Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

עכשיו מפרסמים שמכבי נתניה רוצה את שי גולן, קשר אחורי בוגר מחלקת נוער שלנו שהושאל בעונה שעברה לביתר רמלה.

מאוד מקווה שאם יעבור זה רק בהשאלה, ואם זה בהעברה אז שישלמו עליו סכום יפה.

עכשיו מפרסמים שמכבי נתניה רוצה את שי גולן, קשר אחורי בוגר מחלקת נוער שלנו שהושאל בעונה שעברה לביתר רמלה.

מאוד מקווה שאם יעבור זה רק בהשאלה, ואם זה בהעברה אז שישלמו עליו סכום יפה.

שווי של מנת פלאפל וחמוצים בצד, אבל אם תרצה שחקן שלהם...

אני לא יודע מה אתם מקשקשים.. זה הקיץ הטוב ביותר בעשור האחרון.

רוב הסגל סגור, המאמן פותח שנה שנייה, שחקני בית ישראליים אחרי עונת שיא, חוזרים לבלומפילד.

2-3 שדרוגים למצב הקיים והמצב יהיה יותר טוב מטוב.

אין עוד קבוצה בארץ שבמצב הזה בחודש יוני.

רוב הסגל סגור, המאמן פותח שנה שנייה, שחקני בית ישראליים אחרי עונת שיא, חוזרים לבלומפילד.

תספר לי איך עוברים את המשוכה הראשונה שיש לנו בחודש יולי עם הסגל הזה.

פיבן כבר הוכיח לכולנו כמה הוא לא מסתדר עם צ'יבוטה.

אם הייתי יודע הייתי מספר לאיביץ.

אם הייתה אופציה להחתים את ראמוס אז בסדר אבל אין. מכבי עובדים במגבלות של מכבי ושל מועדון מישראל. כמו שאני רואה את מכבי היום.. אנחנו במצב הכי אידאלי שיכול להיות, לבקש מעבר לזה זה כבר לא להכיר במציאות.

אנחנו עדיין לא משחקים במגרש של הגדולים..

אם הייתי יודע הייתי מספר לאיביץ.

אם הייתה אופציה להחתים את ראמוס אז בסדר אבל אין. מכבי עובדים במגבלות של מכבי ושל מועדון מישראל. כמו שאני רואה את מכבי היום.. אנחנו במצב הכי אידאלי שיכול להיות, לבקש מעבר לזה זה כבר לא להכיר במציאות.

אנחנו עדיין לא משחקים במגרש של הגדולים..

כמו שכתבתי בעבר, גם אם נביא קשר התקפי במקום ניקוליץ' וחלוץ ב6 מיליון יורו יחד זה לא מבטיח אפילו שנעבור את קופנהאגן אבל כדי להגיע ל"מגרש של הגדולים" צריך לעבור 3 סיבובים, כשכבר בסיבוב הראשון שלך אתה כנראה אנדרדוג מובהק. להתחיל בלי חלוץ ברמה קצת יותר טובה ואי ידיעה לגבי שוער (ומגן ימני?) זה לא מצב אידאלי.

כמו שכתבתי בעבר, גם אם נביא קשר התקפי במקום ניקוליץ' וחלוץ ב6 מיליון יורו יחד זה לא מבטיח אפילו שנעבור את קופנהאגן אבל כדי להגיע ל"מגרש של הגדולים" צריך לעבור 3 סיבובים, כשכבר בסיבוב הראשון שלך אתה כנראה אנדרדוג מובהק. להתחיל בלי חלוץ ברמה קצת יותר טובה ואי ידיעה לגבי שוער (ומגן ימני?) זה לא מצב אידאלי.

שמע, לא ציפיתי לרוץ במוקדמות (בטח לא בסיבוב הזה) עם חלוץ חדש. לא עושים את זה וזה גם לא נכון לעשות את זה. צריך לרוץ לפחות בהתחלה עם ההרכב של שנה שעברה כמה שניתן.

לגבי שוער, מסכים, אבל אני לא יודע מה קורה בגזרה הזו באמת וכרגע ראיקו הולך לעמוד בשער.

מגן ימני צריך לרוץ עם קנדיל, אין מה לעשות.

שוער זר, דסה, טיבי, פרץ, חלוץ זר.

5 שחקנים/עמדות שבכלל לא סגורות.

הסגל רחוק מלהיות סגור.

שוער זר סגור, רק אולימפיאקוס עושים פוזה, עוד שבועים בערך הוא יהיה במכבי כבר.

מכירת ראיקו זה משהו שמעכב כרגע, מאמין שימצאו פתרון

פרץ מכבי מנסים לשדרג אותו ולא רוצים למכור אותו

הבעיות היותר רציניות זה דסה וטיבי

אסור לנוח על זרי הדפנה. גם קבוצה אלופה צריכה ריענון והתחדשות, בעיקר כשיש נקודות תורפה בסגל אבל גם אם אין. ריענון כזה הוא המתכון לשמירה על רעב ועל המשכיות לאורך זמן.

מחסור בריענון איכותי כזה הביא אותנו לסיטואציה שהיינו בה ב16-17. הריענון והרכש הנקודתי היה צריך להגיע כבר בקיץ 2014.

