Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

עלית לליגת האלופות עם סטרול, שטראובר, עם בן הרוש, שרן מגן ימני...

אם הקבוצה טובה ומתואמת- זה החשוב. אין באמת מושג כזה-לא מתאים לאירופה. לא מבודדים שחקן בעמדה כדי להשוות. זה לא טניס. אם הוא שחקן בכיר בסגל(והוא כן) אז הוא ראוי לשחק אם צריך.

לא קריטי. אם ישראלביץ הצליח, אז גם הוא יצליח.

קריטי בהחלט

קריטי בהחלט

אז איך לדעתך קנדיל יצבור ניסיון? ברגע שהוא שחקן בכיר בסגל, הוא מסוגל וצריך לשחק אם זקוקים לו. אני דווקא ראיתי את דסה עושה במכנסיים בפולין ומסדר להם שער מתנה בחוסר אחריות ילדותי ממש. בוא לא נהפוך אותו למלדיני.

זאת רמת השחקנים פה. לא יהיה דסה, ישחק קנדיל. זה הכי טוב שיש בליגה הזאת.

עלית לליגת האלופות עם סטרול, שטראובר, עם בן הרוש, שרן מגן ימני...

אם הקבוצה טובה ומתואמת- זה החשוב. אין באמת מושג כזה-לא מתאים לאירופה. לא מבודדים שחקן בעמדה כדי להשוות. זה לא טניס. אם הוא שחקן בכיר בסגל(והוא כן) אז הוא ראוי לשחק אם צריך.

לא קריטי. אם ישראלביץ הצליח, אז גם הוא יצליח.

אז מה? שמת לב שלאורך השנים הפער בינינו לבין הכדורגל באירופה רק גדל?

תראה את פרנקפורט כדוגמה לפני 4 שנים נתנו להם 4 בבלומפילד היום זה לא היה קורה חד משמעית.

קנדיל לא שיחק דקה מעולם נגד קבוצה אירופאית.

המשפט שלך כל כך הזוי שאני לא מבין איך כתבת אותו. אתה מבין שהוא צריך להתחיל לשחק מתי שהוא נכון?

גם דור מיכה לא שיחק מעולם משחק בוגרים עד שמוטי איווניר העלה אותו לבוגרים, גם ראיקוביץ לא שיחק מעולם באלופות עד שהוא שיחק. גם אמאדור ופיבן מעולם לא שיחקו בליגה האירופאית, אז זה אומר שלא תפתח איתם?

אז מה? שמת לב שלאורך השנים הפער בינינו לבין הכדורגל באירופה רק גדל?

תראה את פרנקפורט כדוגמה לפני 4 שנים נתנו להם 4 בבלומפילד היום זה לא היה קורה חד משמעית.

ברור ששמתי לב. לכן הרבה יותר חשוב האיך מאשר המי. ניוזפלאש- בכל מקרה אין לך מספיק איכות אינדבדואלית כדי להבטיח בתים. אין רכש מיידי שיסדר אותך.

אבל בסדר, גם במוקדמות ליגת האלופות שפונגין סידר שער עליה מול פלזן. מי היה מאמין...

תומר לוי: המטרה של ולדימיר איביץ' היא שדלמאו וגם אלי דסה יגיעו למחנה האימון השני של הקבוצה בהולנד בתחילת השבוע הבא. כל עוד המגן לא חתום על חוזה חדש, מכבי ת"א תמשיך במקביל לבדוק אופציות אחרות, כאשר מי שאמור להגיע אם דסה ימשיך לעקב את החתימה הוא דור אלו. למרות זאת, במועדון מעוניינים שדסה ימשיך.

אין מה לכתוב אז נחרטט

שמישהו יגיד לו שכותבים לעכב.

אז איך לדעתך קנדיל יצבור ניסיון? ברגע שהוא שחקן בכיר בסגל, הוא מסוגל וצריך לשחק אם זקוקים לו. אני דווקא ראיתי את דסה עושה במכנסיים בפולין ומסדר להם שער מתנה בחוסר אחריות ילדותי ממש. בוא לא נהפוך אותו למלדיני.

זאת רמת השחקנים פה. לא יהיה דסה, ישחק קנדיל. זה הכי טוב שיש בליגה הזאת.

המשפט שלך כל כך הזוי שאני לא מבין איך כתבת אותו. אתה מבין שהוא צריך להתחיל לשחק מתי שהוא נכון?

גם דור מיכה לא שיחק מעולם משחק בוגרים עד שמוטי איווניר העלה אותו לבוגרים, גם ראיקוביץ לא שיחק מעולם באלופות עד שהוא שיחק. גם אמאדור ופיבן מעולם לא שיחקו בליגה האירופאית, אז זה אומר שלא תפתח איתם?

