Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

תכניס לראש שלא יגיע חלוץ עד אחרי אסטנה/קלוז אולי ככה לא תהיה בלחץ

רק בתחילת אוגוסט? נראה לי רחוק מדי.

לדעתי יגיע כמה ימים לפני הסיבוב הראשון.

שי גולן חתם בק"ש.

השחקן הצעיר גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב וכרטיסו שייך לקבוצה הבוגרת, שהסכימה לשחרר אותו ללא תמורה לקבוצה מק”ש, אך השאירה בידיה אחוזים ממכירה עתידית שלו.

שי גולן חתם בק"ש.

השחקן הצעיר גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב וכרטיסו שייך לקבוצה הבוגרת, שהסכימה לשחרר אותו ללא תמורה לקבוצה מק”ש, אך השאירה בידיה אחוזים ממכירה עתידית שלו.

מכבי פראיירים בעוד 3... 2... 1...

לא מכיר אותו אבל בטח יש סיבה טובה אם שיחררו ולא השאילו שחקן.

זה שכל פוץ מקבוצה אחרת דורשים עליו מיליארד דולר לא אומר שאנחנו פראיירים

מכבי פראיירים בעוד 3... 2... 1...

האמת, אחוזים ממכירה עתידית זה חרטא.

הוא חתם רק לעונה אחת (עם אופציה לעוד עונה) - מה שאומר שבסוף העונה אם יעזוב לא נראה שקל עליו.

הוא חתם רק לעונה אחת (עם אופציה לעוד עונה) - מה שאומר שבסוף העונה אם יעזוב לא נראה שקל עליו.

בכל מקרה יש לנו 5 אחוזים עליו כסולידריות

השאלה אם עושים טרייד על השחקן מה קורה עם האחוזים, כי בקלות אני רואה איך בעלי בית פה יעשו את זה אם העברה תהיה בתוך הליגה.

אם איזי לא יעשה עליו כסף אז כנראה שלא יצא ממנו כלום.

הבעיה בחלק מהאוהדים שלנו שהם חושבים שכל שחקן מהנוער שלנו הוא עילוי.

וואלה, ראיתי לא מעט דייגים בנוער, וגם הרבה עם כישרון מטורף שלא יצא מהם כלום (ראה ערך גאל מרגוליס)

הנוער אמור לספק ריפוד לבוגרת. בטח בשחקני סגל שאין טעם לשלם עליהם אם אתה מגדל אותם. לא כל דור(וגם כאן לא מדובר בדור אחד) מצמיח פרץ, גלזר, יוני, קראצב, פיבן ועוד...

דיווחים שדלמאו לא המריא עם הקבוצה שלו למחנה האימון.. כנראה בדרך החוצה.

לא בטוח שלמכבי אבל.

הם עושים מחנה אימון בגרמניה, הוא לא המריא, הם פרסמו מי יצא והוא לא מופיע

https://twitter.com/HeraclesAlmelo/status/1148188354816761857?s=19

בנתיים הוא גם מחק את התמונות חולה מדומה שלו מהבית חולים

בוא נעמיד דברים על דיוקים.

אין לי שום אנטי כלפיו באופן אישי, וגם אמרתי שאם יש פרייאר שמוכן לשלם לו 450 אלף יורו לעונה אז סלמתק, מבחינתי שימקסם את הרווחים שלו כל עוד הוא יכול. כל מי שלא חושב שדסה הוא לא המגן הכי טוב בארץ ולא שווה 450 ישר יש לו "אנטי"? אם אני לא טועה אתה זה שתמיד יורד על פאקו למרות שהוא הוביל אותנו לזכייה בטרבל אחרי שהקבוצה הייתה במצב קטסטרופלי, אז כנראה שאתה "אנטי" לא פחות ממני.

הבעיה היחידה שלי עם דסה זה שב-2 העונות האחרונות הוא היה פצוע הרבה זמן( לא אשמתו), אז לא יודע כמה אפשר לבנות עליו, ובנוסף אני לא באמת חושב שהוא כזה עילוי לעומת קנדיל.

בכל מקרה, אם ימשיך אני אשמח מאוד, אבל אם יבחר לעזוב אני מקווה שאנחנו לא נידפק מזה שחיכינו לו עד עכשיו.

זה פשוט שכל פעם שאתה מגיב על דסה זה נראה שאתה תוקף אותו על היכולת שלו/הפציעות שלו/הדרישות שלו. וכל פעם אתה מדגיש כמה קנדיל עדיף בעיניך. לא יודע, מרגיש לי כאילו אתה נותן לכל אחת מהסיבות האלה להשפיע על השיפוט שלך כלפי הסיטואציה איתו.

שמח שאתה כן היית רוצה שהוא ימשיך. אין ספק שזה המצב הטוב ביותר.

לגבי פאקו, דיברתי אך ורק על איך היה בפועל לעומת הזיכרון של אנשים שנוטה לצייר הכל בצורה ורודה יותר. אני אוהב אותו גם ומודה לו על מה שעשה פה אבל קשה לי לקרוא תגובות שמפארות אותו מבחינה מקצועית כשהקבוצה נראתה כמו פח תחתיו, לא ניצחה משחק חוץ ארבעה חודשים והייתה עם אחוזי הצלחה שיותר מזכירים את שוטא. פשוט היינו הכי פחות גרועים (למעט משחק הגמר גביע, משחק אחד שלא משקף את שאר העונה ומשום מה להרבה אנשים הגמר גרם לזכור את אותה עונה כמו שהם זוכרים את הגמר)

שי גולן חתם בק"ש.

חבל. אולי לא עילוי, אבל הוא כן שיחק קבוע בנבחרות הצעירות וגם היה שחקן הרכב עונה שעברה בת"א/רמלה. מקווה שיש לנו ביי באק או אופציה על עידן נחמיאס או משהו.

שעאלטה ואייל חן האריכו חוזים במכבי.

אייל חן זאת התפתחות של אייל שן.

גולדהאר הצטרף למחנה האימו בהולנד.. בא לסגור את העסקה על דלמאו ;)

תמיד כיף לשמוע שגולדהאר מגיע לביקור