Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

אפשר לסחוט, לא אומר שייצא לך מזה משהו.

צריך להתקדם מעניין דסה. נעשו טעויות בשני הצדדים בין שני הצדדים, חלאס היה נגמר ויש שחקן בעמדה שלו.

הבעיה היא שזה שחקן זר ואין לך עוד מקום לשחקן זר. מתוך 6 שחקנים זרים יש לך שחקן התקפה אחד שלא רואה דקה בגומלין מוקדמות ליגת האלופות ושחקן קישור אחד שפצוע כבר שמונה חודשים.

זאת בעיה.

מכבי נראים רצינים בעניין נחמיאס. קשה לי להאמין שנפתח עונה עם 5 בלמים. מעניין מה זה אומר...

בקשר לקראצב, אני אישית מאד מאמין בו וחושב שהוא יכול לתת לנו מימד נוסף לקישור. אבל בלי קשר לדעתי אלא ברמה העקרונית- כשיש לך כישרון כזה בסגל, אתה לא מביא לו כל מיני פרווה מהליגה שחיברו איזה שני משחקים רצופים ונוצר הייפ. אתה לא חוסם את קראצב ואתה גם לא מבזבזז על זה כסף. אם עלי מוחמד היה על המדף(למשל), וול, הוא באמת יוצא דופן ושווה השקעה. מכבי צריכה לקנות רק מה שאין לה- שחקנים מיוחדים שעושים הבדל, שווים השקעה ותרומה מיידית ויכולים גם להניב רווח.

הבעיה היא שזה שחקן זר ואין לך עוד מקום לשחקן זר. מתוך 6 שחקנים זרים יש לך שחקן התקפה אחד שלא רואה דקה בגומלין מוקדמות ליגת האלופות ושחקן קישור אחד שפצוע כבר שמונה חודשים.

זאת בעיה.

העניין פשוט, מיטש לא רוצה לפרנס יותר את דסה. אנד אוף סטורי. פשוט ובסיסי.

לא אמרתי באנקר אבל הוא יכול להיכנס לרוטציה ואם יהיה טוב ימשיך בהרכב, בדיוק כמו שהיה עם פיבן.

גם אייאקס קבוצה שאפתנית, גם דורטמונד, אותו דבר סנטוס בברזיל. כולם משתפים שחקנים בגיל הזה אם הם מספיק מוכשרים וזה לא פוגע בקבוצה.

אם אתה לא מייעד אותו להיות באנקר וזה שיוביל את הקישור אז אין לי ויכוח איתך. לדעתי עוד מוקדם מדי לתת לו את המושכות בקישור אבל אני כן חושב שהוא יכול להיות חלק מהרוטציה והייתי נותן לו את המקום של ברסקי.

לפחות כמו השמירים והקלינטסים של העולם. בחייאת, ממה הפחד? מול מי הוא מתמודד מולו? קבוצות שלא רוצות את הכדור בכלל..

אין פחד, אני פשוט חושב שזה בעייתי להקפיץ שחקן בן 19 עם חצי עונה בליגת העל להיות קשר פותח במכבי ת"א.

א. הוא לא לבד שם. גלזר, ברסקי, ריקן ומיכה משחקים בקישור איתו, ובאיזה שלב גולסה וניקוליץ' יצטרפו אליהם. הוא לא "באנקר" בהרכב, ולא צריך להיות כזה.

ב. זו הדרך לקדם שחקנים. יש פה שאלה אמיתית: אתה מאמין בשחקן או לא? אם כן, אז זהו. זה הזמן וזה המקום.

הייתי צריך להוסיף שלדעתי הוא כן צריך להיות חלק מהסגל והרוטציה. אנשים רשמו פה שהוא צריך להחליף את דור פרץ במיידית, לדעתי הוא לא בשל לזה עדיין.

העניין פשוט, מיטש לא רוצה לפרנס יותר את דסה. אנד אוף סטורי. פשוט ובסיסי.

אתם מפספסים. התסכול הוא ממצב הזרים שכרגע לא מקדם בכלל את משחק הקישור וההתקפה שלנו. אם בונים על אופואדו יופי, אם ניקוליץ' סוף סוף יראה אור יום בקרוב גם מעולה. עד אז אני סקפטי.

