Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

לא חושב שנוותר על חוזז כזה מהר, אני יודע שאיביץ' מחזיק ממנו גם אם לא חושב שהוא בשלב למכבי בשלב הזה.

נראה שהוא גם מחזיק מסורו. ראינו שאיביץ' מעדיף ציפור ביד מאשר שתיים על העץ ומוכן לעשות ויתורים בשביל שמה שטוב לו באותו רגע יהיה, בלי משחקים מיותרים.

אז לא אומר שחוזז יעבור או שהוא צריך לעבור, אבל אני מאמין שאם זה מה שיהיה דרוש להשלמת העסקה, איביץ' לא יטיל וטו ויילך 100% עם ההעדפות שלו.

חבל למלא איזה עמדה, 50-50? אתה חייב אחד כזה. אי אפשר לפתוח כל הזמן עם גלזר ופרץ. זה קישור אפור מדי.

וסורו לא אפור? אם כבר הוא קשר אחורי יותר מהם

משנה שעברה התחלתי להחזיק מסורו אבל להעדיף אותו על גלזר/פרץ/גולסה וכנראה שרוב המשחקים רק שניים מהשלושה יוכלו לפתוח ועל הספסל בנוסף יש לנו את ריקן, ברסקי, קארצב, ניקוליץ' (אולי גם אור דסה ואליאל פרץ..) אז אין לו מקום בהרכב וסתם חבל לבזבז על זה עמדה של זר

ובכלל הכי חשוב ממש מתבאס לראות ששוב עוזרים לבני יהודה להתחזק

לדעתי סורו מיותר כל עוד פרץ לא נמכר. כרגע אנחנו צריכים קשר 50-50 ולא אחורי, אני הייתי נותן את ההזדמנות לקארצב.

מסכים, אם פרץ נשאר אז סורו מיותר וצריך "להסתפק" בקארצב.

כמו שאני רואה את זה, האגפים של מכבי די סגורים(אצילי, עטר, צ'יקו, יוני) כאשר יוני מוכשר וטוב יותר מכל הווינגרים המושאלים האחרים. חלוץ זר פלוס שכטר ושוינפלד(שרוצה להישאר ויש לו חוזה). קראצב חוזר בסבירות גבוהה והופך את הקישור לעמוק ומגוון.

כנל בהגנה אם מצליחים להשאיר את דסה וטיבי.

איפה בעצם נתחזק מלבד חלוץ ושוער? זאת שאלה(בהנחה ואנחנו לא מוכרים אף אחד).

כמו שאני רואה את זה, האגפים של מכבי די סגורים(אצילי, עטר, צ'יקו, יוני) כאשר יוני מוכשר וטוב יותר מכל הווינגרים המושאלים האחרים. חלוץ זר פלוס שכטר ושוינפלד(שרוצה להישאר ויש לו חוזה). קראצב חוזר בסבירות גבוהה והופך את הקישור לעמוק ומגוון.

קודם כל תמיד יש הפתעות ושחקנים שבאים ועוזבים ואף אחד לא חשב שזה יקרה, למשל אני לא בטוח שיוני ישאר פה כי שומעים שומעות שמתעניינים בו מאירופה (מקווה מאוד שישאר), בנוסף ליוני יש גם את פרץ שלא בטוח שימשיך.

גם יש את ניקוליץ' שאיביץ' אמר שהוא יחליט לגביו בהמשך.

בגדול אם אין עזיבות, אז כמו שאמרת שוער וחלוץ זה כנראה העמדות היחידות שצריך להתחזק בהם.

סורו זה כמו גולסה כזה, אחלה שחקן האמת אני בעדו.

אל תשכחו שיש גם את ניקוליץ..

הכי דחוף באמת זה חלוץ ושוער.

סורו זה לא כמו גולסה, כי גולסה 50-50 וסורו אחורי.

אני מפחד גם מהאדומים הטיפשיים שסורו עושה פעם אחר פעם.

בעיני זה אומר שמכבי במלכוד.

יש לנו הרבה שחקני אגף לא רעים, אבל אין לנו אף שחקן אגף ממש טוב.

יש לנו 4 בלמים לא רעים, אבל אף בלם שהוא ממש טוב.

