Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

לא חושב שיש חור הפעם, מכרנו שחקנים ב-5.5 מיליון יורו כבר הקיץ ולא בזבזנו כמעט כלום. זה אמור לסגור את הבור הזה.

אולי כן הייתי מוכר כי המנייה שלו עדיין קרובה לשיא ויש מחליף ראוי (קארצב).

תקציב 100 ואולי אף יותר(לא כולל הנוער) הכנסות מובטחות- נניח 40.עוד 20 מיליון מכירות נניח. יש לך פער של 40 ואתה על הקסקס של הקסקס(הערכה). ואם תרצה לעשות שינויים? אין מנוס ממכירה. כל המכירות הן תעודות ביטוח בדיוק לסיטואציה הזאת- אין בתים.

תקציב 100 ואולי אף יותר(לא כולל הנוער) הכנסות מובטחות- נניח 40.עוד 20 מיליון מכירות נניח. יש לך פער של 40 ואתה על הקסקס של הקסקס(הערכה). ואם תרצה לעשות שינויים? אין מנוס ממכירה. כל המכירות הן תעודות ביטוח בדיוק לסיטואציה הזאת- אין בתים.

כל המספרים האלה משוערים, לדעתי התקציב ירד בשנתיים האחרונות וההכנסות מספונסרים עלו (פילה, פינגווין) + יש את בלומפילד.

שנה שעברה המכירה היחידה של הקבוצה הייתה וידאר ב-2.5 מיליון יורו ולא עלינו לשלב הבתים + הכנסות נמוכות יותר מנתניה, ואני משער שלא הפסדנו יותר מ-10 מיליון יורו (אחרת אופ"א היו נכנסים בנו).

השנה מכרנו שחקנים ב-5.5-6 מיליון יורו ויש הכנסות גבוהות יותר מבלומפילד, אז גם בלי עלייה לשלב הבתים אנחנו לא אמורים להפסיד יותר מ-10 מיליון יורו, אלא אם התקציב עלה בצורה דרסטית.

את דור פרץ אין בעיה למכור במידה ויש הצעה גבוהה, אבל לא בכל מחיר.

כל המספרים האלה משוערים, לדעתי התקציב ירד בשנתיים האחרונות וההכנסות מספונסרים עלו (פילה, פינגווין) + יש את בלומפילד.

אבל שים לב, אתה עדיין בתקציב שמצריך ממיטש להביא שוב עשרות מיליונים= גרעוני. אתה לא באמת קרוב לאיזון.

למכור ויפה שעה קודם. עכשיו המניה חמה. בוודאי לא לפתוח לו את החוזה ולהרקיב אותו עם 400 לכמה שנים כמו עם טיבי.

מקצועית וכלכלית, לשם הייתי חותר.

שנה שעברה המכירה היחידה של הקבוצה הייתה וידאר ב-2.5 מיליון יורו ולא עלינו לשלב הבתים + הכנסות נמוכות יותר מנתניה, ואני משער שלא הפסדנו יותר מ-10 מיליון יורו (אחרת אופ"א היו נכנסים בנו).

השנה מכרנו שחקנים ב-5.5-6 מיליון יורו ויש הכנסות גבוהות יותר מבלומפילד, אז גם בלי עלייה לשלב הבתים אנחנו לא אמורים להפסיד יותר מ-10 מיליון יורו, אלא אם התקציב עלה בצורה דרסטית.

את דור פרץ אין בעיה למכור במידה ויש הצעה גבוהה, אבל לא בכל מחיר.

העניין הוא שלהסתובב סביב גירעון של 10 מיליון יורו, הוא ריסקי ופזיז וגם לא נותן לך שום מרחב תימרון בלעשות שינויים. השאיפה(שלי בכל אופן) היא לנסות להתאזן כמה שיותר, לא לחיות על הקצה.את פרץ צריך למכור בכל מקרה, מכל הסיבות הנכונות.אם כל המכירות(כולל פרץ) יביאו אותנו ל40 מיליון שקל, זה בסדר גמור.

אבל שים לב, אתה עדיין בתקציב שמצריך ממיטש להביא שוב עשרות מיליונים= גרעוני. אתה לא באמת קרוב לאיזון.

למכור ויפה שעה קודם. עכשיו המניה חמה. בוודאי לא לפתוח לו את החוזה ולהרקיב אותו עם 400 לכמה שנים כמו עם טיבי.

מקצועית וכלכלית, לשם הייתי חותר.

לאיזון לא תגיע עד שלא יהיה אצטדיון פרטי ומכירות של שחקני בית ב-5 מיליון יורו צפונה,

מסכים שאם יש הצעה טובה צריך למכור אבל בלי לחץ.

