Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

מישהו זורק שמועה מהטוויטר אפילו בלי לינק

כעבור 10 תגובות אני כבר יודע עליו הכל כולל אוברול בפיפא ואם הוא אוכל ועולה למעלה בתוך הבית בשש בש

סימן רציני לחלון שחור

מישהו זורק שמועה מהטוויטר אפילו בלי לינק

כעבור 10 תגובות אני כבר יודע עליו הכל כולל אוברול בפיפא ואם הוא אוכל ועולה למעלה בתוך הבית בשש בש

סימן רציני לחלון שחור

הפורום היעיל בעולם לגילו.

יצאו למחנה אימון בלי חלוץ.

איביץ לא מבסוט.. לא מבסוט בכלל…

לא מקנא בשחקן שיעצבן את איביץ' בימים הקרובים.

פחחחחחחחחחחחח להעריך את זה שהוא רוצה להיות פה? נראה לי שתית מיץ בלבול היום בבוקר.

אני חושב שדסה אחד המגנים הטובים בארץ (בצוותא עם מאור קנדיל), אבל הוא לא שווה לא 400 ולא 450 אלף יורו בעונה(זה שיש מי שמשלם זאת כבר בעיה אחרת).

כל ההמצאות על ליגה גרמנית זאת שטות אחת גדולה, כי אם הייתה לו הצעה הוא היה שוחה לשם. לגבי ה"מגן ראשון או שני" שכתבת - ממתי באירופה מקום של שחקן בהרכב מובטח? מישהו הבטיח לאלמוג כהן לשחק בנירנברג? מישהו הבטיח לביברס נאתכו לשחק בצסקא?מישהו הבטיח למואנס לשחק בגרסהופרס? תהיה טוב - תשחק, לא תהיה טוב - תשב בספסל.

כן, להעריך. שחקן מעל הליגה הזאת, המגן הימני הישראלי הכי טוב ב15-20 השנים האחרונות ואחד הטובים שהיו. לא לנשק רגליים, אבל כן להעריך ששחקן מצוין ומבוקש שעשה שנים טובות במועדון בוחר להישאר למרות הצעות מפתות יותר.

משום מה אתה לא מחזיק ממנו ולא אוהב אותו ותמיד כותב פה שאתה מעדיף את קנדיל על חשבונו. לא יודע, אולי הפציעות (הפחות ארוכות במצטבר ממה שנראה) או הדיווחים בתקשורת לגבי הדרישות שלו גרמו לך לאנטי לגביו.

אתה לא יודע מה שטות ומה לא. אם טאלב טוואטחה שפחות הרשים בחיפה מאשר דסה במכבי, הצליח למצוא קבוצת בונדסליגה שתשלם עליו מיליון וחצי אירו לחיפה ותיתן לו חוזה של סביבות 600 אלף יורו, אז גם דסה יכול. אני בטוח שהוא קיבל הצעות יפות.

לגבי המשפט האחרון, כנראה שלא לכל אחד מתאים ללכת להתייבש על ספסל ולנסות להוציא מגן אירופאי מההרכב. דסה הוא המגן הטוב והמוערך בארץ, פותח בנבחרת ישראל ומקבל הצעה יפה ממכבי, וכנראה שמעדיף את זה על פני ללכת לקבוצת מרכז-תחתית ולהתחיל כמגן שני כשהוא צריך להוכיח. הוא כבר בן 26 ובשיאו ואולי ההרפתקה הזו פחות מדברת אליו מאשר אחרים כי טוב לו במכבי.

שאר השמות שציינת יצאו צעירים ובלי מוניטין או מעמד שמתקרב לשל דסה. גם לא הציעו להם חוזה כמו שהצענו לדסה לפני שיצאו (בגלל המעמד שהיה להם באותו זמן בארץ כצעירים לא מוכחים מספיק).

