Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

אז חריש עמוק זה החלפה של 3-4 שחקנים? מה שקורה ברוב הקבוצות ברוב העונות? כלומר, העונה אנחנו במרחק של 1-2 שחקנים מ-"חריש עמוק"?

רענון נרחב יותר בסגל. סבבה?

שנה הבאה צריך לעשות חריש עמוק. השאלה כמה כסף מכבי תוכל לבזבז בקיץ הבא

גבר זה בדיוק מה שג'ק (חבר של אבי בנימין) טען שצריך לעשות אחרי תקופת ג'ורדי (והיו שותפים לו עוד כמה יוזרים מוכרים פה)

הוא טען שג'ורדי השאיר אדמה חרוכה וחייבים לעשות מהפכה. בפועל הגיע איביץ' ועם אותם שחקנים בתוספת זרים וצעירים, הצליח לסחוף אותנו לאליפות היסטורית.

לא צריך שום חריש עמוק ושום דבר, פשוט לנער כמה שחקנים שדורשים ניעור, ואם זה לא יעזור אז פשוט להעיף אותם או לתת להם לשבת ביציע כמה משחקים.

לא צריך שום חריש עמוק ושום דבר, פשוט לנער כמה שחקנים שדורשים ניעור, ואם זה לא יעזור אז פשוט להעיף אותם או לתת להם לשבת ביציע כמה משחקים.

הלוואי שזה כזה פשוט וממש בקרוב נחזור לעצמנו.

בשורה התחתונה אותו מאמן ואותו סגל שנתיים ברצף לא מצליחים להעפיל לשלב הבתים אז כנראה שמה שיש לא מספיק לאירופה. לכן אם נצא מנקודת ההנחה שהמאמן לא הבעיה אצלנו (אלא להפך) וכמובן שלא הבעלים והניהול והארגון במועדון, אז אני מגיע למסקנה שהסגל שלנו זקוק למקצה שיפורים כדי לקחת צעד קדימה שנוכל להצליח ולהתבלט גם באירופה. אני חושב שראוי למצב שיהיה בקיץ הבא, אחרי 3 שנים שמכבי לא קונה שחקנים בכסף גדול ונמנעת מלשחק תפקיד מרכזי בשוק המקומי, נצטרך לרענן קצת את השורות.

יכולים להסכים ויכולים שלא הכל בסדר.

אגב בניגוד לג'ק שנה שעברה חזיתי שנעוף מאירופה אבל נחזיר את האליפות אחרי 3 שנים וצדקתי. השנה זה נראה רע יותר

הלוואי שזה כזה פשוט וממש בקרוב נחזור לעצמנו.

בשורה התחתונה אותו מאמן ואותו סגל שנתיים ברצף לא מצליחים להעפיל לשלב הבתים אז כנראה שמה שיש לא מספיק לאירופה. לכן אם נצא מנקודת ההנחה שהמאמן לא הבעיה אצלנו (אלא להפך) וכמובן שלא הבעלים והניהול והארגון במועדון, אז אני מגיע למסקנה שהסגל שלנו זקוק למקצה שיפורים כדי לקחת צעד קדימה שנוכל להצליח ולהתבלט גם באירופה. אני חושב שראוי למצב שיהיה בקיץ הבא, אחרי 3 שנים שמכבי לא קונה שחקנים בכסף גדול ונמנעת מלשחק תפקיד מרכזי בשוק המקומי, נצטרך לרענן קצת את השורות.

יכולים להסכים ויכולים שלא הכל בסדר.

אגב בניגוד לג'ק שנה שעברה חזיתי שנעוף מאירופה אבל נחזיר את האליפות אחרי 3 שנים וצדקתי. השנה זה נראה רע יותר

ברור שיהיה שינוי לא קטן בקיץ הבא. עטר, צ'יקו, שכטר, שוינפלד, גולסה, אולי גם גלזר(לא זוכר)כולם בשנת חוזה אחרונה. זה יקרה מכח האינרציה וממרווח סביר יותר להוציא כספים בסיומו של הפיירפליי.

