Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

יאללה ויתרנו על דלמאו הזין הזה.

מבין השניים האחרים הייתי מעדיף את האוקראיני אבל אני לא מאמין ששחקן כזה יבוא ולא בהשאלה לעונה אחת.

N7Aag9q.png

e2z0Smv.png

לגמרי האוקראיני. עדין נחיתה לא פשוטה מדלמאו אבל לפחות יש לו מספרים לא רעים בליגה קשה. אולי יגיע בהשאלה+אופציית רכישה.

לגמרי האוקראיני. עדין נחיתה לא פשוטה מדלמאו אבל לפחות יש לו מספרים לא רעים בליגה קשה. אולי יגיע בהשאלה+אופציית רכישה.

אולי לא יגיע בכלל

אני מאמין ומקווה שתהיה פריצת דרך בסופ"ש, בסופו של דבר מכבי והשחקן רוצים בעסקה והכל תלוי בקבוצה ההולנדית שעושה בעיות כרגע בקטע של השחרור, 2 הקבוצות מן הסתם מנסות להחליץ אחד את השני בתקשורת, נקווה שזה יסגר..עם כל הכבוד 19 גולים בליגה ההולנדית לא בא ברגל.

לא יודע מה הפערים אבל נקווה שניתנים לגישור

בא לי שמתישהו נפגוש תהראקלס האלה או איך שקוראים להם באיזה מוקדמות אירופית ונפתח להם תתחת שיקללו תרגע שהם קיבלו אותנו

או שישחקו נגד הוסקה ויהיה תיקו עם הרוגים.

וואן הבוקר: אין חדש, השחקן מקווה שתהיה פריצת דרך לפני שהוא חוזר לאימונים(כמו שנאמר פה ) ומכבי מקווים שדסה יחתום על החוזה ביממה הקרובה, קיצר אין חדש .

https://www.transfermarkt.com/steve-birnbaum/transfers/spieler/307728

שווי של 1.5 מיליון יורו, גיל 28.

אפשר לחכות שהחוזה יסתיים ולהביא אותו בגיל 29-30

אנחנו נראה לי הקבוצה היחידה בארץ שיש לה יריבויות באירופה

הפועל-קייזרסלאוטרן

יש לי תחושה שדלמאו מאוד מאוד קרוב, הסוכן שלו שזימר שבוע שלם פתאום שותק ואומר "כשיהיה מה לעדכן סופי נעדכן" שזה נשמע כמו משפט של דובר מכבי תל אביב, תמיד לפני החתמות מכבי מבקשים מהצד השני לא להגיב, מרגיש לי כאילו הגענו לשלב הזה.

הכל יכול להיות

זה דיווח מאתר אחד בחו"ל ששיגע את כל האתרים פה, הכל זה דיווחים ולא יודעים באמת מה קורה במכבי, מכבי פועלת בכמה גזרות במקביל(בטוח שיש מחליפים ולא בטוח שהם אלה שרז אמיר זרק כי הוא היחיד שזרק אותם, אני מאמין לחו"ל ולא לארץ) הכל יהיה בסדר לדעתי עד המחנה אימון נדע יותר.

הכל יכול להיות

זה דיווח מאתר אחד בחו"ל ששיגע את כל האתרים פה, הכל זה דיווחים ולא יודעים באמת מה קורה במכבי, מכבי פועלת בכמה גזרות במקביל(בטוח שיש מחליפים ולא בטוח שהם אלה שרז אמיר זרק כי הוא היחיד שזרק אותם, אני מאמין לחו"ל ולא לארץ) הכל יהיה בסדר לדעתי עד המחנה אימון נדע יותר.

מזל שלא אמרת עד המשחק מול אסטנה נדע...

ד"א מישהו יודע מתי נגמרת ההרשמה של הסגל לפני המשחק? אז נדע כנראה יותר

תומר לוי: המטרה של ולדימיר איביץ' היא שדלמאו וגם אלי דסה יגיעו למחנה האימון השני של הקבוצה בהולנד בתחילת השבוע הבא. כל עוד המגן לא חתום על חוזה חדש, מכבי ת"א תמשיך במקביל לבדוק אופציות אחרות, כאשר מי שאמור להגיע אם דסה ימשיך לעקב את החתימה הוא דור אלו. למרות זאת, במועדון מעוניינים שדסה ימשיך.

אין מה לכתוב אז נחרטט

המחנה הראשון היה בעיקר החזרה לכושר, השני זה יותר בקטע של עבודה ומשחקים, גם חברינו מהארקלס כנראה התאמן עד להברזות שלו אז הוא יבוא בתחילת תהליכי כושר לא נראה לי שתהיה איתו בעיה, לגבי דסה לא יודע מאמין שהוא מתאמן לבד.

זה כאילו כתב אחד מעלה כתבה על כלום ושום דבר ואז שאר החובבנים מעלים אותה כתבה עם מילים אחרות ומוסיפים קצת דמיונות ושקרים.

בוא נגיד שקנדיל בהחלט שווה הרכב ראשון , אז אלו בתור מגן מחליף זה יחסית לגיטימי. הפריוילגיה של של 2 מגינים ימניים ברמה גבוהה כמו קנדיל ודסה היא כאמור פריוילגיה ודי נדירה.

כמובן שאם אפשר לשמר את העניין זה אידאלי.

בוא נגיד שקנדיל בהחלט שווה הרכב ראשון , אז אלו בתור מגן מחליף זה יחסית לגיטימי. הפריוילגיה של של 2 מגינים ימניים ברמה גבוהה כמו קנדיל ודסה היא כאמור פריוילגיה ודי נדירה.

כמובן שאם אפשר לשמר את העניין זה אידאלי.

לא חושב שקנדיל שווה הרכב 1 מול קב' אירופאיות ואם זה המצב הייתי אולי חושב לוותר על חלוץ זר ומביא מגן ימני זר (או מקפיא את ניקוליץ ומביא גם חלוץ וגם מגן). איביץ ומנספורד הוכיחו שאפשר להביא מגן זר ברמה סופר גבוהה..

נ.ב

אם קצת מזל סבוריט מסיים לפחות עם צמד מול סרפסבורג..

לא חושב שקנדיל שווה הרכב 1 מול קב' אירופאיות ואם זה המצב הייתי אולי חושב לוותר על חלוץ זר ומביא מגן ימני זר (או מקפיא את ניקוליץ ומביא גם חלוץ וגם מגן). איביץ ומנספורד הוכיחו שאפשר להביא מגן זר ברמה סופר גבוהה..

נ.ב

אם קצת מזל סבוריט מסיים לפחות עם צמד מול סרפסבורג..

עלית לליגת האלופות עם סטרול, שטראובר, עם בן הרוש, שרן מגן ימני...

אם הקבוצה טובה ומתואמת- זה החשוב. אין באמת מושג כזה-לא מתאים לאירופה. לא מבודדים שחקן בעמדה כדי להשוות. זה לא טניס. אם הוא שחקן בכיר בסגל(והוא כן) אז הוא ראוי לשחק אם צריך.

קנדיל לא שיחק דקה מעולם נגד קבוצה אירופאית.

לא קריטי. אם ישראלביץ הצליח, אז גם הוא יצליח.