Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

יש עליו אופציה, בדיוק כמו טיבי...לדעתי הוא ישאר .

על טיבי אני עדין לא סגור, יש עליו אופציה אבל החוזה שלו גבוה מאוד והוא בטח יקוצץ, בניגוד לעטר לדעתי הוא יקבל הצעות טובות, אבל נקווה שהוא גם ישאר.

ראייקו לא ילך לליגה שניה בצרפת. כל הסיפור זה שרק אם מונאקו תישאר הוא יסכים לחתום שם (אם ירצו בו).

עטר לדעתי ימשיכו איתו אבל גם בחוזה מקוצץ

טיבי בתור בלם רוטציה אחלה בלם בטח מהמבחר הישראלי, אישית מאמין שיסכים לקצץ כי עדיין עדיף מכבי מכל דבר אחר בליגה הזאת אבל לך תדע, אולי הוא ירצה לשחק יותר גם אם ברמות נמוכות יותר (כי אם כבר לקהל משכורת נמוכה יותר אז לפחות לשחק).

דסה בסוף יחתום באיזה מדינת עולם שלישי כלשהי. העיקר שיגיד שיצא לאירופה.

מונקו על סף ירידת ליגה.

זה לא נכון לומר על סף ירידת ליגה.

הם כרגע במקום שנשאר בליגה, כשגם מקום אחד מתחת זו לא ירידה ודאית אלא פלייאוף מול קבוצה מליגה 2.

ראייקו לא ילך לליגה שניה בצרפת. כל הסיפור זה שרק אם מונאקו תישאר הוא יסכים לחתום שם (אם ירצו בו).

טיבי בתור בלם רוטציה אחלה בלם בטח מהמבחר הישראלי, אישית מאמין שיסכים לקצץ כי עדיין עדיף מכבי מכל דבר אחר בליגה הזאת אבל לך תדע, אולי הוא ירצה לשחק יותר גם אם ברמות נמוכות יותר (כי אם כבר לקהל משכורת נמוכה יותר אז לפחות לשחק).

אני חושב שאחרי המשחק היום איביץ ישחק שלושה בלמים עד סוף העונה וטיבי יבין שיש לו סיכוי טוב לשלק עונה הבאה(למה לא בעצם?)

מעבר לזה אשמח שעטר ודסה יחתמו על חוזים חדשים.

מחליף את רוסלן בקארצב או שפרץ יימכר ואז קארצב במקומו, ומביא חלוץ.

אני חושב שאחרי המשחק היום איביץ ישחק שלושה בלמים עד סוף העונה וטיבי יבין שיש לו סיכוי טוב לשלק עונה הבאה(למה לא בעצם?)

מעבר לזה אשמח שעטר ודסה יחתמו על חוזים חדשים.

מחליף את רוסלן בקארצב או שפרץ יימכר ואז קארצב במקומו, ומביא חלוץ.

מדברים על השחרור שלו משם

נראה לך? אנחנו מנסים לחסוך משכורות, לא נראה לי שהוא מועמד..רק שהוא לא יגיע למכבי חיפה, מקווה שהוא ילך לסין או משהו

לא נראה לי שהוא יגיע לכאן יותר.

מי יודע אם עדיין יש לו מהירות ודריבל אחרי פציעה כזאת.

אבל אם הוא עדיין יכול לשחק כדורגל אז גם אני בעד. טב"ח תחת איביץ' ואחרי שהוא עבר את החוויה האירופית שלו יכול להיות שחקן יותר מחויב ואיכותי.

למה כולם מניחים שעטר לא ימשיך?

אני לא כל כך אוהב את דיבורי ה"שלד טוב אין הרבה מה לשנות".

מעבר לכך שתמיד צריך לשאוף להשתפר, העונה היתה מאוד מיוחדת- מאמן צעיר ושאפתני, הרבה שחקנים שקיבלו הזדמנות להוכיח את עצמם וטרפו את הדשא.

