Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

חאלס אחי נגמר.שחרר ממנו.

מנספורד ואיביץ סימנו אותו כל עוד יש סיכוי להביא אותו,הוא בעדיפות ראשונה תהיה בטוח.לא יצא בסוף גם למחנה אימון והשיחות חודשו כנראה שיהיה סעיף של 25% מכירה עתידית הולך להיות מעניין ב24 שעות הקרובות נקווה לטוב.. אני אופטימי

אני חושב שבחיים לא הייתי אובססיבי להחתמה כמו לדלמאו.

תחתום כבר אבא

שורה רק על ההתמדה שלך בסוף הוא יגיע.

מנספורד ואיביץ סימנו אותו כל עוד יש סיכוי להביא אותו,הוא בעדיפות ראשונה תהיה בטוח.לא יצא בסוף גם למחנה אימון והשיחות חודשו כנראה שיהיה סעיף של 25% מכירה עתידית הולך להיות מעניין ב24 שעות הקרובות נקווה לטוב.. אני אופטימי

אתה כותב כאן דברים כאילו אתה בוואטסאפ עם מנספורד ומסתחבק עם איביץ' :).

הם פוצצו מו"מ והעלו את הסכום עליו למשהו לא ריאלי למכבי לפי דיווחים בהולנד יש להם הצעה מקבוצה בליגה הספרדית. ולפי דיווחים בארץ ובטורקיה אנחנו המשכנו הלאה לחלוצים אחרים.

אתה כותב כאן דברים כאילו אתה בוואטסאפ עם מנספורד ומסתחבק עם איביץ' :).

הם פוצצו מו"מ והעלו את הסכום עליו למשהו לא ריאלי למכבי לפי דיווחים בהולנד יש להם הצעה מקבוצה בליגה הספרדית. ולפי דיווחים בארץ ובטורקיה אנחנו המשכנו הלאה לחלוצים אחרים.

אתה יודע אחי.. במו"מ אפשר לפרסם לתקשורת שאתה במו"מ עם הארי קיין. לא כל מה שיוצא החוצה נכון.

העובדות זה שהוא לא טס עם הקבוצה שלו למחנה אימון

והם החתימו חלוץ

משמע המעבר שלו סגור.

השאלה לאן..

על איזה הצעות ספציפיות דובר לגביו חוץ ממכבי?

אתה יודע אחי.. במו"מ אפשר לפרסם לתקשורת שאתה במו"מ עם הארי קיין. לא כל מה שיוצא החוצה נכון.

נכון אבל. במקרה הזה זה חלוץ מעל הלבל שלנו. 19 שערים בעונה בהולנד זה לא משהו שנוחת עונה אחרי במזרח התיכון בדרך כלל.

היה כאן ניסיון לשיחוק וגניבה רצינית. אני מאמין שהתקשור של המו"מ לא עשה לנו טוב והתחיל עניין מקבוצות גדולות מאיתנו (ובצדק). אבל אשרי המאמין. הלוואי.

העובדות זה שהוא לא טס עם הקבוצה שלו למחנה אימון

והם החתימו חלוץ

משמע המעבר שלו סגור.

השאלה לאן..

על איזה הצעות ספציפיות דובר לגביו חוץ ממכבי?

לגאנס מספרד. דיווח ספרדי מאתמול.

נכון אבל. במקרה הזה זה חלוץ מעל הלבל שלנו. 19 שערים בעונה בהולנד זה לא משהו שנוחת עונה אחרי במזרח התיכון בדרך כלל.

היה כאן ניסיון לשיחוק וגניבה רצינית. אני מאמין שהתקשור של המו"מ לא עשה לנו טוב והתחיל עניין מקבוצות גדולות מאיתנו (ובצדק). אבל אשרי המאמין. הלוואי.

העניין פה שדלמאו מאוד מאוד רוצה להגיע למכבי. זה משחק תפקיד חשוב בכל העסקה הזו.

שורה אם דלמאו מגיע אתה מתחייב לקנות חולצה שלו?

שלושת החולצות על שמו - מילה.

(היחיד שיש לי חולצה עם שם של שחקן זה פריצה , תבין את האובססיה)

אני חושב שזהבי הוא הרכש היחידי, הריאלי, שאם יחתום הוא ישפר משמעותית את סיכויי ההעפלה שלנו

ליגת האלופות זה חלום וצריך לנסות להשיג אותו כמובן אבל צריך חלוץ + מגן ימני במקום דסה + בלם במקום טיבי לליגה קודם כל.

ליגת האלופות זה חלום וצריך לנסות להשיג אותו כמובן אבל צריך חלוץ + מגן ימני במקום דסה + בלם במקום טיבי לליגה קודם כל.

שמע זה בסך הכל 6 משחקים שמשוחקים מסוף יולי עד סוף אוגוסט. קנדיל במקום דסה, שברמות הגבוהות גם ככה הוא חור רציני, זה לא הבדל קריטי. טיבי גם ככה לא היה משולב ועם שלושת הבלמים שלנו נסתדר.

חלוץ יגיע בקרוב כל הסימנים מראים זאת.

אגב לנורווגיה בפלייאוף אירופית שנה שעברה פתחנו בהרכב עם וידאר,שוינפלד, ברסקי, טיבי, ראיקוביץ' ודסה (ואצילי שפצוע ואולי לא יהיה בקמפיין). רוב ההרכב לא יהיה דומה למה שמתוכנן לנו הקיץ, חלקם לא איתנו ואלו שאיתנו בסבירות גבוהה מאוד לא יקבלו את הקרדיט, זה היתרון בלהמשיך עם אותו מאמן.