Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

מתאים לי שנחמיאס יבוא כי בתכלס הוא בלם לא רע, יש לו המון פוטנציאל ואיביץ' יוכל לשפר אותו.

אני מאמין שמכבי תצליח לסגור עם איזי עסקה לא יודע אם זה יהיה תמורת שחקנים או כסף אבל יהיה אפשר להסתדר איתו.

בכל מקרה צריך עוד בלם לסגל ולכן אני חושב שתיהיה עוד החתמה גם איביץ' אמר שככל הנראה יביאו עוד 2 שחקנים, אז חייב לבוא בלם ישראלי ואם מסתכלים על האופציות נחמיאס הוא הכי ריאלי או שמכבי ישלפו איזה בלם יהודי

לפי מה שאני מבין דווקא ב"ש הכי רציניים כרגע לגבי נחמיאס ויש להם כסף להציע אחרי שמכרו בלם ב 1.8 והם גם מייעדים אותו להרכב.נראה לי שאם הוא יעזור את ק"ש, זה אליהם. הלוואי ובסוף ב"ש ילכו על דגני.

לפי מה שאני מבין דווקא ב"ש הכי רציניים כרגע לגבי נחמיאס ויש להם כסף להציע אחרי שמכרו בלם ב 1.8 והם גם מייעדים אותו להרכב.נראה לי שאם הוא יעזור את ק"ש, זה אליהם. הלוואי ובסוף ב"ש ילכו על דגני.

אז בעצם מה שמשתמע ממה שאתה אומר זה שהאופציה שלנו לבלם רביעי היא טיבי(שלדעתי לא יקרה) או דגני?

אז בעצם מה שמשתמע ממה שאתה אומר זה שהאופציה שלנו לבלם רביעי היא טיבי(שלדעתי לא יקרה) או דגני?

אין לי מושג מי האופציות של מכבי. רק יודע להגיד על נחמיאס שכרגע הוא קרוב לב"ש יותר מאלינו (אם בכלל יעזוב את ק"ש).

לגבינו,תמיד יש אופציה להעלות בלם מהנוער או את פאדי נאג'ר בית"ר ת"א להקפיץ לסגל. לפני כמה שבועות שמעתי גם שהיתה פניה לעידו לוי. בסך הכל מדובר על בלם רביעי.

לא יודע מה התכנון אבל בכל מקרה אני מקווה שדגני לא בתוכניות, אפילו לא בצחוק.

נבחן אפריקאי נוסף לנוער לפי הדיווח הזה: http://herosportsgh.com/2019/07/22/emmanuel-citys-micheal-obeng-set-for-maccabi-tel-aviv-f-c-trials/

נוסף בנוסף למי?

יש מידע כלשהו על השחקן?

מדהים שעם כל החרמנות רכש הגיע רק שחקן אחד שאמור לשדרג אותנו שזה בלקמן, כי החלפנו שוער בשוער ומגן ימני במגן ימני והנושא די איבד מהעניין שלו.

מקסימום יביאו עוד בלם ישראלי לרוטציה או יחתימו את טיבי לעוד עונה אבל בכל מקרה לא זה מה שישנה את העונה.

ולגבי נחמיאס, מודה ראיתי אותו רק בשני משחקים וחצי. אם מישהו במכבי ראה וחושב שזה פוטנציאל לבלם העתיד ובאמת שחקן ברמה גבוהה, סבבה שיסתערו עליו. יש תחושה שזה לא המצב ואם זה בלם צעיר וסתם עוד פוטנציאל עתידי שיכול להיות משהו טוב ויכול לא להיות אין שום סיבה שבעולם ללכת לעסקה עם איזי בה הוא ימצוץ לנו את הדם.

הוא סך הכל נתן עונה אחת. אפילו לא יודע להגיד אם נתן עונה גדולה כי בקושי שמעתי עליו כל העונה. לצורך העניין על דודי תירם שמעתי פי עשר ממנו.

אליאל + בלטקסה + כסף עליו??? ועוד כותבים שאיזי לא יסתכל על הצעה כזאת? שילך להזדיין למה מי הוא בכלל. פרוספקטים לא פחות גדולים מנחמיאס הזה שחצי מהפורום אפילו לא יודע את השם הפרטי שלו. שיבחר שחקן אחד מבין חוזז/בלטקסה/פרץ אם הוא רוצה ושיגיד תודה. אם לא שיהיה לו בהצלחה, תוך שנה-שנתיים גם לנו יהיה בלם שחקן בית שאני מעדיף פי אלף שיקבל את הצאנס מאשר שיחפשו בחוץ.

אחרי עונה כזאת טובה כמו הקודמת המטרה הייתה שהסגל לא יהיה חלש יותר וכרגע זה נראה שאנחנו עומדים בה.

גם יכול להיות שיתברר בהמשך שהמגן והשוער יותר טובים מדסה וראייקו.

השוער מתקשה להאמין שיהיה טוב כמו ראייקו. המגן יותר סביר שכן.

יש לנו המון צעירים ככה שעוד שנה שעברה תקבל שחקנים טובים יותר.

גולסה וניקוליץ יכולים להיות חיזוק מעניין רק שיחזרו כבר.

השוער מתקשה להאמין שיהיה טוב כמו ראייקו. המגן יותר סביר שכן.

יש לנו המון צעירים ככה שעוד שנה שעברה תקבל שחקנים טובים יותר.

גולסה וניקוליץ יכולים להיות חיזוק מעניין רק שיחזרו כבר.

השוער יכול להיות יותר טוב מראייקו כי יש לו יותר ניסיון והוא היה שוער העונה ביוון. אל תשכחו שלפני העונה הקודמת אנשים ירדו לראייקו על החיים.

בכל מקרה אני לא מאמין שההבדל ביניהם גדול.

להביא מגן יותר טוב מדסה זה לא משהו שקורה באהלן אהלן

דסה אחד המגנים הכי טובים שראיתי בליגה... בואו

יש מלא מגנים זרים יותר טוב ובגלל זה הוא לא מוצא קבוצה כרגע.

המגן החדש יכול להיות יותר טוב או לפחות ברמה שלו.

דסה פשוט חסך לנו מקום של זר ושקט בעמדה הזאת כך שלא היינו צריכים לבזבז עליה זר שהיתה יכולה ללכת על בלם או חלוץ טיפה יותר סקורר מבלקמן

למצוא מחליף זר בתפקיד שלו ברמתו זה בהחלט אפשרי

פרימו מלכלך על מכבי בנוהל במתחממים עכשיו.

״פגשתי שחקנים ממכבי שאמרו לי ככה ואני מצטט:

- יאניוטיס טוב מראיקו

- מכבי טעו עם טיבי ודסה

- לא רצינו את בלקמן״

הנקודה שלי הייתה שאי אפשר להגיד שממש התחזקנו בעמדת המגן הימני או בעמדת השוער.

סך הכל היו לנו שם שני שחקנים שהיו מהבולטים בקבוצה ומחוברים לקבוצה, ודסה גם ישראלי ככה שהחיזוק האמיתי הוא רק בלקמן.

ברור שיכול להיות שקיבלנו שוער מפלץ וסבוריט ימני אבל יכול להיות שקיבלנו גם תואם אנסטיס ודור אלו שמדבר ספרדית, את זה נדע רק בהמשך.

לתחושתי היווני יהיה טוב מראיקו.

הטכניקה שלו באיגרוף ובירידה לכדורים נראית חדה ומלוטשת יותר.