ואם עדן קארצב יכול להוות תחליף טוב, מעולה. כרגע איך שזה נראה כל עוד שחקן הוא מתחת לגיל 23 מכבי ישאילו אותו, וחבל.

מקווה שאתם לא שמים עליו יותר מדי לחץ.

הוא עשה כמה טעויות בחדרה שאם יעשה אצלנו אז הקהל יתהפך עליו. הוא עשה רק חצי עונה בליגת העל, כן?

אם יעשה טעויות יהיו חלקים בקהל שיתהפכו עליו, זה ברור. ככה זה.

בשביל להצליח במכבי (ובמקומות גדולים יותר ממכבי) צריך עור עבה.

הקהל נכנס בדור פרץ למשך תקופה די ארוכה, והוא ידע לצאת מזה. קארצב מרגיש לי יותר בשל ממה שדור פרץ היה, והוא נמצא במערכת יותר בריאה ומאומנת.

אם יעשה טעויות יהיו חלקים בקהל שיתהפכו עליו, זה ברור. ככה זה.

בשביל להצליח במכבי (ובמקומות גדולים יותר ממכבי) צריך עור עבה.

הקהל נכנס בדור פרץ למשך תקופה די ארוכה, והוא ידע לצאת מזה. קארצב מרגיש לי יותר בשל ממה שדור פרץ היה, והוא נמצא במערכת יותר בריאה ומאומנת.

מה זאת אומרת מערכת יותר בריאה? דור פרץ מראשוני שחקני הבית בעידן ג'ורדי.

אתם מפספסים. התסכול הוא ממצב הזרים שכרגע לא מקדם בכלל את משחק הקישור וההתקפה שלנו. אם בונים על אופואדו יופי, אם ניקוליץ' סוף סוף יראה אור יום בקרוב גם מעולה. עד אז אני סקפטי.

ואם עדן קארצב יכול להוות תחליף טוב, מעולה. כרגע איך שזה נראה כל עוד שחקן הוא מתחת לגיל 23 מכבי ישאילו אותו, וחבל.

הכל נכון בתאוריה אבל אם האיש שמחזיק ומממן את מכבי לא רוצה להעסיק את אלי דסה יותר, אז זה מה שיש. אני משער שמיטש לא מסתכל על הארגון שבנה ברזולוציית- "אוי מה יהיה בלי אלי דסה". זה כנראה עניין עקרוני אצלו ואם זה עקרוני לו, זה צריך להיות גם עקרוני גם לנו.

מה זאת אומרת מערכת יותר בריאה? דור פרץ מראשוני שחקני הבית בעידן ג'ורדי.

צודק, בחירת מילים לא טובה. זכרתי משום מה שדור פרץ עלה לבוגרים בשלוש שנות היובש שלנו, אבל מסתבר שהוא עלה לפני זה.

בכל מקרה הכוונה שלי היתה שקארצב מצטרף לקבוצה בריאה מקצועית, עם מאמן חזק ועם סגל מספיק רחב.

צודק, בחירת מילים לא טובה. זכרתי משום מה שדור פרץ עלה לבוגרים בשלוש שנות היובש שלנו, אבל מסתבר שהוא עלה לפני זה.

בכל מקרה הכוונה שלי היתה שקארצב מצטרף לקבוצה בריאה מקצועית, עם מאמן חזק ועם סגל מספיק רחב.

גם בשלוש השנים האלו הייתה מערכת בריאה זה מה שאפשר לדור פרץ להתחשל גם בתקופה הלא טובה שלו בכל קבוצה אחרת הוא כבר היה נחתך אבל במכבי האמינו בו ונתנו לו שקט.

מערכת לא בריאה זה מה שיש היום בחיפה ולפני עידן ג'ורדי.

גם בשלוש השנים האלו הייתה מערכת בריאה.

מערכת לא בריאה זה מה שיש היום בחיפה ולפני עידן ג'ורדי.