הצייצן שנפח את הסיפור של השחקן הגרמני-טורקי מבסוט על עצמו שכל האתרים הישראלים מדווחים בעקבותיו

https://twitter.com/ardakrkas/status/1147961160081321985?s=19

הצייצן שנפח את הסיפור של השחקן הגרמני-טורקי מבסוט על עצמו שכל האתרים הישראלים מדווחים בעקבותיו

https://twitter.com/ardakrkas/status/1147961160081321985?s=19

כלומר פייק ניוז או שהוא סתם מתלהב שהוא מקור ראשון

סרדר דורסון מסר ל-ONE: ״הפרסום בטורקיה נכון, מכבי תל אביב פנתה לגבי. עוד לא החלטתי בנוגע לעתידי. נראה מה יקרה, הכל פתוח״. לשחקן יש הצעות נוספות. אנטליהספור חושקת בו ולא נראה כי הכיוון הוא מכבי ת״א בשלב הזה.

החלוץ הטורקי סרדר דורסון אישר הערב לספורט1 את הפרסומים בטורקיה ואמר: "מכבי תל אביב פנתה אליי, יש אפשרות שזה אכן יקרה". יחד עם זאת, החלוץ מחזיק בהצעות נוספות ונכון לעכשיו נראה שהסיכויים שיגיע למכבי ת"א אינם גבוהים

כלומר פייק ניוז או שהוא סתם מתלהב שהוא מקור ראשון

מרגיש כמו שילוב של השניים זרק בלון לאוויר ופתאום מתלהב שהוא משפיע.

הוא לא יודע שבשביל כותרות בתקשורת הספורט העלובה בישראל מספיק הרבה פחות מזה

סרדר דורסון מסר ל-ONE: ״הפרסום בטורקיה נכון, מכבי תל אביב פנתה לגבי. עוד לא החלטתי בנוגע לעתידי. נראה מה יקרה, הכל פתוח״. לשחקן יש הצעות נוספות. אנטליהספור חושקת בו ולא נראה כי הכיוון הוא מכבי ת״א בשלב הזה.

כמה זמן הוא חושב שיש לנו?!

אולי נאכל לו ת'ראש קצת באינסטגרם?

כמו שעשינו עם דלמאו ?

אבל זה לא עבד בסוף. טוב נו זה בטוח לא יזיק

שני השחקנים שהציעו לנו היום נראים מרשימים מאוד,

הפרגוואי יותר מזכיר לי את וידאר(עם מהירות) אולי,

והטורקי משהו כמו שכטר משופר עם נגיעות עטר .

אבל זה סתם ממבט מהיר בסרטונים שהעלו להם לאחרונה...

דעה לא נפוצה-דלמאו הזה לא הרגיש מתאים .

נכון הוא היה בעונה טובה/פריצה/בעלייה אבל כך גם יכולנו ליפול איתו.

אני חושב שנכון לשלב הזה שאנחנו נמצאים בו אולי מישהו עם טיפה יותר ניסיון במקומות אולי עם טיפה יותר רמת משחק(סטייל בונדסליגה/בונדסליגה2 של החלוצים החדשים) בשילוב עם הדרישות של איביץ' לחלוץ הנכון, יווצר המצב שהכי מתאים לנו ונוכל לפגוע בחלוץ שיעזור לנו במטרות החשובות(אירופה ואליפות שלדעתי אנחנו חד משמעית פייבוריטים בכל מקרה..)

דסה וחלוץ וזחט"ב (כמובן לא אסרב גם לבלם אכזר)

לא הבנתי בכלל איך פנינו לטורקי, הוא לא תחת חוזה עד 2021 בדרמשטאד? כמה כסף רוצים עליו?

אני מניח שהירידה לליגה השלישית גרמה לביטול חוזה

לא הבנתי בכלל איך פנינו לטורקי, הוא לא תחת חוזה עד 2021 בדרמשטאד? כמה כסף רוצים עליו?

אסור לפנות לשחקנים באינסטגרם תחת חוזה