Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

המושאלים זה לא חיזוק? לדעתי כן.

מה לעשות, קשה להביא לליגה שלנו שחקנים איכותיים במגבולות פיירפליי, בנוסף לזה שהשוק המקומי חלש.

בעזרת השם נעבור סיבוב עם הסגל הנוכחי, בתקווה שכל הפצועים יחזרו.

הנושאים כרגע זה חיזוק לרוחב הסגל, לקישור ולהתקפה. מכבי צריכה חיזוק לעומק של חלוץ. ולדעתי עכשיו התעורר גם צורך לבלם.

מה התאריך האחרון של העברות לליגה שלנו ומה של אירופה?

ככל ונעלה לשלב בתים כלשהו הדד ליין לרשימת שחקנים הוא עד ה2-3.9.

בליגה כמדומני זה ב8.9 או ב15.9.

נכון, אבל הוא גם לא מקפיד על זה בטירוף כמו ג'ורדי, עונה שעברה הוא כן שיתף קצת את התקשורת בעניינים כמו מה שהיה עם הצוות הרפואי.

הוא יכול להיות מתוסכל(כמו כולנו) כשזה לא מצליח בנתיים אבל הוא בוודאי מודע למאמצים, להצעות, למשאים ומתנים שלא מבשילים להחתמה, לחיפושים. לפעמים, פשוט אין אשמים.

הוא יכול להיות מתוסכל(כמו כולנו) כשזה לא מצליח בנתיים אבל הוא בוודאי מודע למאמצים, להצעות, למשאים ומתנים שלא מבשילים להחתמה, לחיפושים. לפעמים, פשוט אין אשמים.

נדמה לי שכשרוצים אז מביאים רכש, גם רכש טוב. כמו בשנה שעברה. הצליחו למצוא 3 זרים טובים, במועד מאוד מוקדם. כנראה שהשנה לא כל כך רוצים.

נדמה לי שכשרוצים אז מביאים רכש, גם רכש טוב. כמו בשנה שעברה. הצליחו למצוא 3 זרים טובים, במועד מאוד מוקדם. כנראה שהשנה לא כל כך רוצים.

לא רוצים?! אל תגזים. אף אחד לא עושה דווקא. כנראה שרף האיכות של איביץ' עלה השנה (ובצדק) כי בסך הכל מדובר על עמדת החלוץ והוא רוצה מישהו שישדרג מאוד את ההתקפה ולא עוד מאותו רף האיכות. וחלוצים כאלו כנראה קשה להביא לישראל. בטח בטווח הזמן הזה.

לא רוצים?! אל תגזים. אף אחד לא עושה דווקא. כנראה שרף האיכות של איביץ' עלה השנה (ובצדק) כי בסך הכל מדובר על עמדת החלוץ והוא רוצה מישהו שישדרג מאוד את ההתקפה ולא עוד מאותו רף האיכות. וחלוצים כאלו כנראה קשה להביא לישראל. בטח בטווח הזמן הזה.

ברור שלא עושים דווקא לאף אחד, אבל כנראה יש אילוצים כספיים.

מה הסיבה שלא רוצים? לא מוצא שום היגיון בדבריך. אסור לתת לתיסכול לשבש את ההיגיון. מנהלים את מכבי אנשים מספיק רציניים בשביל הקוונספירציות האלה, אנשים שאין שום ספק בקשר לרצונם ויכולתם המוכחת לקדם את המועדון. ונניח שלא רוצים, אתה חושב שאתה יודע את זה ואיביץ לא? באמת...

שנה שעברה, טווח החיפושים היה גדול יותר וליותר עמדות. היתה היערכות אחרת לגמרי. היום, מחפשים נקודתית רכש שיחזק באמת קבוצה אלופה. כבר כתבתי, אם רצו לצאת לידי חובה היו מביאים את לוסיו וכדומה כבר בפסח...אין שום בעיה להביא רדוניץ מהיום למחר.

ברור שלא עושים דווקא לאף אחד, אבל כנראה יש אילוצים כספיים.

זה ידוע שיש. ועדיין אנחנו יודעים שהציעו סכום העברה על דלמאו. בניגוד לעונה שעברה, הם יודעים שיש להם סגל טוב ביד.

ברור שהוא מודע. עדיין יהיה מעניין לשמוע מה יש לו להגיד על זה כי בטוח ישאלו.

ברור שרוצים, אבל לא רוצים להביא חלוץ בשביל לסמן וי.