או דוגמא יותר מהעבר - בקיץ 97 במוסף פתיחת העונה לא היה מי שהעז להמר שמכבי לא תהיה אלופה. כתבו שם שכל עוד מחלקת הנוער תמשיך לייצר ברומרים ושלחים, נמנים וזוהרים, מכבי תשלוט בליגה לשנים רבות. זה הביא לסטגנציה מסויימת ולשאננות שהובילה לאיבוד האליפות שנה אחרי, מה שהוליד יחד עם הניהול הכושל של לוני וגרנט תקופה שחורה.

מי חשבת שיביאו שיבטיח לך ניצחונות במוקדמות? אתה יכול לעוף כמעט מול כל אחת ולעבור לא מעט. זה נכון לכל תקופת יורדי, זהבי ובכלל...

דברים הכי מעיקים בעולם בסדר עולה

1) יוני הללי

2)לא יודע ישב הרבה זמן והתפוצץ...

3)שיש פוש מאפליקציית ספורט כלשהי - מכבי תל אביב הציעה הצעת ענק על ריקרדו גומז , נכנס לאפליקציה ומבין שריקרדו הוא סמול פורוורד מאנאדולו אפס :(

ריקרדו גומז שם של קשר נבחרת ממרכז אמריקה

הענין שעושים עם טיבי מוכיח כמה זה נכון שאתה טוב בערך כמו המשחק האחרון שלך.

טיבי בירידה ביכולת מאז שחידש את החוזה. העונה לא שיחק עד הגארבג'. בחוכמתו ישב בשקט (ככה זה כשמקבלים מעל 40 אלף דולר/יורו בחודש) ולא קיטר.

הגיע הגארבג' ואיביץ נתן להרכב והמחליפים לנוח והריץ אופציות לקראת השנה הבאה. טיבי בלי לחץ עשה עבודה טובה. מכבי שתמיד מאוד הוגנים עם שחקנים שנתנו משהו לקבוצה ואפילו יותר מדי הוגנים, הציעו חוזה חדש לשנה בסכום מופחת - הוגנות, יציבות בעמדה, גיבוי, וסיכון נמוך להפסד גדול.

כשישב ביציע אנשים בכלל לא זכרו שהוא בקבוצה ואלה שזכרו רק רצו שילך כבר - זכר לתאונה באירופה.

ועכשיו אחרי שסגר כמה משחקים בלי לספוג בליגת הפצוואלי שכונתה בטעות הפליאוף העליון כולם בהיסטריה מה יהיה עם טיבי.

מה הסיכוי לדעתכם לגבש טרייד עם נתניה על ביצ'ראי? יש לו חוזה לשנה בלבד, גיל מבוגר. יש לנו כמה שחקנים שאפשר להעביר תמורתו.

לדעתי. אך לא מוצאים איזו מציאה מחוץ לליגה, הוא סוגר לנו את הפינה יפה מאוד.

מה הסיכוי לדעתכם לגבש טרייד עם נתניה על ביצ'ראי? יש לו חוזה לשנה בלבד, גיל מבוגר. יש לנו כמה שחקנים שאפשר להעביר תמורתו.

לדעתי. אך לא מוצאים איזו מציאה מחוץ לליגה, הוא סוגר לנו את הפינה יפה מאוד.

רק במקרה שנכנסים לפלונטר שאין מציאה הייתי מעדיף את לוסיו

הענין שעושים עם טיבי מוכיח כמה זה נכון שאתה טוב בערך כמו המשחק האחרון שלך.

טיבי בירידה ביכולת מאז שחידש את החוזה. העונה לא שיחק עד הגארבג'. בחוכמתו ישב בשקט (ככה זה כשמקבלים מעל 40 אלף דולר/יורו בחודש) ולא קיטר.

הגיע הגארבג' ואיביץ נתן להרכב והמחליפים לנוח והריץ אופציות לקראת השנה הבאה. טיבי בלי לחץ עשה עבודה טובה. מכבי שתמיד מאוד הוגנים עם שחקנים שנתנו משהו לקבוצה ואפילו יותר מדי הוגנים, הציעו חוזה חדש לשנה בסכום מופחת - הוגנות, יציבות בעמדה, גיבוי, וסיכון נמוך להפסד גדול.

כשישב ביציע אנשים בכלל לא זכרו שהוא בקבוצה ואלה שזכרו רק רצו שילך כבר - זכר לתאונה באירופה.

ועכשיו אחרי שסגר כמה משחקים בלי לספוג בליגת הפצוואלי שכונתה בטעות הפליאוף העליון כולם בהיסטריה מה יהיה עם טיבי.

אתה לא בדעת יחיד.

רוב הסגל סגור. יש שוער חתום או ראייקו. טיבי בכלל לא נספר עד ש.. וחלוץ זה לא שינחת פה איזה זר במליונים. לגבי דסה, מזכיר לכם שיש את קנדיל.

אז כן, לא מושלם אבל מצב אידיאלי, הרבה יותר טוב מכל עונה אחרת. מכבי יתחזקו ואני מעדיף שזה יהיה במשהו שיוכל לשדרג משמעותית לעונה כולה ולא למוקדמות ליגת האלופות. הבסיס של ההרכב במוקדמות יהיה זה שזכה באליפות ורץ עונה שלמה יחד.