יאמר לזכותו של בלקמן שהוא ישראלי, אבל אני מקווה שאיביץ יבין מהר שהוא לא שחקן קו אלא חלוץ בלבד. מה שכן, הוא חלוץ מהסוג שיש לנו צ׳יקו/שכטר/שוינפלד.

אני מקווה שהמגן הפורטוגלי שהביאו יהיה טוב, אבל הפנצ׳ר שלנו, הוא בעיקר ניקוליץ׳. אין לנו קשר זר אחד מכל מכסת הזרים.

יאמר לזכותו של בלקמן שהוא ישראלי, אבל אני מקווה שאיביץ יבין מהר שהוא לא שחקן קו אלא חלוץ בלבד. מה שכן, הוא חלוץ מהסוג שיש לנו צ׳יקו/שכטר/שוינפלד.

אני מקווה שהמגן הפורטוגלי שהביאו יהיה טוב, אבל הפנצ׳ר שלנו, הוא בעיקר ניקוליץ׳. אין לנו קשר זר אחד מכל מכסת הזרים.

אם בלקמן היה מגיע במקום שוינפלד בתוספת לחלוץ זר זה היה בסדר,

אבל בפועל ראינו מה קרה.

לגבי ניקוליץ אתה בהחלט צודק

בלקמן, ציקו ושוינפלד לא יכולים לשחק באותה הקבוצה.

אמרתי את זה איך שבלקמן הגיע. בלקמן הוא תוספת מצוינת לדעתי אבל אם הגיע...ציקו ושוינפלד צריכים לפנות מקום.

בלקמן הוא שחקן מוגבל מאוד בדיוק כמו שניהם ולדעתי לפחות הם נותנים בדיוק אותו הדבר ולכן אין צורך בשלושתם יחד (בלקמן רק כחלוץ, לא צריך לשחק על הקו) לגבי ניקוליץ, אם אין צפי לחזרה במחזור ה1-2 מקסימום 3...צריך לשחרר ולהחליף בשחקן אחר.

בואו נחלום קצת.  

ההשאלה של חמד הסתבכה נכון? כרגע הוא תקוע. מה אומרים על לנסות להשאיל אותו, לשחרר את צ'יקו, למכור את פרץ, ולהביא מחליף זר לפרץ. מה אומרים?

59 minutes ago, DT7 said:

בואו נחלום קצת.  

ההשאלה של חמד הסתבכה נכון? כרגע הוא תקוע. מה אומרים על לנסות להשאיל אותו, לשחרר את צ'יקו, למכור את פרץ, ולהביא מחליף זר לפרץ. מה אומרים?

אם אתה משחרר את ציקו אתה יכול להביא זר מחליף לפרץ בלי קשר לחמד.

בכללי, רעיון טוב.

1 hour ago, DT7 said:

בואו נחלום קצת.  

לא אוהב אותו. יבוא עם משכורת מפוצצת ופוזה של כוכב. פוטנציאל לבן בסט 2.0

35 minutes ago, הישראלי היפה said:

אם אתה משחרר את ציקו אתה יכול להביא זר מחליף לפרץ בלי קשר לחמד.

בכללי, רעיון טוב.

אבל אם חמד זה עוד שחקן התקפה במקום צ'יקו.

16 minutes ago, הנדון said:

לא אוהב אותו. יבוא עם משכורת מפוצצת ופוזה של כוכב. פוטנציאל לבן בסט 2.0

בכללי אני מסכים איתך, אבל הוא ככל הנראה טוב יותר מהחלוצים הקיימים והוא מגיע בהשאלה אז לא נתקעים איתו כמו בן בסט.

2 hours ago, DT7 said:

בואו נחלום קצת.  

עכשיו הבאת רעיון...

חמד נחמד והכל אבל שחקן עם פוזה של זהבי אני מוכן לקבל בקבוצה רק מזהבי עצמו. 

היכולת של חמד רחוקה מזהבי, הקילריות שלו לא מתקרבת לערן אז שישאר בליגות משנה באירופה. שחקן מצוין אבל אין בחמד את האקסטרה ובטח שלא את התכונות שיגרמו למכבי הנוכחית לעלות רמה.