Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

שמח שיש לנו פייר פליי על הראש.

הכל נעשה ככה בצורה מחושבת, בלי זריקת כספים וסכומים מופרזים על שחקנים בינוניים, במיוחד שיש לנו שחקני בית צעירים טובים מהם בהרבה.

למשל, באיזה עולם ספורי שווה העברה של חצי מיליון יורו פלוס 200 אלף יורו שכר????

חחח הוא אשכרה ביקש את קארצב ובלטסקה על קלטינס ועוד בשנת חוזה. לפני לא הרבה זמן הוא הציע על קארצב מיליון וחצי יורו לא?

ב"ש ובית"ר יכולים להמשיך לעשות עסקאות ביניהם ולפעמים גם אשדוד ולהתלהב משחקנים כמו ספורי ואנחנו נמשיך לצחוק על הליגה עם שחקני בית.

אנשים פה אשכרה מעדיפים את התקופה שהיינו קונים כל רייכרט? אנחנו לא צריכים לא את גוטליב לא קלנטיס ולא כל שחקן בינוני אחר. היחסים החמים בין ב"ש לבית"ר התחילו כבר בעונה שעברה לא מפתיע אותי בכלל כל העברות האלו בינהם. אניווי, יש לי תחושה שגם השנה נשתין על הליגה.

אני לא מבין את ההשוואה של כולם עם "שוק ההעברות בעולם".

אנשים שוכחים שההכנסות של הקבוצות הגדולות בעולם הן אדירות, גם באופן יחסי, מקבוצות בארץ עם גג 5000 מנויים.

אנשים שוכחים שאת אדן הזאר קונים ב100 מיליון יורו אבל הוא מוכר למועדון חולצות ב150 מיליון יורו, אנשים שוכחים שוירג'יל ואן דייק עלה 70 מיליון יורו אבל ייצב את ליברפול והביא לה הכנסות אדירות מליגת אלופות.

שוק השחקנים בארץ הוא לא דומה בכלל לשוק העולמי.

אנשים פה אשכרה מעדיפים את התקופה שהיינו קונים כל רייכרט? אנחנו לא צריכים לא את גוטליב לא קלנטיס ולא כל שחקן בינוני אחר. היחסים החמים בין ב"ש לבית"ר התחילו כבר בעונה שעברה לא מפתיע אותי בכלל כל העברות האלו בינהם. אניווי, יש לי תחושה שגם השנה נשתין על הליגה.

לא נראה לי שיש מישהו שמתגעגע לתקופה הזאת

אבל בטח שחשוב שתהיה לנו היכולת להשפיע בשוק ההעברות במידה ויש שחקן שכן נרצה שיגיע או כדי למנוע את המעבר שלו לקבוצה אחרת

אני חושב שבחלון הזה עלי מוחמד הוא היחיד שאפשר לדבר עליו בהקשר הזה.

למה לעזאזל היינו צריכים את עלי מוחמד? פעם קנינו בלי לחשוב ובדיוק בגלל זה איבדנו כסף ותארים.

קיצר כמה זיוניי שכל, מה עם חלוץ???

פעם היית מביא לנו כמה שמות מעניינים. איזה סגן מלך שערים בליגה סקנדינבית, איזה שחקן עולה בליגה הקרואטית. כוכב סרבי שהסתכסך עם המאמן שלו ומכיר את איביץ'. משהו.

פעם היית מביא לנו כמה שמות מעניינים. איזה סגן מלך שערים בליגה סקנדינבית, איזה שחקן עולה בליגה הקרואטית. כוכב סרבי שהסתכסך עם המאמן שלו ומכיר את איביץ'. משהו.

יצאתי לגמלאות

יש לי תחושה שמכבי מחכים שאליפות אפריקה והקופה יגמרו (אולי גם שדסה יחליט מה הוא רוצה) ורק אחר כך יהיה רכש כלשהו (מלבד השוער שזה היה די ברור מזמן)

באסה רצינית, אבל מה קורה פה? מה זה כל העסקאות האלה בין בש לביתר בסכומים הזויים.

1.5 מיליון יורו על שחקן ששנה הבאה מסיים חוזה? ולא הבנתי, בש פשוט קונה כל מה שזז..

בכל אופן במחיר כזה? הזייה, טוב שלא הביאו או שויתרו על קארצב.

קאניוק>קלטינס

אם הקבוצה רצתה את דן ביטון ואת קלטינס כחיזוק לעמדה הזו, אז אני לא אהיה מופתע אם יעשו מהלך בכיוון של קאניוק, מדובר באופציה זולה יותר מהשניים הראשונים, מדובר בעוד שחקן יצירתי לקישור שגם נתן עונה לא רעה בכלל עם 5 שערים ו-8 בישולים, לגבי הסעיף מול מכבי פתח תקווה, אם ניצחנו את התביעה מול ב"ש שהחזיקה בסעיף דומה, אז אני לא מאמין שהם יעשו לנו בעיות.