יש לנו שחקן יצירתי אמיתי אחד.

בלי חיזוק או קפיצת מדרגה (שלא נראית מאוד סבירה) של חלק מהסגל, קשה לראות את מכבי משתפרת בהרבה בעונה הקרובה.

אין לי משהו נגד החתמת סורו.

אבל אני כן חושב שמכבי צריכה לחשוב פעמיים לפני שהיא מוותרת על בלטקסה. עושה רושם של אחד המגנים השמאליים המבטיחים בארץ. אולי כבר עכשיו הוא כזה.

לגבי השטויות שהם רשמו על אלמוג, אני בטוח שזה לא נכון ומכבי לא מפגרים.

ייתכן שחוזז יהיה כלול בעסקה.

לכל מי שכותב שסורו מסיים שם חוזה בעוד שנה, מאיפה הבאתם את זה? מצאתי עליו הרבה דיווחים שהוא חתום שם עד 2021.

צודק!!!

בלטסקה מגן שמאלי מעולה,לדעתי גם טוב מדוידזאדה

וסאבוריט לא ישאר כאן כל החיים.

בלטסקה בחור צעיר מאוד והכי חשוב הוא ישראלי בליגה שאין בה ישראלים כאלה מוכשרים!!

אם הם מתעקשים על מגן שמאלי נותן להם את גרצקין(בלטסקה עולה עליו ב2 רמות).

סומך על איביץ אבל לדעתי זה חארטה של תומר לוי אין לנו צורך בסורו אלא אם ישנה הצעה מפתה על השולחן על דור פרץ

בלי חיזוק או קפיצת מדרגה (שלא נראית מאוד סבירה) של חלק מהסגל, קשה לראות את מכבי משתפרת בהרבה בעונה הקרובה.

עטר זה לא שחקן כנף ממש טוב? אצילי? אופאדו? יוני?

ייני וז'איר לא בלמים מעולים?

השחקן היצירתי השני אמור להיות ניקוליץ'.

אם היה לנו חופש פעולה בחלון העברות אולי היינו מאפשרים לעצמנו להביא כוכבים בהרבה כסף, אבל זה לא המצב.

אני דווקא חושב שיש המון מקום לשיפור בתוך הסגל הקיים. יש את ניקוליץ וגולסה שאולי, עם קצת מזל, ישארו על הרגליים, יש את פרץ,יוני וגלזר שהשנה הזאת אמורה להיות רק המבוא, יהיה חלוץ חדש שהלוואי ויוסיף מימד חדש. בקשר ליצירתיות, אני חושב שלקראצב יש פס אדיר ולכל הטווחים וכמובן שאלת ניקוליץ.

יש סיבה לעונה הנפלאה הזאת- המאמן והשחקנים שלו.

סורו זה לא כמו גולסה, כי גולסה 50-50 וסורו אחורי.

אני מפחד גם מהאדומים הטיפשיים שסורו עושה פעם אחר פעם.

הוא לא אחורי קלאסי כמו גלזר, הוא גם מצטרף ודוחף קדימה. יש לו אחלה דריבל גם, אני אהבתי אותו מאוד שראיתי אותו משחק.

כן יש לו בעיה של חוסר אחריות.. אבל הוא בן 21 לדעתי אפשר לשפר את זה.

עטר זה לא שחקן כנף ממש טוב? אצילי? אופאדו? יוני?

ייני וז'איר לא בלמים מעולים?

השחקן היצירתי השני אמור להיות ניקוליץ'.

אם היה לנו חופש פעולה בחלון העברות אולי היינו מאפשרים לעצמנו להביא כוכבים בהרבה כסף, אבל זה לא המצב.

א. הם שחקנים טובים. לא ממש טובים. לא מעולים. הם לא טובים כמו שפרץ טוב. כמו שמיכה טוב. כמו שסאבוריט או ראיקוביץ' היו טובים השנה.

ב. כרגע ניקוליץ' אפילו לא שחקן במכבי, לא כל שכן שחקן טוב במכבי.

ג. ברור לי שהפייר פלי הוא מכשול, ואני לא בא בטענות לאף אחד, אבל כן מצביע על מה שבעיני עלול להוות בעיה.