אחרי המכירות של צ'יבוטה, דאבור, דסה, אליאל פרץ ומעל כולם ראיקו, ובמקביל קיצוץ החוזה של טיבי והירידה בשכר של ז'ראלדס לעומת דסה?

לא חושב שיש הכרח כזה, למרות שבטח ימכרו שחקן קישור או אגף כי יווצר עומס.

אחרי המכירות של צ'יבוטה, דאבור, דסה, אליאל פרץ ומעל כולם ראיקו, ובמקביל קיצוץ החוזה של טיבי והירידה בשכר של ז'ראלדס לעומת דסה?

לא חושב שיש הכרח כזה, למרות שבטח ימכרו שחקן קישור או אגף כי יווצר עומס.

אני מעריך שאתה עדיין צריך לכסות באיזור ה25 מיליון כדי להגיע לגרעון חוקי.

לדעתי לא מאוחר לתקן. החלון עדין פתוח. למכור את פרץ למרבה במחיר.

לתת לקרצאב את המושכות לעדן וגלזר במרכז המגרש. להכניס את אלמוג ללופ והכי חשוב לנסות להביא שחקן התקפה יצירתי זר על חשבון הקפאה של ניקוליץ. חייבים שחקן עם דריבל שיגוון את ההתקפה. זה חשוב מאוד גם לליגה, כי כרגע אני בהחלט רואה אותנו מתקשים מול הבונקרים בליגה. בנוסף אם בכל זאת נצליח לשים יד על החלוץ של רעננה קייס גאנן זה יהיה מעולה. הייתי מציע כמה שחקני סגל רחב (בלטסקה, חוזז)+כסף. חלוץ 9 טהור שיודע לשים את הכדור ברשת,מהיר, צעיר. זה שחקן שצריך לשים עליו את היד.

כמה חלוצים תוכל להחזיק בסגל? כרגע לא יודע אם ג'אנם יכול לתת לנו את זה.

לפני הכל צריך שחקן שיודע לרווח את המשחק, זה יפתור את כל הבעיה, לא יודע מה המצב של בן חיים היום מבחינת כושר ויכולת, מבחינת שכר ידוע שזה בעיה אז אין על מה לדבר..אבל מה בדבר קני סייף? ראיתי שב"ש מתעינינת בו הוא שחקן מגוון גם על הקו ובאמצע ויש לו יכולת דריבל שיכול לעבור שחקנים.

חחחחחחחחח איזה מגזימים וחיים בסרט קשה, לא התחילה הליגה מדברים לי פה על חריש עמוק.

הסגל עדיין מצוין, לא בגלל איכות הסגל הפסדנו אתמול.

צריך 2-3 חיזוקים נקודתיים זה נכון, אבל מכבי אתמול לא הזכירה בשיט את מה מכבי של שנה שעברה וזה אותו סגל, כנראה שהבעיה היא לאו דווקא באיכות וברכש.

בוכים על התקשורת, ונכנסים לי פה בעצמכם לורטיגו מרוב שטויות.

שנה הבאה צריך לעשות חריש עמוק. השאלה כמה כסף מכבי תוכל לבזבז בקיץ הבא

אין צורך לעשות "חריש עמוק".אלה ביטויים שנשלפים מהמגירה כל פעם שקורה משהו (ותמיד בסוף קורה משהו). מה שיהיה צריך לעשות בשנה הבאה זה לקבל החלטות נכונות, כמו שהיה צריך לקבל בקיץ הזה החלטות נכונות.

שאני אומר חריש עמוק אני מתכוון בסך הכל לריענון הסגל, מה שלא קרה העונה ולהחלפה של 3-4 שחקנים חדשים שיכנסו להרכב על חשבון הקיים וישפרו את הקבוצה. זכותכם לחשוב שזה לא לגיטימי.

יש גם מספר שחקנים שמסיימים חוזה ולדעתי צריך לחשוב על לשחרר את חלקם

שאני אומר חריש עמוק אני מתכוון בסך הכל לריענון הסגל, מה שלא קרה העונה ולהחלפה של 3-4 שחקנים חדשים שיכנסו להרכב על חשבון הקיים וישפרו את הקבוצה. זכותכם לחשוב שזה לא לגיטימי.

אז תנסח ככה.

יש הבדל בין חריש עמוק, לרענון.

אז חריש עמוק זה החלפה של 3-4 שחקנים? מה שקורה ברוב הקבוצות ברוב העונות? כלומר, העונה אנחנו במרחק של 1-2 שחקנים מ-"חריש עמוק"?