Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

זה נסיבות ותו לא.

דסה משך משך..מכבי התנהלו מושלם איתו.

ראיקו היה ידוע שיימכר, יאניוטיס כבר סגור איזה חצי שנה או משהו כזה.

אז עדיין לא הגיע חלוץ, ביג דיל.

לגבי בלם, אל תשכח שהגנה זה הרבה מאוד תיאום, גם אם היינו מביאים אחד כבר עכשיו אני לא חושב שחכם לזרוק אותו ישר לשטח.

אתה יודע כדי לעבור שלב צריך שמישהו יתן גולים. לא נתנו גול לקבוצה מהליגה השניה בבלגיה(עצוב שלא הגענו אפילו למצב)

זה נסיבות ותו לא.

לגבי בלם, אל תשכח שהגנה זה הרבה מאוד תיאום, גם אם היינו מביאים אחד כבר עכשיו אני לא חושב שחכם לזרוק אותו ישר לשטח.

לא רק שהיה ידוע עם ראייקו, זה היה חייב! לקרות. שום אופציה אחרת.

אתה יודע כדי לעבור שלב צריך שמישהו יתן גולים. לא נתנו גול לקבוצה מהליגה השניה בבלגיה(עצוב שלא הגענו אפילו למצב)

ולמה אתה לא סומך על איביץ והקבוצה בלכבוש? מה היתה העונה האחרונה עבורך? תותים, אבטיחים, טמטמת? אתה חושב שמכבי זקוקה למושיע גדול כדי לכבוש? אתה חסר מושג עד כדי כך? או שאתה טרול/ שונא/ בלתי נסבל שיעוף מכאן מהר?

אתה מאלה שלוקחים משחק אימון ברצינות..הבנתי

זה נסיבות ותו לא.

אמנם "המטרות" היו להשאיר את דסה ופרץ וחיזוק נקודתי, הצלחנו (כנראה, מקווה שלא יהיו הפתעות) רק עם אחד. לא יודע אם לא ביג דיל לגבי חלוץ רק בגלל העובדה שמחפשים כזה מאז הקיץ הקודם + ינואר + עד אמצע יולי ועוד לא הגיע.

ראיקו היה ידוע אבל כמו שאתה כותב הגנה זה הרבה תיאום, אז זה, בתוספת לרשימת הפצועים הארוכה גורם להרגשה שאנחנו ממש לא מוכנים למשחק הראשון.

אמנם "המטרות" היו להשאיר את דסה ופרץ וחיזוק נקודתי, הצלחנו (כנראה, מקווה שלא יהיו הפתעות) רק עם אחד. לא יודע אם לא ביג דיל לגבי חלוץ רק בגלל העובדה שמחפשים כזה מאז הקיץ הקודם + ינואר + עד אמצע יולי ועוד לא הגיע.

ראיקו היה ידוע אבל כמו שאתה כותב הגנה זה הרבה תיאום, אז זה, בתוספת לרשימת הפצועים הארוכה גורם להרגשה שאנחנו ממש לא מוכנים למשחק הראשון.

תיאום לא תיאום, חייב למכור את ראייקו. כלכלית וגם מקצועית ואנושית. אם לא היה נמכר, זה כישלון מהדהד.

ולמה אתה לא סומך על איביץ והקבוצה בלכבוש? מה היתה העונה האחרונה עבורך? תותים, אבטיחים, טמטמת? אתה חושב שמכבי זקוקה למושיע גדול כדי לכבוש? אתה חסר מושג עד כדי כך? או שאתה טרול/ שונא/ בלתי נסבל שיעוף מכאן מהר?

אני לא מבין להגיד דעה נגדית ישר מציגה אותך כנגד המועדון? נגד קבוצה בלגית מהליגה השנייה מאוד התקשינו. מול גנק זה סיפור אחר ולא ציפיתי שנעשה משהו גדול נגדם.