בלי להבין ולדעת בטוח שיש מועמדים שכל אחד מהם בסטטוס שונה, כאלה שלא ממהרים לחתום פה מהסיבות שלהם(מצב באירופה של מכבי או לחכות למקום יותר רציני או כאלה שעולים יקר וקבוצות לא מתפשרות על מחיר) ..אני בטוח שיש מועמדים ויש עיכובים הגיוניים ומיטב המוחות בקבוצה פועלים למצוא את השחקן הנכון וגם שאיביץ' מבין ויודע הכל, והוא גם יודע מהיום הראשון שהוא חתם מה המעמד של הקבוצה בנושאים אלה, אל תדאגו.

ברור שהוא מודע. עדיין יהיה מעניין לשמוע מה יש לו להגיד על זה כי בטוח ישאלו.

מעריך שיהיה לויאלי ואולי יתאר את הקשיים והנסיבות. ויביע אמון מלא בסגל שלו לקראת הסיבוב השני. יש לו קבוצה להכין.

ברור שרוצים, אבל לא רוצים להביא חלוץ בשביל לסמן וי.

בלי להבין ולדעת בטוח שיש מועמדים שכל אחד מהם בסטטוס שונה, כאלה שלא ממהרים לחתום פה מהסיבות שלהם(מצב באירופה של מכבי או לחכות למקום יותר רציני או כאלה שעולים יקר וקבוצות לא מתפשרות על מחיר) ..אני בטוח שיש מועמדים ויש עיכובים הגיוניים ומיטב המוחות בקבוצה פועלים למצוא את השחקן הנכון וגם שאיביץ' מבין ויודע הכל, והוא גם יודע מהיום הראשון שהוא חתם מה המעמד של הקבוצה בנושאים אלה, אל תדאגו.

אם לא מוצאים חלוץ טוב, אני מעדיף שאף אחד לא יבוא וניתן הזדמנות לאיילון אלמוג מאשר להביא איזה רדוניץ'\סושיץ'\ברזילאים\ שאר החתמות "תביא עדיף מכלום" שג'ורדי היה מביא לפני סגירת החלון ואז נתקעים עם השומן הזה.

אם לא מוצאים חלוץ טוב, אני מעדיף שאף אחד לא יבוא וניתן הזדמנות לאיילון אלמוג מאשר להביא איזה רדוניץ'\סושיץ'\ברזילאים\ שאר החתמות "תביא עדיף מכלום" שג'ורדי היה מביא לפני סגירת החלון ואז נתקעים עם השומן הזה.

לגמרי, החתמות פאניקה האלו רק פוגעות בקבוצה, מאמין שלא נגיע לזה בכל מקרה עדין שלב יחסית מוקדם.

בדרך כלל אני מסכים איתך. הפעם פשוט לא.

מכבי, כמערכת, 3 רמות מעל לליגה. אבל היא עדיין לא ברמה אירופאית ראויה, וזה רק מעיד על כמה אנחנו (כמדינה) רחוקים מהרמה הנדרשת.

מערכת שיודעת שהולכת להתמודד במפעל הקשה ביותר בכדורגל האירופאי, ורוצה להביא הישגיות כלשהי במפעל, חייבת להגיע מוכנה, גם אם זה אומר להיות עם תכנית א' עד ת'. לא הלכה תכנית א'? עבורים מיידית ל-ב', וכך הלאה.

בלתי אפשרי שהסגל של מכבי לא יחוזק לקראת האלופות, בגלל שאנחנו אפילו לא קרובים לרמה הנדרשת. מה שעוד פחות אפשרי זה שהסגל יוחלש, כמו שקורה עכשיו (וכן, אני מודע לכך שהחלון טרם נסגר).

בהחלט יש אשמים. במקום שהקיץ הזה יהפוך לנקודת מפנה בו מכבי הופכת למפלצת בקנה מידה ישראלי, אנחנו מדשדשים אפילו ביחס להכנה טובה לליגה. גם אם יגיעו שחקנים, הם יגיעו באיחור משמעותי.

אתה יודע איך היתה העונה האחרונה של סושיץ?

מכבי, כמערכת, 3 רמות מעל לליגה. אבל היא עדיין לא ברמה אירופאית ראויה, וזה רק מעיד על כמה אנחנו (כמדינה) רחוקים מהרמה הנדרשת.

מערכת שיודעת שהולכת להתמודד במפעל הקשה ביותר בכדורגל האירופאי, ורוצה להביא הישגיות כלשהי במפעל, חייבת להגיע מוכנה, גם אם זה אומר להיות עם תכנית א' עד ת'. לא הלכה תכנית א'? עבורים מיידית ל-ב', וכך הלאה.

בלתי אפשרי שהסגל של מכבי לא יחוזק לקראת האלופות, בגלל שאנחנו אפילו לא קרובים לרמה הנדרשת. מה שעוד פחות אפשרי זה שהסגל יוחלש, כמו שקורה עכשיו (וכן, אני מודע לכך שהחלון טרם נסגר).

