Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

וואן הבוקר: אין חדש, השחקן מקווה שתהיה פריצת דרך לפני שהוא חוזר לאימונים(כמו שנאמר פה ) ומכבי מקווים שדסה יחתום על החוזה ביממה הקרובה, קיצר אין חדש .

או בקיצור, "פרסום ראשון: היום יום חמישי".

קנדיל מעולה באחד על אחד, קיר הגנתי. אנדרייטד גדול

אני חושב שהסטנדרטים שלך לקירות הגנתיים נמוכים ממש.

הוא לא יותר מסביר באחד על אחד.

אני מצטער שאני לא מתדלק אותכם במעט שאני כן יודע, אבל זה כי אני טובע בדברים אחרים ובאמת לא מספיק

בכל מקרה מחר אני רואה כל מי שיש לו מידע כלשהו ונמצא בארץ (מסיבות אחרות) אנסה לאמת מה שאפשר ולהדליף לכם (אולי באישור) חדשות טובות.

אני חושב שהסטנדרטים שלך לקירות הגנתיים נמוכים ממש.

הוא לא יותר מסביר באחד על אחד.

אין קירות הגנתיים בישראל וגם אין בלמים מהירים. זאת אגדה אורבנית. מעולם לא הגיע לישראל בלם מהיר כי זה אוקסימורון- מהירים משחקים במקומות ראויים יותר. ניקח מה שיש...

אין קירות הגנתיים בישראל וגם אין בלמים מהירים. זאת אגדה אורבנית. מעולם לא הגיע לישראל בלם מהיר כי זה אוקסימורון- מהירים משחקים במקומות ראויים יותר. ניקח מה שיש...

כ

פחות משנה, זה הזמן שלוקח לאנשים פה לשכוח את הבדלי הרמות בין הכדורגלן הישראלי למקבילו אירופי. בסדר, בחודש הקרוב יתחילו הנציגות הישראליות לשחק באירופה וכלם ייזכרו כמה השחקנים שלנו בינוניים.

כ

פחות משנה, זה הזמן שלוקח לאנשים פה לשכוח את הבדלי הרמות בין הכדורגלן הישראלי למקבילו אירופי. בסדר, בחודש הקרוב יתחילו הנציגות הישראליות לשחק באירופה וכלם ייזכרו כמה השחקנים שלנו בינוניים.

בוודאי. מוזר איך חוסר האחריות השכונתית והילדותית של דסה(המגן הבכיר של ישראל בימין ללא תחרות בכלל) מול פולין, צללה כאן מתחת לרדאר.