Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

הדבר היחיד שאנחנו יודעים בוודאות מכל המו"מ הזה זה שהיה מו"מ ומכבי פירסמו הודעת פרידה כלומר המו"מ לא הבשיל לכדי הסכם ולא משנה מה הסיבות. אנחנו אוהדים מכבי ומה שהמועדון מחליט אנחנו בוטחים בקברניטים של המועדון גם אם מדובר בשחקן הכי חשוב שלנו (ודסה היה בין החשובים). לדסה היה מספיק זמן לסגור מולנו והוא לא עשה את זה. לא בא אליו בטענות זכותו לעשות מה שהוא רוצה. אבל אם עכשיו המועדון יחזור בו ויחתום איתו על חוזה אישית זה טיפה יאכזב אותי מבחינת ההתנהלות שלנו. קיבלתם החלטה תעמדו מאחוריה ותמשיכו הלאה. ושידע כל שחקן שיש גבול ושלשחק במכבי זאת זכות.

בדיוק היום זה דסה שנה הבאה דור פרץ או מישהו אחר שמסיים חוזה.

גם על דאבור היה כעס מאוד גדול כשהוא עזב לפני חמש שנים, היו אנשים שאמרו שהוא שרף את עצמו אצלנו, זה לא מנע מאיתנו לנסות להחזיר אותו, אמנם זה לא יצא לפועל, אבל היו מוכנים להשקיע הרבה מאוד כסף על מנת שזה יקרה.

יש דמיון אבל בכל זאת ההבדלים משמועתיים: דאבור לא משך את זה ככה, העזיבה שלו הייתה באמצע העונה וגם - היו לו הצעות קונקרטיות. אין בעיה עם דסה על זה שהוא רצה לעזוב, וגם לא עם זה שהוא רצה למקסם חוזה, אבל גם לדברים האלה יש איזה גבול וכנאה שההתנהלות עצמה לא הייתה הוגנת. עד כמה שאני זוכר דאבור לא שינה דרישות פתאום אחרי הסכמות, אלא פשוט כוון למקום אחר.

יש דמיון אבל בכל זאת ההבדלים משמועתיים: דאבור לא משך את זה ככה, העזיבה שלו הייתה באמצע העונה ובניגוד לדסה, היו לו הצעות קונקרטיות. אין בעיה עם דסה על זה שהוא רצה לעזוב, וגם לא עם זה שהוא רצה למקסם חוזה, אבל גם לדברים האלה יש איזה גבול. דאבור לא חצה אותם, דסה כן.

אתה כנראה לא זוכר, הוא משך את זה עד ליום האחרון של חלון ההעברות, יותר מזה, כמה ימים לפני שדאבור חתם בגראסהופרס, נמני אמר שדאבור יאריך חוזה, ובסוף חתם ביום האחרון של החלון בגראסהופרס.

אתה כנראה לא זוכר, הוא משך את זה עד ליום האחרון של חלון ההעברות.

של ינואר. וזה בסדר! גם לדסה היה מותר. אבל כנראה שפה נעשו דברים קצת מעבר ללחכות.

באופן כללי אני מסכים אבל אתה לא יודע מה היה או מה יהיה.

אם מנספורד אחרי ההודעה התקשר לדסה ועוד פעם חזר איתו למו"מ ברור שזה לא נראה טוב וגם אני אתאכזב. אבל כנראה לא ככה הדברים, ובכל מקרה אף פעם לא נדע.

אני מאמין שהדרך היחידה שזה יקרה זה רק אם דסה יתקשר בעצמו, יתנצל ויחליט לחתום בתנאים שהוצעו לו. במקרה כזה, לשחק משחקי אגו תיהיה טעות לדעתי. במיוחד שאיביץ' ממש רוצה אותו.

