Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

9 hours ago, רודריגו גולדברג18 said:

איזה שחקן קייס גאנם מה הוא עשה לחיפה... אם הוא לא היה נפצע התוצאה הייתה אחרת

ועדיין הוא לא שווה לא מיליון יורו ולא מיליון וחצי

חייבים מישהו כמו גאנם 

עטר כבר לא שחקן כדורגל מספיק טוב בשביל מכבי

אין מספיק אופציות איכותיות 

לא מחזיק מאופאדו בכלל 

לבלקמן יש איכויות אבל הוא נעלם יותר מדי פעמים 

לצערי לא יהיה עוד רכש וזהו 

חיפה ובית"ר מתחילות להיות ברמות סגלים מאוד שוות לשלנו 

54 minutes ago, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

חיפה ובית"ר מתחילות להיות ברמות סגלים מאוד שוות לשלנו 

מסכים וזה נבע בעיקר בגלל הפייר פליי שמנע מאיתנו להתחזק מחדש.

אני מקווה שבעונה הבאה שהפייר פליי יסתיים ויהיה אפשר לשחרר קצת כסף לרכישת שחקנים מכבי תתחזק כמו שצריך ותעבה את הסגל עם שחקנים צעירים ורעבים וכמובן גם בזרים (סטייל דלמאו שלא הצלחנו להביא בגלל הפייר פליי)

22 minutes ago, LL6 said:

אני מקווה שבעונה הבאה שהפייר פליי יסתיים ויהיה אפשר לשחרר קצת כסף לרכישת שחקנים מכבי תתחזק כמו שצריך ותעבה את הסגל עם שחקנים צעירים ורעבים וכמובן גם בזרים (סטייל דלמאו שלא הצלחנו להביא בגלל הפייר פליי)

דלמאו אגב עושה ניקוליץ' לאוטרכט.

34 דקות לפני, פנחס שוף said:

הנושא הגרוע בהיסטוריה לגילו

לפחות ג'ורדי היה משאיר לנו עניין עד השנייה האחרונה היינו עומדים עם סטופר מחכים לפוש

יש לאסור על תורג'י לפתוח נושאי רכש בעתיד.

On 25.8.2019 at 16:44, LL6 said:

נדמה לי שגם המהלכים שעשינו במסגרת הפייר פליי לא היו הדברים הכי טובים שאפשר היה לעשות בקיץ הזה.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

לא לתת לק"ש אף אחד בהשאלה

די לרפיסות מול קבוצות כאלה

בסדר סה"כ מנספורד ממשיך בקיץ ללא טעויות יהיה בסדר... ההעברה הזאת תהיה בספטמבר זה כבר סתיו ;)

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שחרר כבר טרול

אוי שחרר אותי ממך - ונסיון להסביר את זה שהוא לא חסין מביקורת - בדיוק כמו שמבקרים את רה"מ גם אותו ניתן לבקר. במיוחד אחרי הבושה של הקיץ.
נכנס קצת לפוליטיקה - מלחמת לבנון ה-2 נוהלה כמו שכונה כתוצאה מזה נהרגו חיילים סתם אמנם לא נורתה רקטה וכו מאז אבל עדיין - רה"מ אולמרט בזמנו עבר ביקורת קשה ביותר על מה שהיה במלחמה. מבצע "עמוד ענן" להזכיר לך איזה פוסטים היו נגד ביבי? להזכיר לך איזה ביקורת היתה שגויס חצי צבא בשביל לא לעשות כלום?

Just now, snufkin said:

אולי תכתבו על מה לעזאזל אתם מדברים? מה הקטע לדבר הקודים? אתם סתם גורמים לאנשים להיכנס לאתרים האלו

קארצב בדרך לק"ש וחוזז ואיילון כנראה ישארו עד ינואר.

34 דקות לפני, erantheking21 said:

לא לתת לק"ש אף אחד בהשאלה

די לרפיסות מול קבוצות כאלה

מה? לאור המצב והסגל, השאלה לק"ש זה אחד הדברים הכי טובים שאנחנו יכולים לעשות עם קארצב כרגע. רק צריך לקוות שבשנה הבאה יהיה פה קצת יותר סדר.

34 דקות לפני, Dbolsa said:

אוי שחרר אותי ממך - ונסיון להסביר את זה שהוא לא חסין מביקורת - בדיוק כמו שמבקרים את רה"מ גם אותו ניתן לבקר. במיוחד אחרי הבושה של הקיץ.
נכנס קצת לפוליטיקה - מלחמת לבנון ה-2 נוהלה כמו שכונה כתוצאה מזה נהרגו חיילים סתם אמנם לא נורתה רקטה וכו מאז אבל עדיין - רה"מ אולמרט בזמנו עבר ביקורת קשה ביותר על מה שהיה במלחמה. מבצע "עמוד ענן" להזכיר לך איזה פוסטים היו נגד ביבי? להזכיר לך איזה ביקורת היתה שגויס חצי צבא בשביל לא לעשות כלום?

אני גם מעביר ביקורת על מנספורד, אבל לא בצורה דוחה כמוך.

קראצב היה אמור להיות החיזוק הכי טוב שלנו העונה(בעיני), אבל מה אתם רוצים ממאנספורד? איביץ לא רשם אותו בסגל בשבעה משחקים רשמיים והילד(בצדק) רוצה לשחק. ההתנהלות המקצועית בהקשרו מאד מאכזבת מצד מכבי שממשיכה קיץ רוטן, עצבני, נרגן וזועף. דוגמה ציורית למכבי של הקיץ הזה- השחקן שמדבר עם היד על הפה. חשדן, לא נעים, סוליסט. לא במקרה הוא גם לא שותף הרבה.