מסכים איתך, לכן אמרתי, בחירת מילים לא טובה מצידי :)

למה אנחנו דנים על ברסקי בכלל? כרגע יש לנו חוסר בקשרים..על חוזז עוד היתי מבין שהוא כרגע לא בתוכניות, על קארצב גם אין על מה לדבר..איזי רוצה השאלה ורכישה, גם אנחנו רוצים..

יש לנו גם בעיה באגף עם הפציעה של אצילי, לא הייתי ממהר לשחרר את חוזז מתן

למה? צ'יקו, יוני ובלקמן יכולים לשחק שם. זאת אחת העמדות היותר עמוסות שלנו.

ההרגשה שלי היא שאם קארצב יושאל גם העונה - כבר לא נהנה ממנו בבוגרים של מכבי

ועדיין אני מקווה שפרץ ישאר. חייבים לעלות לבתים, זה יתן אוויר לסגל.

אין ספק שאף אחד פה ולא במכבי יכול להיות בטוח שאחד מ- פרץ/אמדור/פיבן לא ימכר עד סוף אוגוסט.

כל כך הרבה דברים יכולים לקרות גם בלי קשר לזה שאם נעלה לבתים או לא. יכולה לבוא פתאום הצעה טובה על פיבן ואז יהיה שווה למכור אותו ולהביא את נחמיאס או שלמה, לוקומוטיב יכולה להציע בסופו של דבר 4-4.5 מיליון יורו על פרץ ובסוף מכבי תסכים למכור כי להצעה כזאת לא מסרבים וגם יכול לקרות סיטואציה שעלייה שלנו לבתים תכניס כסף שיהיה אפשר להוציא אותו על בלם זר טוב שיהיה על פרק ואת ז'איר יהיה אפשר למכור

אלו חתם בבני יהודה ירוויח 95 אלף דולר.

ובש תשלים את שכרו? קשה לי להאמין שיוותר על 100 אלף דולר לעונה סתם ככה.

(השתכר 180 אלף יורו בעונה בבש אם אני לא טועה)

*עריכה - ראיתי שבש תשלם רק 2 משכורות, מוזר שמוותר על כלכך הרבה כסף

ובש תשלים את שכרו? קשה לי להאמין שיוותר על 100 אלף דולר לעונה סתם ככה.

(השתכר 180 אלף יורו בעונה בבש אם אני לא טועה)

*עריכה - ראיתי שבש תשלם רק 2 משכורות, מוזר שמוותר על כלכך הרבה כסף

עם כל הכבוד, זה לא מכבי או ב"ש, לא מוותרים על הזדמנות לשחק במועדון פאר כמו בני יהודה בשביל מאה אלף דולר.

לתחושתי יש בודדים שבאמת ראו את קארצב מספיק זמן כדי לקבוע שמדובר בשחקן איכותי להרכב של מכבי. רובכם הגדול ראה בתקציר את הגולים שלו נגד חיפה וזורם על הנרטיב שהוא הדבר הגדול הבא.

העונה הקודמת נותנת תחושה שכל מי שבא מהנוער הוא הטוב בארץ בתפקידו.

הלוואי וקארצב טוב כמו שאתם אומרים, בינתיים מפחיד אותי לחשוב עליו בתור המחליף של פרץ לאחר חצי עונה בלבד בחדרה.

לתחושתי יש בודדים שבאמת ראו את קארצב מספיק זמן כדי לקבוע שמדובר בשחקן איכותי להרכב של מכבי. רובכם הגדול ראה בתקציר את הגולים שלו נגד חיפה וזורם על הנרטיב שהוא הדבר הגדול הבא.

העונה הקודמת נותנת תחושה שכל מי שבא מהנוער הוא הטוב בארץ בתפקידו.

הלוואי וקארצב טוב כמו שאתם אומרים, בינתיים מפחיד אותי לחשוב עליו בתור המחליף של פרץ לאחר חצי עונה בלבד בחדרה.

בפה מלא: בעד שפרץ ימכר וקארצב ישאר בלי להכיר אותו לעומק. יותר מזה - בחדרה הוא היה בעיני לא יותר מסביר. אני יוצא מתוך נקודת הנחה שכל מה שאומרים עליו כפוטנציאל הוא נכון, ומתוך הבנה שזה כרגע רק פוטנציאל שספק אם יתממש בשנה הקרובה.