איביץ הוכיח בעונה האחרונה שאפשר לסמוך עליו אבל זה כבר אירופה עם שחקנים ברמה קצת יותר גבוהה משלנו ומולם כבר צריך את האקסטרא מייל

טכנית אפשר לעבור שלב גם בלי להבקיע שער

אתה מאלה שלוקחים משחק אימון ברצינות..הבנתי

אני לוקח ברצינות את זה שלא הצלחנו לעשות יותר מדי... וכן אני שמעתי את הראיון של ברדה אצל יוסיפוביץ

אני לא מבין להגיד דעה נגדית ישר מציגה אותך כנגד המועדון? נגד קבוצה בלגית מהליגה השנייה מאוד התקשינו. מול גנק זה סיפור אחר ולא ציפיתי שנעשה משהו גדול נגדם.

איביץ הוכיח בעונה האחרונה שאפשר לסמוך עליו אבל זה כבר אירופה עם שחקנים ברמה קצת יותר גבוהה משלנו ומולם כבר צריך את האקסטרא מייל

מה שמכבי/איביץ בנתה עד עכשיו, זה הבסיס. מכבי לא תחתים את וויין רוני הרי, יש לה מגבלות , היא באה מליגה מחורבנת והיא תעשה את המקסימום שהכלים שלה מאפשרים. מיטש אכן גורם לנו לחלום אבל לא לדמיין ולהיסחף. בטח לא להיות שלילי כי היה משחק אימון שלא תאם לציפיות המופרעות שלך.

ראיקו היה חייב להימכר והמחליף שלו כבר היה מוכן חודשים לפני כן. בגזרה הזאת היתה הצלחה יפה.

לגבי חלוץ אני מסכים איתך. מחפשים אחד מהקיץ שעבר - ובנתיים כלום.

לגבי דסה - נראה שהסאגה מגיעה למכבי קצת בהפתעה. מאלתרים עכשיו פתרונות (דור אלו?) שלא בטוח שסגורים עליהם כי במקביל מפרסמים על חיפוש מגן זר.

הקיץ לא אידיאלי.

תיאום לא תיאום, חייב למכור את ראייקו. כלכלית וגם מקצועית ואנושית. אם לא היה נמכר, זה כישלון מהדהד.

לא אמרתי שלא, זה היה ברור והכרחי. כתבתי שהכל ביחד (חלוץ, פציעות, דסה ושוער חדש-הרגשה טובה לגביו סה"כ) נותן הרגשה שאנחנו לא מוכנים לרמה כזו של התמודדות.

ורק שיהיה ברור - גם אם כל הכוכבים היו מסתדרים - דלמאו חותם, דסה נשאר, אצילי עטר וסבוריט כשירים, אנחנו אנדרדוג במפגש הזה.

עם עניין החלוץ כן מסכים איתך שזאת פאדיחה(קשה לי להגיד כישלון בשלב הזה של החלון) שעדיין לא החתמנו אחד, במיוחד שאנחנו יודעים כבר מינואר שצריך אחד כזה. אם דלמאו לא צלח היו צריכות להיות כמה תוכניות מגירה.

לגבי דסה אני לא חושב שזאת הייתה המטרה של הקיץ הזה. הנושא היה צריך להיסגר מזמן מזמן וזאת בעיה של מכבי שלא הציבו דד ליין ושיחקו איתו סוג של "רולטה". אתה לא יכול לבנות לעונה הבאה על שחקן שבכל רגע נתון יכול לחתום איפה שהוא רוצה.

לא אמרתי שלא, זה היה ברור והכרחי. כתבתי שהכל ביחד (חלוץ, פציעות, דסה ושוער חדש-הרגשה טובה לגביו סה"כ) נותן הרגשה שאנחנו לא מוכנים לרמה כזו של התמודדות.

ורק שיהיה ברור - גם אם כל הכוכבים היו מסתדרים - דלמאו חותם, דסה נשאר, אצילי עטר וסבוריט כשירים, אנחנו אנדרדוג במפגש הזה.

זה מה שאני אומר. אבל בהרגשה שלי, ניתן הופעה מחוייבת ומקסימלית בסיבוב השני. מה שנבנה כאן בעונה האחרונה הוא החשוב ביותר במכלול.

להחזיר את שפונגין לעמדת הבלם, ברסקי מגן ימני, ייני מגן שמאלי. מרסלו, סושיץ' ורובן מיקאל לקישור, יחזקאל חלוץ ווידיגל לעמדת המאמן.

שמע הצלחת להגעיל אותי ברמות הכי גבוהות