Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

בהלם שאתה אומר את זה.

עד כה אני עם 1/1 בחיזוי החתמות שהיו בתאריכן המדויק והמפתיע + מידע אמין ומדויק על בלומפילד.

זה קיץ לא ממריא? מיקסמתי כל שבריר עניין שמכבי נתנה לנו עד כה הקיץ.

עם יחס כזה אני שוקל להכריז על חודש יולי כחודש הטרולינג הרשמי, גומר את הפורום. אנשים פה יבכו.

מעריך מאוד את החתמת הסופש של היווני. שלא תבין. אבל הלכת שם על מניה יחסית בטוחה. היווני כבר היה באוויר הרבה זמן. ואנחנו רוצים דם חדש. חלוץ זר ואכזרי. פריצה צעיר. בן טיפוחו של איביץ'. תביא לנו כזה ואז אפשר לדבר על קיץ טוב.

התחזקנו בבלומפילד (טפו טפו טפו) שזה החיזוק הכי גדול שיכלנו לבקש וחלוץ זר יגיע.

בשאר העמדות נשארנו בדיוק אותו דבר בפרט לדסה שאם יחתום יהיה מדהים.

אם יגיע גם שאחוב או שחקן אחר שישדרג אותנו משמעותית בכלל נדיר.

אל תשכחו את הרכש של הקיץ - גולסה ואת הרכש של ינואר - ניקוליץ'.

האם הקפאת ניקוליץ תשפיע על הפייר פליי? יש מצב שאיביץ מתכנן להקפיא את ניקוליץ ובמשבצת הזו יישב שאחוב. אם אני מבין נכון, ניקוליץ היה אמור להיות אלטרנטיבה למיכה. מעניין אם איביץ חושב שגם שאחוב יכול למלא את התפקיד הזה. נראה על פניו, ששאחוב טיפה יותר אחורי ממיכה וניקוליץ

אין דבר כזה להקפיא. זה רק בחלומות של בש.

התחזקנו בבלומפילד (טפו טפו טפו) שזה החיזוק הכי גדול שיכלנו לבקש וחלוץ זר יגיע.

בשאר העמדות נשארנו בדיוק אותו דבר בפרט לדסה שאם יחתום יהיה מדהים.

אם יגיע גם שאחוב או שחקן אחר שישדרג אותנו משמעותית בכלל נדיר.

אל תשכחו את הרכש של הקיץ - גולסה ואת הרכש של ינואר - ניקוליץ'.

שכחת גם גיבוי איכותי בקישור תוצרת בית של קארצב ואלמוג

שכחת גם גיבוי איכותי בקישור תוצרת בית של קארצב ואלמוג

מת לראות את קארצב מקבל צ'אנס אבל כל עוד לא משחררים אני לא בטוח שיש לו מקום. בטח אם לא נעלה לאירופה.

מיכה, גולסה, ניקוליץ', ריקן, גלזר, פרץ וברסקי על 3 עמדות זה תחרות רצינית ולא בטוח שיהיה מקום לעוד שחקן.

ניקוליץ זה סימן שאלה עדיין.

בגדול פרץ, גלזר/גולסה אם בריא ומיכה פותחים, והמחליפים שלהם הם ריקן, גלזר/גולסה וברסקי.

אבל תמיד יש פציעות, מורחקים, רוטציה. אז סביר שקארצב יהיה בסגל.

בספורט 5 כתוב שיש התקדמות במו״מ עם שאחוב מה שאומר שכנראה ניקוליץ יוקפא תוסיפו לזה גם חלוץ זר ואני מבסוט לגמרי

איפה היית בצהרים? זה כבר חדשות מפעם. אתה יודע שהגיעו כיסאות לבלומפילד?

מה שיש בספורט 5 זה לא מידיעה, זה מדיווח מיוון שסולף כמה שעות אחר כך. כל האתרים כבר הודיעו את זה רק ספורט 5 שהיו הכי נחרצים כאילו הם יודעים מתביישים כנראה לשנות גרסא אז הם יתנו לזה להבלע באתר לאט לאט.

מת לראות את קארצב מקבל צ'אנס אבל כל עוד לא משחררים אני לא בטוח שיש לו מקום. בטח אם לא נעלה לאירופה.