זה לא קטע של משחקי אגו, זה עניין של ניראות. ניראות מול קבוצות אחרות, ניראות מול אוהדים שלך ובעיקר מול שחקנים אחרים בדגש על השחקנים שלך. אתה מועדון מקצועני, מתיימר להיות ברמת ניהול אירופאי (או קנדי). אתה לא יכול לעשות סיבוב פרסה כזה אחרי שפירסמת הודעת פרידה. הרי זה לא שהמו"מ התחיל יום לפני. כבר שנה שמתבחבשים ומתדיינים. המועדון החליט שדי, מספיק, הגיע הזמן להמשיך הלאה. זהו. סוף פסוק. לא אמור להיות המשך לזה. אם מתישהו בהמשך השנים תהיה הזדמנות לדסה לחזור והמועדון ירצה אז בכיף, אבל כרגע זאת ההחלטה וצריך לעמוד מאחוריה.

מה יש להרגיש? דסה אחלה שחקן ובטח יותר טוב מאלו.

אם במכבי מחליטים שרוצים אותו אין פה עניין של רגש , ביזנס נטו.

קשה לי להאמין, אבל הלוואי.

אין ספק שדסה ובלם זר טוב סוגר לנו את הסיפור.

מעניין מה הולך עם התקציב עכשיו, רצינו להוציא 1.5 מיליון יורו על דלמאו, ובסוף סגרנו את עמדת החלוץ עם בלקמן בחינם, במקביל חסכנו משכורת של דסה כשמועמד להגיע דור אלו בפחות חצי מהסכום. אז לאן ילך הכסף הגדול? הולכים להביא בלם מפלצת? או שכל הכסף הולך לפייר פליי?

לא מבין מה הפאניקה בקנדיל, הוא בסדר וכבר עונה שניה מתחיל איתנו.

עם כל הרצון להצליח באירופה - חשוב מאוד להחזיר את הדומיננטיות בליגה כמו שהיה בתקופת סוזה-אוסקר.

ההצלחה של עונה שעברה הייתה הספתח, אבל צריך לשמור ולתחזק את זה.

מעניין מה הולך עם התקציב עכשיו, רצינו להוציא 1.5 מיליון יורו על דלמאו, ובסוף סגרנו את עמדת החלוץ עם בלקמן בחינם, במקביל חסכנו משכורת של דסה כשמועמד להגיע דור אלו בפחות חצי מהסכום. אז לאן ילך הכסף הגדול? הולכים להביא בלם מפלצת? או שכל הכסף הולך לפייר פליי?

הקירח שותה לנו את הכסף בקשית.

בן זונה מושחת.

לא מבין איך דסה הפך לדני אלבס וקנדיל לעלי עותמן. בפועל הם הציגו רמה די שווה העונה. אני יכול להסכים עם הטענה שמשחקי שיא של דסה קנדיל לא יכול לנפק, לפחות כרגע, אבל כמה כאלה היו? אני רגוע מאד עם קנדיל. ובהיעדר שי קונסטנטין אשמח מאד אם אלו יגיע לרוטציה איתו, בעיקר כי הם מגנים בסגנונות שונים ויכולים לתת את הגיוון הנדרש.

כל זה לא אומר שחלום אם דסה היה נשאר בכל זאת, פשוט קצת פרופורציות

עושים מדסה יותר ממה שהוא. ההתעסקות בזה מביכה. הכל טוב, אפשר לרוץ עם קנדיל במוקדמות. עמדת הבלם יותר מטרידה אותי כרגע, נצטרך לפגוע שם טוב בשביל אירופה.

לדעתי ידחו את הזר האחרון לשלבים המאוחרים יותר.

יכול להגיד לכם שאיביץ מתעקש על דסה ולא מוכן לקבל את דור אלו במידה ויהיה פה קאמבק זה ואוו.. אלירן עטר ומיכה כבר בהודעות לדסה הולך להיות מעניין שוב ביממה הקרובה

לא מגיע לו להיות במכבי

לפי צנציפר אלו יחתום.

לפי כל השאר כל עניין דסה עדיין חי.

השאלה בחינם עם אופציית רכישה של חצי מליון יורו.

יש אפילו משהו יותר טוב: תגמול לבאר שבע על בסיס הישגים של מכבי. רואה את אלונה יושבת ומתפללת לעוד ניצחון או זכיה בגביע של מכבי? יהיה נחמד :)