Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

למה שתביא את אוגו, עלי מוחמד או סורו כשיש לך פה את שני הקשרים האחוריים הכי טובים בארץ ועוד ישראלים?

גם אם פרץ נמכר אוגו בחיים לא יבוא לפה (וטוב שכך), מוחמד יקר מדי ואותו דבר לגבי סורו ולא אין שום סיבה לתת עליהם את הצעירים שלנו (במיוחד לא לבני יהודה).

קהינדה מיודענו גם מסיים חוזה, ב14 משחקים כבש 9 שערים בליגה הטורקית השנייה (הגיע בינואר לדניזלספור שגם עלתה ליגה)

בן 25, בלי קשיי התאקלמות ובחינם...

מספר 99?

איך יואב אמר ? אם קארצב היה שחקן של חדרה היה פה מאבק בין קבוצוצ על 2-3 מליון על חצי כרטיס

+54176547

ואנשים פה רושמים מגילות על פאקינג קונסטנטין

+54176547

מה קשור קונסטנטין לקארצב? קארצב קשר וקונסטנטין מגן ימני; ובמידה ודסה יעזוב בסוף העונה אנחנו נצטרך מגן ימני, ואגב גם בקנדיל זילזלו בתחילת העונה, ולא היו בטוחים שהוא מתאים לרמה שלנו בגלל שהוא הגיע מבני יהודה ושיחק בדרך כלל במערך של שלושה בלמים, אז אין צורך לזלזל בקונסטנטין.

לגבי קארצב אני מסכים, הוא כישרון ענק שבמידה והיה שייך לקבוצה אחרת בליגה, היא הייתה מכוונת למכור אותו בכמה מיליונים טובים לקבוצה אחרת בארץ או באירופה.

יודע שללוסיו היתה קדנציה לא טובה בבאר שבע, אבל הוא פשוט נראה מעולה חזק מהיר עם סיומת טובה

לדעתי שווה לברר

דווקא בב"ש הוא היה בסדר גמור סתם שחררו אותו משם, באשדוד הוא היה פח

כמה שחקנים בליגה יכולים להגיד שכבשו מול סלטיק ואינטר? רק לוסיו

תכלס עם שחקן כמו מיכה בקישור הוא יכול להיות מפחיד

+54176547

אני לא מבין למה ריאל מדריד מוכנים לשלם 100 מיליון יורו על הזארד שיש להם את סרחיו ראמוס

למה שתביא את אוגו, עלי מוחמד או סורו כשיש לך פה את שני הקשרים האחוריים הכי טובים בארץ ועוד ישראלים?

גם אם פרץ נמכר אוגו בחיים לא יבוא לפה (וטוב שכך), מוחמד יקר מדי ואותו דבר לגבי סורו ולא אין שום סיבה לתת עליהם את הצעירים שלנו (במיוחד לא לבני יהודה).

זה נרשם בהנחה שפרץ יעזוב. אני לא חושב שזה חכם להפיל על קארצב חולצת הרכב על העונה הראשונה, למי שיש זכרון של דג זה עלה לנו בשלוש אליפויות (כל החלון רק בוכים על זר לקישור האחורי עד ינואר האחרון)

מכבי לא תשלם דמי העברה על שחקן קישור לדעתי. אם וכאשר- רק על חלוץ. כשיש לך את גלזר, זה מייתר לגמרי את סורו. מוחמד זאת חיה אחרת(הוא בכלל לא אחורי) אבל גם שם יש את קראצב, גולסה, ברסקי( אם פרץ נמכר).

מה קשור קונסטנטין לקארצב? קארצב קשר וקונסטנטין מגן ימני; ובמידה ודסה יעזוב בסוף העונה אנחנו נצטרך מגן ימני, ואגב גם בקנדיל זילזלו בתחילת העונה, ולא היו בטוחים שהוא מתאים לרמה שלנו בגלל שהוא הגיע מבני יהודה ושיחק בדרך כלל במערך של שלושה בלמים, אז אין צורך לזלזל בקונסטנטין.

לגבי קארצב אני מסכים, הוא כישרון ענק שבמידה והיה שייך לקבוצה אחרת בליגה, היא הייתה מכוונת למכור אותו בכמה מיליונים טובים לקבוצה אחרת בארץ או באירופה.

מה לא הבנת?!

כותבים מגילות של שחקנים שלנו בטרייד על שחקן שאם היה שייך לנו היו מציעים אותו בהעברה חופשית עם עוד 4 אחרים בשביל אור דסה

מה לא הבנת?!

כותבים מגילות של שחקנים שלנו בטרייד על שחקן שאם היה שייך לנו היו מציעים אותו בהעברה חופשית עם עוד 4 אחרים בשביל אור דסה

זה ממש לא נכון, ומעניין אותי לדעת אם זילזלת בקנדיל לפני שהוא הגיע כמו שאתה מזלזל בקונסטנטין.

זה ממש לא נכון, ומעניין אותי לדעת אם זילזלת בקנדיל לפני שהוא הגיע כמו שאתה מזלזל בקונסטנטין.

את האמת שממש זילזלתי בקנדיל ואני עודני חושב שחייבים מגן ימני בכיר יותר ממנו אם דסה יחליט לעזוב.

זה ממש לא נכון,

(לא רוצה לצטט ולהביך אוהדים שלנו) תעבור על העשרה עמודים אחרונים כאן

ואני משתדל לדון איתך באמת ולא להתעצבן אז חלאס לנסות לגנוב דעת ולהעביר את הדיון לדברים שלא קשורים

ואני משתדל לדון איתך באמת ולא להתעצבן אז חלאס לנסות לגנוב דעת ולהעביר את הדיון לדברים שלא קשורים

מי שגונב פה דעת זה אתה, לא אני, כי אף אוהד שיש לו הבנה בסיסית בכדורגל לא היה מציע את קארצב על קונסטנטין, אז לא הייתה שום סיבה להזכיר אותו בהקשר של קונסטנטין, אבל עזוב אל "תתעצבן".

המגן הימני של חדרה עמית כהן שחקן סולידי וצעיר, דריבל טוב ויציאה טובה קדימה.

שחקן של רעננה, מושאל לחדרה.

זה שמעליי, יש על קונסטנטין דמי השבחה

מה לא הבנת?!

מסכים איתך. הדשא של השכן...

קונסטינטין לא מסיים חוזה? למה שניתן עליו שחקנים?

הוא מסיים חוזה, אבל יש דמי השבחה שלא בטוח שבקבוצה ירצו לשלם, אז אולי יחפשו לעשות עסקה דומה לעסקה על קנדיל.