Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

ממה שאני הבנתי מלחשושים בב"ש, מכבי באמת התחילה לדבר עם אלו. נראה לי שזה הודיע שהוא לא בעניין של חידוש חוזה כרגע ולכן מחפשים אלטרנטיבות.

לגבי חלוץ, לדעתי אם לא הבאנו עד עכשיו, אז יגיע מישהו רק אחרי אסטנה

אני חלוק בנושא של דסה, מצד אחד אין מגן בארץ ברמה שלו וצריך לעשות הכל להשאיר אותו, מצד שני עד כמה אפשר לחכות לדסה וכמה אפשר למרוח, אפשר לחשוב שברצלונה וריאל יושבות ומחכות למחליפים.

ממה שאני הבנתי מלחשושים בב"ש, מכבי באמת התחילה לדבר עם אלו. נראה לי שזה הודיע שהוא לא בעניין של חידוש חוזה כרגע ולכן מחפשים אלטרנטיבות.

לגבי חלוץ, לדעתי אם לא הבאנו עד עכשיו, אז יגיע מישהו רק אחרי אסטנה

מלחששים נכון?

עם כל הבאסה (וכמה שאני לא תופס מאלו , תמיד אמרתי שהוא סתם שמן) - קנדיל יהיה המגן הבכיר , לא יודע כמה זה אידאלי אבל זה בהחלט מגיע לו.

מגן באר שבע בדרך לאלופה, שמנסה לסכם את גובה סעיף הרכישה בסיום ההשאלה. דסה ימשיך לחפש קבוצה בחו"ל. עטר סובל מחבלה בקרסול, סבוריט מרגל עץ

https://www.one.co.il/Article/18-19/1,1,3,51374/339376.html?ref=hp

אלו סגר במכבי ת"א, מו"מ להשאלה עם אופציה

שיזדיין דסה.

מנהל מו"מ עם הקבוצה ונותן תקוה שנשאר, פתאום מחליט שלא.

אם אתה כל כך רוצה חו"ל למה אתה מנהל מו"מ????? תודיע מהתחלה שאתה לא מעוניין בחוזה.

כועס עליו

מאמין שכן

שמעו אי אפשר לחכות יותר עם דסה...מאמין שעד סופ"ש יחכו לו ואם לא אז יגידו לו יום טוב, מקווה שהוא לא יחתום בקבוצה אחרת בארץ.

בטח שאפשר, אנשים בוכים על דסה שהוא לא כל כך טוב מבחינה הגנתית, אז אלו זה אחד המגנים הכי גרועים בליגה מבחינה הגנתית, ומבחינה התקפית הדבר היחיד שהוא יודע לעשות זה להגביה כדור ואי אפשר להשוות אותו לדסה מבחינה התקפית, גם בחינם לא הייתי לוקח אותו.

אגב, אם אנחנו לוקחים את דור אלו עכשיו, זה אומר שסגרנו את הדלת לדסה, אז במידה והוא לא מוצא קבוצה באירופה, הוא יכול לחתום בב"ש, חיפה או בית"ר, ובשביל כל אחת מהקבוצות האלו זה חיזוק מטורף, מה גם שאנשים פה שוכחים שאמנם אנחנו פותחים את העונה מוקדם, אבל החלון האירופי נסגר ב-1 בספטמבר והחלון הישראלי נסגר רק באמצע ספטמבר (17 בספטמבר?), אז יש לדסה מספיק זמן בשביל למצוא קבוצה. אז אם ייצא מצב שאחת מהקבוצות האלו תקבל את דסה ואנחנו ניתקע עם אלו, זה יהיה מאכזב.

אלו אופציה סבירה לגמרי, לא פחות טוב מכל אופציה ישראלית אחרת.

סבירה לגמרי? לעומת דסה זה חילוש רציני.

מה גם שיעלה לנו איזה קרוב למיליון יורו לרכוש אותו, מגיע כרגע בהשאלה.

לא שווה את הסכום הזה, אפילו לא חצי ממנו.