כשדור מיכה שיחק באירופה לראשונה הוא לא היה שחקם בכיר , ראיקו בא כבר מליגה אירופאית ושיחק בטורנירים בינלאומים.

קנדיל שחקן על , אני מאוד מאוד תופס ממנו , אבל עמדת המגן היא קריטית בטח באירופה והוא צריך לצבור ניסיון בקמפיינים כאלה בתוק מחליף ובעזרת השם רוטציה בשלבי בתים.

גם גלזר לא. קנדיל הוא לא עציץ שנועד רק למשחקים מול אשדוד כשדסה פצוע. איביץ לא רואה אותו ככזה...

כשדור מיכה שיחק באירופה לראשונה הוא לא היה שחקם בכיר , ראיקו בא כבר מליגה אירופאית ושיחק בטורנירים בינלאומים.

קנדיל שחקן על , אני מאוד מאוד תופס ממנו , אבל עמדת המגן היא קריטית בטח באירופה והוא צריך לצבור ניסיון בקמפיינים כאלה בתוק מחליף ובעזרת השם רוטציה בשלבי בתים.

גם גלזר משחק בתפקיד קריטי. שורה, הכל קריטי והכל חשוב.

אם דסה לא יחתום, מה חשבת שיהיה? קנדיל הוא הכי טוב שיש לך.

גם גלזר משחק בתפקיד קריטי. שורה, הכל קריטי והכל חשוב.

אם דסה לא יחתום, מה חשבת שיהיה? קנדיל הוא הכי טוב שיש לך.

אני חס וחלילה לא מזלזל בו.

פשוט - "קנדיל טוב מדסה הגנתית" זה צורם במיוחד שקנדיל לא נבחן באירופה.

אני חס וחלילה לא מזלזל בו.

פשוט - "קנדיל טוב מדסה הגנתית" זה צורם במיוחד שקנדיל לא נבחן באירופה.

אני גם לא בטוח בזה. אגב, קנדיל נכון לעכשיו קצת פצוע ולא התאמן לקראת סיום המחנה.

זה דיון מיותר כי לא יבוא מגן זר במקום דסה בגלל שחסר לנו חלוץ וידוע שאיביץ' מחפש אחד כזה.

בכל מקרה אני מאמין שדסה יחתום בסוף ויהיה בסדר.

דסה שחקן יותר טוב מקנדיל וגם בהגנה קנדיל לא יותר טוב מדסה. אם דסה עוזב אז אני מעדיף שיביאו מגן ימני זר ולא בגלל שקנדיל לא טוב אלא בגלל שאין עוד ישראלי ברמה המתאימה לנו וצריך שני שחקנים על כל עמדה. אם אלו זאת אופציה, למרות שברור שזה חרטוט הזוי של תומר לוי, אז אני מעדיף שייני כבר יהיה מגן ימני במקרה הצורך. אלו ממש לא מתאים גם לא בתור מגן שלישי ברוטציה, נתן עונה אחת סבירה בפ"ת ועשה לעצמו קריירה.

דסה שחקן יותר טוב מקנדיל וגם בהגנה קנדיל לא יותר טוב מדסה. אם דסה עוזב אז אני מעדיף שיביאו מגן ימני זר ולא בגלל שקנדיל לא טוב אלא בגלל שאין עוד ישראלי ברמה המתאימה לנו וצריך שני שחקנים על כל עמדה. אם אלו זאת אופציה, למרות שברור שזה חרטוט הזוי של תומר לוי, אז אני מעדיף שייני כבר יהיה מגן ימני במקרה הצורך. אלו ממש לא מתאים גם לא בתור מגן שלישי ברוטציה, נתן עונה אחת סבירה בפ"ת ועשה לעצמו קריירה.

שוב זה לא רלוונטי להביא מגן זר.

אחד השחקנים שלנו עשה היום MRI

עושים את זה בקטע שגרתי? :|

אוי ואבוי לא עושים את זה בקטע שגרתי אלא אם יש פציעה שלא מצליחים לאבחן בדרכים המקובלות. עושים הדמיה של האזור הפגוע.

אוי ואבוי לא עושים את זה בקטע שגרתי אלא אם יש פציעה שלא מצליחים לאבחן בדרכים המקובלות. עושים הדמיה של האזור הפגוע.

מי עשה MRI?

לא תמיד, יכול להיות שחקן שמחלים שעושים MRI לבדוק שיקום, בטח זה ניקוליץ'

שוב זה לא רלוונטי להביא מגן זר.

בגלל זה רשמתי שאם אלו הוא אופציה של שחקן ישראלי הטוב ביותר שיש בשוק אז אני מעדיף את ייני כמגן מתי שצריך. אני יודע שזר לא רלוונטי לעמדה הזאת.

אחד השחקנים שלנו עשה היום MRI

עושים את זה בקטע שגרתי? :|

לקפל את העונה