Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

הלוואי. הסוכן שלו אמר שזה מת. אני לא מאמין שנשלם סכומים באיזור ה 2 מליון. אני דווקא חושב שהעלאת הדרישות מצדם+החתמת חלוץ עכשיו רק מראות שיש להם הצעה גבוהה יותר על הפרק.

כל מה שנאמר במהלך מו"מ מגיע מאינטרס כלשהו, אם הוא אמר שזה מת כנראה שיש סיכוי כלשהו שכן ייצא לפועל.

עוד אחד הלך?

החלוץ הפרגוואי דריו לסקאנו נוטה לוותר על הצעת מכבי תל אביב ומעדיף לשחק במקסיקו

מי צריך את האלון מזרחי הזה.

רק דלמאו זה מרגש

אז זה כנראה לא פשוט... כתבתי אתמול שהפראגוואי אולי יעדיף הצעות אחרות תוך כדי שאנחנו דנים ברקורקד שלו, הוא רוצה ליגה טובה הרבה יותר. מכבי עובדת ובנתיים זה לא מבשיל- ריאליטי צ'ק.

עוד אחד הלך?

הוא רוצה לשחק במקסיקו או בצפון אמריקה, אז אפשר להבין אותו

עוד אחד הלך?

סאמממק מה קורה פה?!?

אני מקווה שלא ניפול עם החלוץ הזה כי הליגה לא באמת מעניינת את מיטש או את מנספורד הם רוצים להיות אורחים קבועים בשלב בתים אירופי.

אנשים פה בהזיות קשות.

קודם כל הזירה המקומית, כי בלעדיה אתה לא שווה כלום.

הצ׳מפיונס ליג זה בונוס ענק אף קבוצה ישראלית לא שווה מקום במפעל הזה נכון להיום וזה לא עתיד להשתנות , המטרה היא להיות קונצנזוס בזירה המקומית ולהמשיך לזכות באליפויות על מנת להמשיך לייצר אפשרות להעפיל לצ׳מפיונס או לאירופית ולייצר מועדון תחרותי עם שאיפות גדולות. קשה לי להאמין שהמועדון מכוון לשלב בתים בליגת האלופות העונה , עם כל הפייר פליי זה בלתי אפשרי . העפלה לפלייאוף צ׳מפיונס היא חלום כי היא מבטיחה השתתפות בשלב בתים אירופי .

כן, להעריך. שחקן מעל הליגה הזאת, המגן הימני הישראלי הכי טוב ב15-20 השנים האחרונות ואחד הטובים שהיו. לא לנשק רגליים, אבל כן להעריך ששחקן מצוין ומבוקש שעשה שנים טובות במועדון בוחר להישאר למרות הצעות מפתות יותר.

משום מה אתה לא מחזיק ממנו ולא אוהב אותו ותמיד כותב פה שאתה מעדיף את קנדיל על חשבונו. לא יודע, אולי הפציעות (הפחות ארוכות במצטבר ממה שנראה) או הדיווחים בתקשורת לגבי הדרישות שלו גרמו לך לאנטי לגביו.

אתה לא יודע מה שטות ומה לא. אם טאלב טוואטחה שפחות הרשים בחיפה מאשר דסה במכבי, הצליח למצוא קבוצת בונדסליגה שתשלם עליו מיליון וחצי אירו לחיפה ותיתן לו חוזה של סביבות 600 אלף יורו, אז גם דסה יכול. אני בטוח שהוא קיבל הצעות יפות.

לגבי המשפט האחרון, כנראה שלא לכל אחד מתאים ללכת להתייבש על ספסל ולנסות להוציא מגן אירופאי מההרכב. דסה הוא המגן הטוב והמוערך בארץ, פותח בנבחרת ישראל ומקבל הצעה יפה ממכבי, וכנראה שמעדיף את זה על פני ללכת לקבוצת מרכז-תחתית ולהתחיל כמגן שני כשהוא צריך להוכיח. הוא כבר בן 26 ובשיאו ואולי ההרפתקה הזו פחות מדברת אליו מאשר אחרים כי טוב לו במכבי.

שאר השמות שציינת יצאו צעירים ובלי מוניטין או מעמד שמתקרב לשל דסה. גם לא הציעו להם חוזה כמו שהצענו לדסה לפני שיצאו (בגלל המעמד שהיה להם באותו זמן בארץ כצעירים לא מוכחים מספיק).

בוא נעמיד דברים על דיוקים.

אין לי שום אנטי כלפיו באופן אישי, וגם אמרתי שאם יש פרייאר שמוכן לשלם לו 450 אלף יורו לעונה אז סלמתק, מבחינתי שימקסם את הרווחים שלו כל עוד הוא יכול. כל מי שלא חושב שדסה הוא לא המגן הכי טוב בארץ ולא שווה 450 ישר יש לו "אנטי"? אם אני לא טועה אתה זה שתמיד יורד על פאקו למרות שהוא הוביל אותנו לזכייה בטרבל אחרי שהקבוצה הייתה במצב קטסטרופלי, אז כנראה שאתה "אנטי" לא פחות ממני.

הבעיה היחידה שלי עם דסה זה שב-2 העונות האחרונות הוא היה פצוע הרבה זמן( לא אשמתו), אז לא יודע כמה אפשר לבנות עליו, ובנוסף אני לא באמת חושב שהוא כזה עילוי לעומת קנדיל.

בכל מקרה, אם ימשיך אני אשמח מאוד, אבל אם יבחר לעזוב אני מקווה שאנחנו לא נידפק מזה שחיכינו לו עד עכשיו.

הרקאלס מפרסמת באינסטגרם רשימת שחקנים לעונה הבאה ללא דאלמאו

מלפני שעתיים, בסטורי שלהם

זו רשימת השחקנים שיצאו למחנה האימונים, לא הסגל לעונה הבאה.

אז אתה אומר לא מנסים אפילו לעבור...

אני הכי לחוץ רכש שיש בפורום. יותר משורה בפער.

ועדין. חלוץ טוב ככל שיהיה, לא יכריע אם נעבור או לא. היחס לדעתי הוא 55-45 לטובתם עם חלוץ חדש או בלעדיו.

ועדין. חלוץ טוב ככל שיהיה, לא יכריע אם נעבור או לא. היחס לדעתי הוא 55-45 לטובתם עם חלוץ חדש או בלעדיו.

אגב לחוץ,

ב"ש עובדים נכון הקיץ?

אז אתה אומר לא מנסים אפילו לעבור...

אין קשר.

זה שידוע שמכבי מחפשים חלוץ 2.5 חלונות (איביץ' לא הסתיר) לא אומר שהוא לא מעדיף לחכות מאשר להחתים לפני שבועיים חלוץ שהוא לא שלם איתו.

אמת. היחסי כוחות לא ישתנו כי לא משנה איזה חלוץ יגיע, גם לא תלוי בשום סדר גודל שלו. גם אם יגיע חלוץ ב10 מיליון יורו.

שום רכש לא יזרק ל11 בעוד 10 ימים.

לכן האידיאל הוא שהיה פה חלוץ כבר ב30 ליוני.