם שרמוטות