Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

טוכמן עם זר חדש על הפרק

מכבי תל אביב הגישה הצעה כספית לחלוץ הפראגוואי דריו לסקאנו והיא מנהלת מאבק מול כמה מועדונים על שירותיו. לסקאנו, שחגג את יום הולדתו ה-29 בשבוע שעבר, סיים חוזה בן שלוש שנים וחצי באינגולשטאדט שם שיחק לצד אלמוג כהן, וכעת הוא שחקן חופשי המחוזר על ידי כמה קבוצות ממקסיקו, גרמניה ושוויץ.

מכבי תל אביב פנתה ללסקאנו בעקבות הסחבת והמשא ומתן התקוע עם הראקלס על החלוץ הספרדי אדריאן דלמאו. לאחר שהבינו באלופה הישראלית כי ההולנדים לא מוכנים למכור את דלמאו תמורת מיליון יורו, הם עברו לאפיקים אחרים וכאמור הגישו את ההצעה ללסקאנו שנחשב לחלוץ מגוון שיכול לשחק בכמה עמדות בהתקפה.

לא כלכך מתאים לפרופיל של מנספורד. לא חושב שמכוונים לגיל 29.

בכל מקרה הוא לא נגר , טוב יותר מכל מה שיש לנו בליגה.

מכבי חייבת סקורר אבל אם אין כזה עדיף כבר לתת הזדמנות לשחקני הבית ולהביא זר לעמדת המגן הימני/בלם.

ובשנה הבאה שלא יהיו הגבלות אז עדיף לנסות להביא חלוץ זר ברמה

יש לו פרצוף של רשע ושרוול ביד שמאל רק על זה הייתי מביא חחחח

רק לדמיין אותו ואת אלירן עטר בחוד זה רצחני :crazy:

יש שחקנים מליגות משניות באירופה שאפשר להביא בפחות עם רזומה פי כמה עדיף.

אם זה מה שאיביץ' רוצה אז חופשי מבחינתי, חוץ מזה אתה מדבר על סמך מה? יש לך ספק שבמכבי בדקו 1001 אופציות ומבחירה בוחרים שחקן כזה או אחר?

יאללה שלחו הודעות לאלמוג כהן, אולי הוא עוד בקשר איתו.

הרזומה דווקא נראה לא רע. הממה שהליגה השניה בגרמניה זה לא הכי הכי. זכור לי חלוץ טנק שליפה הביאו משם (אדריסו?) והתגלה כפלופ שעזב אחרי כמה חודשים (אבל זה חיפה..)

יאללה שלחו הודעות לאלמוג כהן, אולי הוא עוד בקשר איתו.

הרזומה דווקא נראה לא רע. הממה שהליגה השניה בגרמניה זה לא הכי הכי. זכור לי חלוץ טנק שליפה הביאו משם (אדריסו?) והתגלה כפלופ שעזב אחרי כמה חודשים (אבל זה חיפה..)

גם הפועל הביאו אחד ששיחק עם אלמוג כהן בקבוצה פח הזאת ואמר שהוא שחקן מעולה ויצליח בארץ לא שרד אפילו חצי שנה אם אני זוכר נכון

מה אמרו פה על קאריו של ב"ש?

קאריו של ב"ש זאת בדיחה עצובה.

מה אמרו פה על קאריו של ב"ש?

מה אמרו? אין בכלל מקום להשוואה בינו ללחלוץ החדש שמוזכר. ואגב, דלמאו עד העונה האחרונה, היה עם רזומה עלוב ברמת הקאריו.

אני מקווה שלא ניפול עם החלוץ הזה כי הליגה לא באמת מעניינת את מיטש או את מנספורד הם רוצים להיות אורחים קבועים בשלב בתים אירופי.