מיכה, גולסה, ניקוליץ', ריקן, גלזר, פרץ וברסקי על 3 עמדות זה תחרות רצינית ולא בטוח שיהיה מקום לעוד שחקן.

אם הוא יהיה טוב(ואני סבור שכן), אז הוא יקבל לא מעט הזדמנויות. אצל איביץ, כל יום הוא יום חדש. בטח למשחקים הראשונים בהם חצי קישור לא נראה לי זמין.

ניקוליץ זה סימן שאלה עדיין.

בגדול פרץ, גלזר/גולסה אם בריא ומיכה פותחים, והמחליפים שלהם הם ריקן, גלזר/גולסה וברסקי.

אבל תמיד יש פציעות, מורחקים, רוטציה. אז סביר שקארצב יהיה בסגל.

הימור שלי- אחרי שני מחנות האימון, קראצב יטפס גבוה ברוטציה, עד מלחמה אמיתית על ההרכב.

יפה שאתה בונה על ניקוליץ' ובמיוחד גולסה. אופטימיות על גבול התמימות.

לגבי ברסקי, הוא לא נתן יותר מידי טובה, אם יש אופציה להשתדרג, למה לא.

אגב, תנו לי להחזיר אותכם העונה למשחקים הפחות טובים. נגד הפועל, נגד ביתר חוץ, חיפה לפרקים. שקבוצות לחצו אותנו הם הצליחו להביך אותנו כי מה לעשות קישור שמורכב מריקן-גלזר-פרץ הוא לא מספיק טכני ודי לחיץ. אז לליגה זה הספיק כי וארן וספורי צריכים שלוש מצבים בשביל להביא גול. אבל באירופה יכולים להעניש אותנו הרבה יותר מהר וחזק.

רואים שמכבי מחפשת מתחילת החלון שחקן טכני לקישור וגם הם רואים את הבעיה, אני רגוע.

הימור שלי- אחרי שני מחנות האימון, קראצב יטפס גבוה ברוטציה, עד מלחמה אמיתית על ההרכב.

גם אני חושב. כתבתי את הוורסט קייס סנריו

יפה שאתה בונה על ניקוליץ' ובמיוחד גולסה. אופטימיות על גבול התמימות.

לגבי ברסקי, הוא לא נתן יותר מידי טובה, אם יש אופציה להשתדרג, למה לא.

אגב, תנו לי להחזיר אותכם העונה למשחקים הפחות טובים. נגד הפועל, נגד ביתר חוץ, חיפה לפרקים. שקבוצות לחצו אותנו הם הצליחו להביך אותנו כי מה לעשות קישור שמורכב מריקן-גלזר-פרץ הוא לא מספיק טכני ודי לחיץ. אז לליגה זה הספיק כי וארן וספורי צריכים שלוש מצבים בשביל להביא גול. אבל באירופה יכולים להעניש אותנו הרבה יותר מהר וחזק.

רואים שמכבי מחפשת מתחילת החלון שחקן טכני לקישור וגם הם רואים את הבעיה, אני רגוע.

לאורך עונה שלמה, ברור שיהיו רגעים לא טובים, משחקים שנילחץ, לא ניהיה בקונטרול מוחלט. זה טבעי. הרי גלזר ופרץ הם בנבחרות העונה של כל אתר. ובצדק. אם איביץ רוצה שם חיזוק, בוודאי שקטונתי ועם נעול על שאחוב, אז הכי וולקאם.

בכל מקרה, קראצב מאד מאד טכני והוא תוספת יפה וטבעית לסגל. אם היה שחקן של הפועל חיפה, היתה מתקיימת עליו מכירה פומבית שבסיכוי סביר, היתה שוברת שיא העברות הקיץ.

מה יש לכם מקארצב?

הוא האריך חוזה עד סוף עונה הבאה

https://www.maccabi-tlv.co.il/2018/10/עדן-קארצב-האריך-חוזה-עד-2021/

עד סוף העונה הבאה זה כלום, כבר עכשיו צריך להאריך לו את החוזה, אחרת נגיע לאותו מצב כמו עם דסה.