Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

לא טענתי לרגע שהמערכת של מכבי היא ברמה אירופאית ראויה. איך תיהיה אם היא פועלת בישראל, מדינת כדורגל נחותה וחלשה? אני הראשון שטוען שהגעה לבתים(גם של האירופאית) זה כמו תואר.

אני כן טוען שבמסגרת המצוי והרצוי, אני שלם לגמרי עם האנשים שמאיישים את התפקידים וסומך עליהם שעושים את המקסימום. אני לא מחפש אשמים(כי אין), זכותך כן. איביץ עצמו עבד בפאוק, מועדון בקשיים כלכליים עצומים שלא הצליח להשאיר אצלו אפילו את שאחוב. או פנאתינייקוס שלא יכולה להחזיק אפילו את אלטמן... איביץ לא עבד בליון או באנדרלכט כדי להשוות. הוא מודע לכל. הוא יודע לאן הוא הגיע.

ברמות האלה, תמיד יהיו פשרות תקציביות, אילוצים.

נסכם את הדיון בינינו בכך שזכותו של כל אחד לחשוב שיש/אין אשמים :) אני בהחלט חושב שיש. לא יודע מי, זה גם לא תפקידי, אבל מערכת כמו מכבי לא יכולה להישאר לא מוכנה בעליל למפעל אירופאי, על אחת כמה וכמה למפעל האירופאי הבכיר.

מכבי עוברת תהליך אחד ארוך בעשור האחרון מאז שמיץ' הגיע.

זה התחיל ב3 שנים הראשונות שניסו ללמוד את השטח ובעיקר הייתה שכונה, אחר כך החליטו על מנהל מקצועי, אחר כך ניתקו את המועדון מהתקשורת וסגרו את קריית שלום, אחר כך עברו לתוכניות מסודרות בנוער וכך הלאה כל כמה חודשים שמענו על עוד חידוש או על עוד התקדמות בנושא חדש.

הבעיה הגדולה שלנו, ומה שמונע את פריצת תקרת הזכוכית זה הנפילה עם הפייר פלי. זה קורה. אפשר לחפש אשמים ויש אשמים אבל זה לא יעזור עכשיו וכרגע זה קצת תוקע אותנו. בלי קשר היה כמעט בלתי אפשרי להגיע לאלופות ועכשיו זה יהיה עוד יותר קשה, ויכול להיות שגם לא נגיע לאירופאית. מבאס, חרא, חבל על הניקוד אבל זה מה יש.

בסוף השנה צריך להביא נתונים כספיים ואם לא נעמוד בהם אנחנו נכנס ללופ הזה שוב, אין מה לעשות.

תסתכל על הצד החיובי, בשנתיים האחרונות קרו הרבה דברים שמיועדים להגדיל את ההכנסות כדי שבחלונות הבאים נחזור להיות רלוונטים:

- חתימת הסכם חסות

- חתימת הסכם הלבשה עם FILA

- בלומפילד המשופץ

- קידום שחקני הבית לקבוצה הבוגרת שימכרו בסכומים יפים בהמשך

- מכירת שחקני הבית (בסכומי קטנים יותר) שלא הצליחו להתשתלב בהרכב הבוגרת

- סקאוטינג ורכש קבוע מאפריקה (עוד נביא משם את היהלומים, לאט לאט נלמד את השוק וזה יגיע)

- העבודה עם בית"ר ת"א/רמלה/בת ים

יהיה בסדר, אנחנו המועדון הכי עצום ומתקדם בארץ מכל השאר ב20 רמות , נסגור את מה שיש עם הפייר פלי ותוך שנתיים-שלוש נוכל לחזור להתמודד גם על ההעפלה לרמות הגבוהות באירופה.

מסכים עם כל מילה. אני בהחלט במחנה האופטימיים.

אבל זה לא עונה למה שכתבתי בדבר האשמים להכנה לעונה האירופאית, או אפילו לליגה.

עוד פעם הבדיקות של אלו נדחו

זה מתחיל להיות מוזר

אולי הגיע הזמן להעביר את זה לנושא קונספירציות של עכבר, בסוף אולי מחכים שמיץ' ירגע ויחזירו לו את דסה לראש חחח

הבדיקות של דור אלו מתארכות, לא יחתום היום במכבי תל אביב

אחרי שכל התנאים עם הפועל באר שבע סוכמו וכבר היה נדמה שהמגן הימני יחתום היום, במכבי תל אביב רוצים לעשות השלמה של בדיקות רפואיות נוספות. לעת עתה הצהובים משהים את ההחלטה אם לצרפו

https://sports.walla.co.il/item/3247358

מעניין אם זה בגלל שחוששים באמת מהמצב הרפואי שלו, אם זה בגלל שרוצים להעניש אותו על ההדלפה של התמונה או שמחכים עדיין לדסה למרות הפיצוץ והסרטון "תודה" שהעלו.

מעניין אם זה בגלל שחוששים באמת מהמצב הרפואי שלו, אם זה בגלל שרוצים להעניש אותו על ההדלפה של התמונה או שמחכים עדיין לדסה למרות הפיצוץ והסרטון "תודה" שהעלו.

יכול באמת להיות אולי לנסות להגיע להסדר עם דסה או שיש באמת איזה מגן זר שמחכים לאיזה תשובה ממנו..

יכול באמת להיות אולי לנסות להגיע להסדר עם דסה או שיש באמת איזה מגן זר שמחכים לאיזה תשובה ממנו..

מוזר. כי במקביל מכבי כן קידמה את המו"מ מול באר שבע והבוקר סגרה איתה על סכום האופציה

מוזר. כי במקביל מכבי כן קידמה את המו"מ מול באר שבע והבוקר סגרה איתה על סכום האופציה

זה לפי מה שטוכמן אומר.. אלוהים יודע מה קורה באמת

מצחיק אותי שמזכירים את ראדוניץ', סושיץ' וכד' בלי להבין שהסיטואציה בסופו של דבר תהיה אותו הדבר.

מה אתם בדיוק מצפים לקבל בסוף חלון? רונאלדו, מסי ובונוצ'י? ראדוניצ'ים וסושיצ'ים זה מה שיהיה בסוף אם לא יצליחו למצוא משהו בקרוב.

אלא אם כן יחליטו שעדיף להישאר עם מה שיש במקום להביא כאלה.

אנחנו במשחקק!! חחחח מגן חוף השנהב מועמד

יהיה מצחיק להשאיר את ב"ש עם האלו ביד.

בסוף היא תשאיל אותו בחינם לקריית שמונה או משהו כזה ועוד תצטרך להשלים לו את השכר.

בלי קשר שאני לא יודע כמה עדיף לבזבז עכשיו עמדת זר כשיש לנו בעיה במרכז הגנה אחרי העזיבה של טיבי והמצב הלא ברור של אמאדור וכמובן הכי חשוב זה חלוץ.

אולי יפתיעו פתאום עם השאלה של ניקוליץ'? מניח שלא אבל אי אפשר לדעת

עאלק יהיה חלוץ היום. אפילו אלו לא חתם.

השאלה אם זה שאלו לא חתם זה כמו רכש?

אישית עברה לי תחושת הגועל הראשונית בעקבות הדלפת התמונה והסלידה שלי ממנו, אני מקבל אותו כבר מנטלית בתור מגן מחליף, בטח אם תהיה אופציית רכישה סבירה כדי לא להשביח שחקנים לב"ש,

מצד שני אני בטח לא אתעצב אם הוא לא יבוא.