גם אם נתחיל את העונה בדיוק עם אותם סגלים מחדש מכבי תתעייף מכח האינרציה. חייבים לרענן.

אם יש משהו שלמדתי מתקופת ג'ורדי זה שגם עם שלד טוב צריך לצאת מהגישה השמרנית בין עונות.

למה כולם מניחים שעטר לא ימשיך?

אני לא כל כך אוהב את דיבורי ה"שלד טוב אין הרבה מה לשנות".

מעבר לכך שתמיד צריך לשאוף להשתפר, העונה היתה מאוד מיוחדת- מאמן צעיר ושאפתני, הרבה שחקנים שקיבלו הזדמנות להוכיח את עצמם וטרפו את הדשא.

גם אם נתחיל את העונה בדיוק עם אותם סגלים מחדש מכבי תתעייף מכח האינרציה. חייבים לרענן.

אם יש משהו שלמדתי מתקופת ג'ורדי זה שגם עם שלד טוב צריך לצאת מהגישה השמרנית בין עונות.

השמועה אומרת שמכבי תממש את האופציה עליו רק אם ירד משמעותית בשכר והוא לא מסכים (לפחות לסכום שמכבי רוצה).

כמובן זאת רק שמועה.

מצד שני זה שמכבי עוד לא מימשה את האופציה עליו כן מעורר חשד.

בסופו של דבר אני בטוח שיסתדרו, עטר רוצה להישאר ואני משער שגם רוצה לסיים פה את הקריירה.

אין לעטר לאיפה ללכת.
חיפה לא אופציה, ב"ש לא מעוניינת בו אחרת כבר היינו שומעים דיבורים על כך,
מה נשאר לו, אלא אם כן הוא רוצה לשחק בקבוצות כמו בני יהודה או נתניה?

רק בית"ר שם הוא יקבל בערך את אותו הסכום, אולי קצת יותר והוא יכנס למערכת הזויה ומבולגנת ובמקום לקטוף תארים ואולי לשחק באירופה הוא ינסה להגיע לפלייאוף עליון, כל זה בשביל עוד כמה גרושים? כי הם לא יציעו פי 2 מאיתנו, בואו, הוא לא ילד.
לכן המסקנה היא שבסופו של דבר עטר יגרד עוד כמה דולרים ממכבי וישאר (וטוב שכך, גם לו וגם לנו).

הוא לא יצליח בקבוצות אחרות, רק במכבי, מרגיש כאילו נולד כאן.

לפי מיטב זכרוני הוא כשל מאז ומעולם בחיפח ובצרפת שלא נדע..

תרחיש סביר

יגיעו מחליפים לראיקו ודסה שכנראה יעזבו

חלוץ זר

אם פרץ עוזב לדעתי לא יגיע מחליף וגולסה יתפוס את העמדה ליד גלזר יחד עם ברסקי/קארצב.

לא חושב שנראה הרבה מעבר לזה.

תרחיש סביר

יגיעו מחליפים לראיקו ודסה שכנראה יעזבו

חלוץ זר

אם פרץ עוזב לדעתי לא יגיע מחליף וגולסה יתפוס את העמדה ליד גלזר יחד עם ברסקי/קארצב.

לא חושב שנראה הרבה מעבר לזה.

אז מעניין מי ה10% שלא ימשיכו כמו שמנספורד אמר אתמול.

אז מעניין מי ה10% שלא ימשיכו כמו שמנספורד אמר אתמול.

לאיתן טיבי אין מה להמשיך פה מבחינתו. הוא יכול לקבל חוזה ולהיות שחקן הרכב גם בב"ש,גם בביתר וגם לדעתי בחיפה. לעטר לעומת זאת אין מה ללכת לקבוצה אחרת, כי מכבי יודעים להכיל אותו ורק פה הוא הצליח ושמח בגדול.