אני דווקא חושב שיש המון מקום לשיפור בתוך הסגל הקיים. יש את ניקוליץ וגולסה שאולי, עם קצת מזל, ישארו על הרגליים, יש את פרץ,יוני וגלזר שהשנה הזאת אמורה להיות רק המבוא, יהיה חלוץ חדש שהלוואי ויוסיף מימד חדש. בקשר ליצירתיות, אני חושב שלקראצב יש פס אדיר ולכל הטווחים וכמובן שאלת ניקוליץ.

יש סיבה לעונה הנפלאה הזאת- המאמן והשחקנים שלו.

הבעיה מובנית במה שכתבת: ניקוליץ' וגולסה אולי עם קצת מזל, כהן שהשנה אמורה להיות, חלוץ שהלוואי וקארצב, שמה לעשות, בעל נסיון סביר של חצי עונה בחדרה.

גם איביץ', בסופו של דבר, יהיה מוגבל ע"י חומר הגלם שלו.

הבעיה מובנית במה שכתבת: ניקוליץ' וגולסה אולי עם קצת מזל, כהן שהשנה אמורה להיות, חלוץ שהלוואי וקארצב, שמה לעשות, בעל נסיון סביר של חצי עונה בחדרה.

גם איביץ', בסופו של דבר, יהיה מוגבל ע"י חומר הגלם שלו.

אני מאמין גדול בפוטנציאל הקיים כאן ובלתת לסגל לגדול מתוך עצמו. בהקשר ליוני, פרץ וגלזר זאת אפילו לא משאלת לב-הם עוד לא בפריים שלהם. הכישרון והיכולת שלהם השנה היא עובדתית.

בקשר לניקוליץ וגולסה- הם משאב קיים. אולי זאת אפילו ברכה במסווה כאשר הם יגיעו רעננים לגמרי לעונה.

חלוץ אמור להגיע וכולנו מקווים שיהיה משמעותי- כמו עם כל רכש שיגיע.

הכדור שקראצב נתן אתמול בצהוב של שרן(והכדור האגדי נגד חיפה), זה כדור שרק מיכה מסוגל לתת מהקישור שלנו. אז כן, אני אופטימי. לא רק שהבסיס חזק ומאומן, יש גם פרוספקטים טובים שממתינים להזדמנות.

בכל מקרה, ישנה נפילת איכות גדולה מאד בליגה ואנחנו חלק מהליגה הזאת. אי אפשר לייצר מה שאין. זה כנראה הסטנדרט הנדרש. תחשוב האם יש בלם/ווינגר בליגה הזאת שנכנסס להרכב שלנו. אני לא בטוח.

אני מאמין גדול בפוטנציאל הקיים כאן ובלתת לסגל לגדול מתוך עצמו. בהקשר ליוני, פרץ וגלזר זאת אפילו לא משאלת לב-הם עוד לא בפריים שלהם. הכישרון והיכולת שלהם השנה היא עובדתית.

בקשר לניקוליץ וגולסה- הם משאב קיים. אולי זאת אפילו ברכה במסווה כאשר הם יגיעו רעננים לגמרי לעונה.

חלוץ אמור להגיע וכולנו מקווים שיהיה משמעותי- כמו עם כל רכש שיגיע.

הכדור שקראצב נתן אתמול בצהוב של שרן(והכדור האגדי נגד חיפה), זה כדור שרק מיכה מסוגל לתת מהקישור שלנו. אז כן, אני אופטימי. לא רק שהבסיס חזק ומאומן, יש גם פרוספקטים טובים שממתינים להזדמנות.

בכל מקרה, ישנה נפילת איכות גדולה מאד בליגה ואנחנו חלק מהליגה הזאת. אי אפשר לייצר מה שאין. זה כנראה הסטנדרט הנדרש. תחשוב האם יש בלם/ווינגר בליגה הזאת שנכנסס להרכב שלנו. אני לא בטוח.

לגבי פרץ וגלזר - הם מהחוליות החזקות העונה במכבי. אין לי ויכוח איתך שם. אני כן חושש שבכנפיים ומאחור אנחנו עלולים להימצא בסיטואציה קצת תקועה במקום.