בהחלט יש אשמים. במקום שהקיץ הזה יהפוך לנקודת מפנה בו מכבי הופכת למפלצת בקנה מידה ישראלי, אנחנו מדשדשים אפילו ביחס להכנה טובה לליגה. גם אם יגיעו שחקנים, הם יגיעו באיחור משמעותי.

לא טענתי לרגע שהמערכת של מכבי היא ברמה אירופאית ראויה. איך תיהיה אם היא פועלת בישראל, מדינת כדורגל נחותה וחלשה? אני הראשון שטוען שהגעה לבתים(גם של האירופאית) זה כמו תואר.

אני כן טוען שבמסגרת המצוי והרצוי, אני שלם לגמרי עם האנשים שמאיישים את התפקידים וסומך עליהם שעושים את המקסימום. אני לא מחפש אשמים(כי אין), זכותך כן. איביץ עצמו עבד בפאוק, מועדון בקשיים כלכליים עצומים שלא הצליח להשאיר אצלו אפילו את שאחוב. או פנאתינייקוס שלא יכולה להחזיק אפילו את אלטמן... איביץ לא עבד בליון או באנדרלכט כדי להשוות. הוא מודע לכל. הוא יודע לאן הוא הגיע.

ברמות האלה, תמיד יהיו פשרות תקציביות, אילוצים.

מכבי עוברת תהליך אחד ארוך בעשור האחרון מאז שמיץ' הגיע.

זה התחיל ב3 שנים הראשונות שניסו ללמוד את השטח ובעיקר הייתה שכונה, אחר כך החליטו על מנהל מקצועי, אחר כך ניתקו את המועדון מהתקשורת וסגרו את קריית שלום, אחר כך עברו לתוכניות מסודרות בנוער וכך הלאה כל כמה חודשים שמענו על עוד חידוש או על עוד התקדמות בנושא חדש.

הבעיה הגדולה שלנו, ומה שמונע את פריצת תקרת הזכוכית זה הנפילה עם הפייר פלי. זה קורה. אפשר לחפש אשמים ויש אשמים אבל זה לא יעזור עכשיו וכרגע זה קצת תוקע אותנו. בלי קשר היה כמעט בלתי אפשרי להגיע לאלופות ועכשיו זה יהיה עוד יותר קשה, ויכול להיות שגם לא נגיע לאירופאית. מבאס, חרא, חבל על הניקוד אבל זה מה יש.

בסוף השנה צריך להביא נתונים כספיים ואם לא נעמוד בהם אנחנו נכנס ללופ הזה שוב, אין מה לעשות.

תסתכל על הצד החיובי, בשנתיים האחרונות קרו הרבה דברים שמיועדים להגדיל את ההכנסות כדי שבחלונות הבאים נחזור להיות רלוונטים:

- חתימת הסכם חסות

- חתימת הסכם הלבשה עם FILA

- בלומפילד המשופץ

- קידום שחקני הבית לקבוצה הבוגרת שימכרו בסכומים יפים בהמשך

- מכירת שחקני הבית (בסכומי קטנים יותר) שלא הצליחו להתשתלב בהרכב הבוגרת

- סקאוטינג ורכש קבוע מאפריקה (עוד נביא משם את היהלומים, לאט לאט נלמד את השוק וזה יגיע)

- העבודה עם בית"ר ת"א/רמלה/בת ים

יהיה בסדר, אנחנו המועדון הכי עצום ומתקדם בארץ מכל השאר ב20 רמות , נסגור את מה שיש עם הפייר פלי ותוך שנתיים-שלוש נוכל לחזור להתמודד גם על ההעפלה לרמות הגבוהות באירופה.

חביב אוחיון עובר לחדרה בהשאלה

מועדון הכדורגל מכבי תל אביב והפועל חדרה הגיעו לסיכום על השאלתו של חביב אוחיון לעונה.

השוער בן ה-20 שחתם לאחרונה על הארכת חוזה ב-3 שנים במכבי, מצטרף לחדרה אליה הושאל לשישה חודשים בעונה שעברה ובמידה ערך 9 הופעות בכל המסגרות.

מנכ"ל מכבי ת"א, בן מנספורד, אמר לאתר הרשמי: "לאחר שחתם על חוזה ארוך טווח במועדון, אנחנו שמחים כי חביב חוזר לחדרה על מנת להתחרות על דקות משחק שיסייעו לו במהלך התפתחותו".

הבדיקות של דור אלו מתארכות, לא יחתום היום במכבי תל אביב

אחרי שכל התנאים עם הפועל באר שבע סוכמו וכבר היה נדמה שהמגן הימני יחתום היום, במכבי תל אביב רוצים לעשות השלמה של בדיקות רפואיות נוספות. לעת עתה הצהובים משהים את ההחלטה אם לצרפו

https://sports.walla.co.il/item/3247358