Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

התכוונתי שלא כל רכש המליגה הוא יחזקאל או ליפשיץ - לפעמים יכול לצאת לנו איזה איתן טיבי = יעני רכישה טובה מהליגה.

אהה אוקי. עם זה אני מסכים. במיוחד בהקשר של נחמיאס שנראה שיש לו תקרת זכוכית גבוהה.

גם עידו לוי אחלה בלם לגיבוי. סולידי עם משחק ראש מעולה.

אני לא מבין למה להחתים מגן ימני זר.

יש בלם ישראלי סגור או שכנראה איביץ' סומך על ההגנה הנוכחית.

המגן הזה שיחק בספרדית ראשונה? כמה משחקים שיחק עונה אחרונה?

שיחק בלה ליגה 2 ולפני זה שיחק בספורטינג בפורטוגל שהסתכלתי בטרנספרמרקט נראה שהיתה לו כמות דקות סבירה לחלוטין בליגה הפורטוגלית

איזה קטע, הרוש מושאל לספרטה רוטרדם בחינם וב"ש אפילו משתתפת ב20% מהשכר שלו. נקווה שמישהו במכבי קיבל השראה

היו למכבי מקרים כאלו רק הפוך. זכור לי אניימה.

היו למכבי מקרים כאלו רק הפוך. זכור לי אניימה.

לא בשנים האחרונות לצערי. מאז שפנקס הצ'קים נפתח מכבי היא היחידה בליגה שמעיזים בכלל לדבר איתה על דמי השאלה

לא מבין מה חרמנים כל כך על עמדת המגן הימני הזאת.

יש את קנדיל שהוא אחלה,רובנו מעדיפים את דסה אבל הוא עשה עונה טובה.

ייני יכול לשחק מגן ימני וגם הביא אליפויות בעמדה

מה עם בלם?!?

הקטע עם אלו היה מוזר מההתחלה...

50 אלף יורו דמי השאלה? ועוד לשלם את כל השכר? ועוד אופציית רכישה ב800 אלף יורו?

צריכים להגיד להם שאנחנו לוקחים אותו להשאלה בחינם, ומוכנים לשלם לו מקסימום 100-120 אלף יורו שכר. שהוא ובאר שבע ישברו את הראש מי מוותר ועל כמה.

אופציה רכישה במחיר נמוך, 200-250 אלף יורו גג.

בתנאים האלה הייתי מביא. אם דסה יתפנה ויסתדר אפשר להחתים גם אותו ואלו יהיה סותם חורים ושחקן של גביע הטוטו וכאלה. (דסה גם פציע יחסית ויכול בקלות לגמור את העונה כבר מחזור עשר ואם זה באמת יקרה נוכל לשחק עם אלו ולא לאלתר עם פיבן במשחקים חשובים)

זה שחקן גמור שאף אחד לא רוצה לראות אותו שם, מנודה, שנוא, שנכשל בשנתיים שלו שם ועוד עבר פציעות.לא צריך להיות פרייארים

איביץ' דוגל שעל כל עמדה יהיה תחרות שווה בין שני שחקנים, כנראה חלק המשתמשים פה שכח את זה, זו לדעתי גם הסיבה שלא מסתפקים באלו ומחפשים מישהו טוב יותר (+הדלפת התמונה פגעה באמון כלפיו).

אני חושב שזה רעיון טוב להביא זר, מה נעשה אם קנדיל פצוע? ראינו מה היה כשלדסה לא היה מחליף, אינסוף אילתורים. העמדה הזו חשובה לנו ביותר לליגה בטוח שיותר מעמדת הבלם (שם יש לנו 3 שחקנים טובים, אני מניח שאם יגיע בלם זר זה יהיה על חשבון אמאדור).

הקטע עם אלו היה מוזר מההתחלה...

50 אלף יורו דמי השאלה? ועוד לשלם את כל השכר? ועוד אופציית רכישה ב800 אלף יורו?

צריכים להגיד להם שאנחנו לוקחים אותו להשאלה בחינם, ומוכנים לשלם לו מקסימום 100-120 אלף יורו שכר. שהוא ובאר שבע ישברו את הראש מי מוותר ועל כמה.

אופציה רכישה במחיר נמוך, 200-250 אלף יורו גג.

בתנאים האלה הייתי מביא. אם דסה יתפנה ויסתדר אפשר להחתים גם אותו ואלו יהיה סותם חורים ושחקן של גביע הטוטו וכאלה.

זה שחקן גמור שאף אחד לא רוצה לראות אותו שם, מנודה, שנוא, שנכשל בשנתיים שלו שם ועוד עבר פציעות.לא צריך להיות פרייארים

אתה מתבסס על פרסומים בתקשורת כאילו זה אמת בוודאות.

חוצמיזה יאמר לזכות אלו שבפ"ת היה מבשל מעולה מעולה! ובב"ש סבל מפציעות ארוכות ותחרות קשה.

אתה יודע יש מצב שלפעמים הם גם טועים. עדיין מדובר בבני אדם.

לדעתי זאת טעות ללכת מגן ימני זר כשיש את קנדיל, מגן ישראלי טוב שעוד עתיד לצמוח ולהתפתח.

בטח כשמרכז ההגנה לא מספיק טוב (ולא בגלל משחקי אימון, אמרתי את זה גם בעונה שעברה) ועוד איבדנו את טיבי שהוא בלם ישראלי אמין שאנחנו מכירים את הפלוסים ומינוסים שלו.

אז אני שמח שאופצית דור אלו ירדה מהפרק אבל מגן זר זה מיותר כמעט כמו להביא שוער שני זר...

התייחסתי לזה שאתה טוען שהם לא רואים מה קורה במרכז ההגנה שלנו (שולח אותך להסתכל על הסטטיסטיקה של הקבוצה בעונה שעברה, מרכז ההגנה לא השתנה משמעותית), לא חושב שאיבדנו את טיבי כי הוא לא תרם כלום ב3 שנים האחרונות וגזל משכורת עתק, חושב שהביא את נחמיאס/עידו לוי יהיה שדרוג על פניו ולא צריך זר (אלא אם אמאדור יעזוב).

אתה מתבסס על פרסומים בתקשורת כאילו זה אמת בוודאות.

חוצמיזה יאמר לזכות אלו שבפ"ת היה מבשל מעולה מעולה! ובב"ש סבל מפציעות ארוכות ותחרות קשה.

ברור לי שזה לא אחד לאחד אבל אם ארבעת האתרים מפרסמים דברים דומים כנראה זה לא רחוק מהאמת. בסכומים האלה שיזדיינו, אני רוצה לראות מי יגע בו.

ערכתי גם את ההודעה הקודמת והוספתי שדסה יחסית פציע ולכן גם אם יהיו לנו שלושה מגינים זה לא כזה נורא. דסה יםצע מתישהו ונצטרך להוריד את העומס מקנדיל.