Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

קלטינס זה ייני צעיר

להביא

נגיד שבמקום דוד קלטינס הלבנבן הוא היה דודי קדוסי, שחום עם תסרוקת אלירן עטר, אותו שחקן והכל, הוא עדיין היה ייני צעיר?

קלטינס יכול למלא אצלנו את כל הפוטנציאל שלו מזכיר את דור פרץ שזז בין כמה עמדות דבר שתוקע את התקדמות שלו.

הבן אדם עשה קריירה משער וחצי נגדנו.

אין בו כלום.הלאה.

לא נכון יש בו פוטנציאל להזכיר לך מה חשבו על דור פרץ בתקופה שהזיזו אותו לכל עמדה שהיא לא קשר אחורי.

איזה השוואות הזויות לייני ודור פרץ.

לייני אי אפשר להשוות כלום. הוא לייט בלומר שהצליח כי הוא פשוט נורא חכם.

לדור פרץ אי אפשר להשוות כי הוא סומן מגיל צעיר ותמיד בלט (ובולט) בזכות נתונים פיזיים ואתלטיים יוצאי דופן. קלטינס בכלל לא באותה ספרה.

יש לי תחושה שמכבי עוד לא החליטה איזה חלוץ היא רוצה או שעוד לא מצאה.

אבל התחושה שלי מתבססת על זה שטוכמן עוד לא פרסם אפילו שם אחד של מועמד, ההיסטוריה של הפרסומים של טוכמן על שחקנים הוכיחה שיש לו מישהו שחזק במכבי שמדליף לו.

טוכמן פרסם ראשון על: צ'יקו, יאניוטיס, סבוריט, אמאדור ואפילו על באטוקיו מלפני שנתיים. לא פראייר

יש לי תחושה שמכבי עוד לא החליטה איזה חלוץ היא רוצה או שעוד לא מצאה.

אבל התחושה שלי מתבססת על זה שטוכמן עוד לא פרסם אפילו שם אחד של מועמד, ההיסטוריה של הפרסומים של טוכמן על שחקנים הוכיחה שיש לו מישהו שחזק במכבי שמדליף לו.

טוכמן פרסם ראשון על: צ'יקו, יאניוטיס, סבוריט, אמאדור ואפילו על באטוקיו מלפני שנתיים. לא פראייר

גם וידאר היה שלו. בקיצור, מי שרוצה לדעת ראשון איזה זר יגיע, שירפרש את וואלה ספורט.

הוא בסדר. לא מחזיק ממנו יותר מדי.

מרגיש לי כמו שחקן שהוא בסדר בכמה עמדות. לא טוב מספיק.

היה נחמד אם היה לנו כלבויניק (מבחינתי ייני התקבע רק על עמדת הבלם), אבל כשחקן קבוע לאחת מ3 העמדות שהוא יכול לשחק, הוא לא טוב מספיק בשבילנו לדעתי.

אולי רק כשחקן סגל רחב בסיטואציה מסויימת.

נגיד שבמקום דוד קלטינס הלבנבן הוא היה דודי קדוסי, שחום עם תסרוקת אלירן עטר, אותו שחקן והכל, הוא עדיין היה ייני צעיר?

כן

לצורך העניין גם את אלחמיד הייתי שוקל להביא בתור סותם חורים

סתם מחשבה שעלתה לי,

קני סייף סיים מוקדם מהרגיל תקופת השאלה לא כלכך מוצלחת בארהב וחזר אוטומטית לאנדרלכט, שלא בונה עליו והוא עתיד לשחק במילואים שלהם.

לא שווה להמר עליו? נתן עונה טובה בבלגיה לפני שנה

סתם מחשבה שעלתה לי,

קני סייף סיים מוקדם מהרגיל תקופת השאלה לא כלכך מוצלחת בארהב וחזר אוטומטית לאנדרלכט, שלא בונה עליו והוא עתיד לשחק במילואים שלהם.

לא שווה להמר עליו? נתן עונה טובה בבלגיה לפני שנה

דודו דהאן. NEXT.

מבחינת העונש שהוטל עלינו מותר.

זתמורת אפשר להביא שחקנים בסכום בו אנחנו מוכרים (ועוד לא ניצלנו את הסכום מוידאר).

הבעיה היא שאתה צריך להיות מאוזן ולהפסיד עד 10 מיליון יורו בממוצע לעונה, אחרת אתה שוב עובר על הפייר פליי.

התקציב של מכבי הוא סביבות 120 מיליון שקל וכנראה ההכנסות לא מגיעות ל80 מיליון שקל אז נדרשים למכור שחקן ולא להביא תחליף באותו מחיר.

זה הימור של הכתב, אני לא אומר שזה מה שמכבי יעשו אבל בגלל שמכבי לא מפרסמת כלום אי אפשר לדעת

קלטינס לא יגיע, חבל על הדיון.

לפי מה ששומעים מחוגג הוא מת למכור אותו.

לדעתי הוא מתלהב סוף סוף שהוא יכול למכור שחקן בסכום יפה, לא כל כך רוצה שהוא ישאר.

לנו אין אפשרות ורצון לשלם עליו סכום כזה, לכן רק הגמלים בתמונה.

הצעת החוזה זה רק למראית עין, כדי שאוהדי ביתר לא יכעסו עליו, להראות שהוא עשה הכל.

זה לא כל כך מצליח לו כי עדיין כועסים על הצעד הזה.

פרסום ראשון: דוד קלטינס חתם באחת מקבוצות הליגה

בלעדי: דוד קלטינס יצטרף לאימונים של אחד המועדונים הגדולים בליגה בתחילת השבוע הבא. טרם ידוע מי הקבוצה, אך כפי שפרסמנו לראשונה, דוד קלטינס יהפוך לשחקן היקר בתולדות הכדורגל הישראלי. תגובות ראשונות למהלך יפורסמו אחרי שנדע איפה חתם. כל הפרטים בכתבה שלפניכם

https://www.football.co.il/article/95209?fbclid=IwAR3-cuE1mv1txIiW9SZKe6klOx36n89TTo1Xw4WBawI8e3U0L152i5TDJKo

זה פשוט אדיר.

קלטינס זה בדיוק פרופיל השחקן שאם הוא היה במערכת של מכבי הוא היה מתפתח הרבה יותר טוב. קצת עשו לו עוול ועיקבו לו את הקריירה עם כל שינויי העמדות בבית״ר.

זה בדיוק שחקן שמתאים לנו.