לשאלתך - אתה צודק. במסגרת הליגה הזו, למעט פריי של חיפה, שהוא זר ועולה גם בהתאם, לא חושב שיש בלם או שחקן אגף ששווה יותר משאר השחקנים שלנו. ומכאן גם מתבקש ההמשך: אם הפייר פליי מאפשר, וההערכה (וזה משהו שקשה לי לעשות; איביץ' צריך) היא שז'איר וצ'יקו הראו לנו כבר את כל מה שיש להם להראות לנו, אז אלו המקומות בהם הייתי שוקל שינוי.

לגבי פרץ וגלזר - הם מהחוליות החזקות העונה במכבי. אין לי ויכוח איתך שם. אני כן חושש שבכנפיים ומאחור אנחנו עלולים להימצא בסיטואציה קצת תקועה במקום.

לשאלתך - אתה צודק. במסגרת הליגה הזו, למעט פריי של חיפה, שהוא זר ועולה גם בהתאם, לא חושב שיש בלם או שחקן אגף ששווה יותר משאר השחקנים שלנו. ומכאן גם מתבקש ההמשך: אם הפייר פליי מאפשר, וההערכה (וזה משהו שקשה לי לעשות; איביץ' צריך) היא שז'איר וצ'יקו הראו לנו כבר את כל מה שיש להם להראות לנו, אז אלו המקומות בהם הייתי שוקל שינוי.

הפייר פליי לגמרי מקשה ושחקנים ברמות המחיר של פריי לא זמינים לנו. ואם אנחנו יכולים לאפשר לעצמנו נניח רכישה משמעותית אחת, סביר שזה ילך על חלוץ.

צריך לזכור שאנחנו מתחילים את הקיץ עם 500 אלף שאפשר להוציא בגלל צ'יבוטה. אולי גם ראיקו יכניס סכום משמעותי כבר בתחילת הקיץ.

אני לא חושב שצריך להתפרע מדי הפעם. במיוחד לא על רכישות מבחוץ. בטוח יש חלוצים חופשיים טובים, במיוחד אם מחפשים אחד כזה כבר חודשים.

את המעט כסף הייתי מוציא בעסקאות עם קבוצות מישראל אם יהיו.

וכמובן מנסה לתת להן קודם כל שחקנים: גרצ'קין, אור דסה, אליאל פרץ, שגיב יחזקאל וגם מתן חוזז אולי.

חלוץ, שוער, מגן ימני (אם דסה אכן יעזוב). אני חי בשלום עם הבלמים שלנו. אגפים אנחנו סגורים במידה ולא מחליפים את צ׳יקו (ואני לא חושב שלא ישאילו שוב את חוזז ואלמוג).

לגבי קשרים - בעיקרון המחליף של מיכה זה ניקוליץ׳. צריך מחליף לגולסה, וקארצב זאת אפשרות.

אל תתפלאו אם ניקוליץ' או אופואדו בסוף לא יישארו כאן, אם באמת מתכננים להחתים קשר זר.

ניקוליץ׳ יישאר בוודאות, הוא עם חוזה של איזה 3/4 שנים. זה לא רכש שמחליפים תוך חצי עונה שהוא לא שיחק בה בכלל.

יש גם את הכסף מהמכירה של וידאר.

זה כסף תיאורטי שמאפשר לרכוש שחקן עד הסכום הזה, אבל בפועל איבדנו המון כסף על ההדחה מאירופה אז אני לא בטוח שאנחנו במאזן שמאפשר רכישות, גם אם לוקחים את העזרה של הפינגווין. אני מקווה שכן כי עם ליטושים מדוייקים גם עונה הבאה נשמור על התואר.

ניקוליץ׳ יישאר בוודאות, הוא עם חוזה של איזה 3/4 שנים. זה לא רכש שמחליפים תוך חצי עונה שהוא לא שיחק בה בכלל.

ייתכן שיעדיפו להוציא אותו בהשאלה לעונה הקרובה. זה לא כזה בשמיים.

וגם דיווחו שלמכבי יש ביי אאוט מהחוזה שלו.

איביץ' אמר שהוא אמר להנהלה מה צריך לעשות כדי להתקדם. אני לא אתפלא אם זה אחד הדברים שהוא התכוון אליהם.