Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

לא מובן לי הכי פה.

אתם מקשיבים לשמועות יותר מדי. אולי נלך מחר להפגין בקריית שלום?

לגבי טיבי הוא אלברמן2. הציעו לו חוזה מכובד (כנראה נמוך באזור ה100 אלף מחיפה/בית"ר) והוא העדיף את היריבות עלינו. היה שחקן מצוין בשלוש שנים הראשונות וכל עונה הוא נחלש יותר ויותר ולמרות זאת הוא אחלה בלם. לא שונא אותו אבל גם לא ממש אוהב אותו והדבר שהכי יהיה עצוב לי בעזיבה שלו זה השיר שחקן שלו.

מצטרף.

אני אוהב את בלקמן, אבל לדעתי הוא לא חלוץ של 20 שערי ליגה בעונה.

ולשם אנחנו צריכים לכוון.

כנ"ל.

תמיד בלקמן הרגיש לי כאילו אני משחק בסוני,כנראה בגלל הדריבלים מיותרים..גם ככה זה דיבורי סרק.מחר מתחילים את האימונים בלי רענון אחרי כל המהפך שהיה פה שנה שעברה...מעניין ומפוצץ געגועים.

ומי שאמר על עטר שנהיה פחות אגואיסט השנה,זה לא נכון,זה אותו עטר.פשוט השנה מתייחסים לזה בגלל המשחק הקבוצתי של שאר הקבוצה(בזכות הטקטיקות של COACH איביץ' הנסיך).

עדיין זה עטר האגואיסט,אבל גם הווינר והנשמה הגדולה והחשובה .רק לראות את הראיונות עם השחקנים ואת כמה שהם מעריכים אותו שווה הכל

זה נראה שכל מה שיכל להשתבש למכבי הקיץ השתבש.

ראיקוביץ עדיין לא נמכר ומכירה שלו לא נירא באופק

היוונים עושים בעיות עם השוער

חלוץ עוד לא הגיע

ז'איר רוצה לעזוב

רק חסר שמחר נגריל איזה סלטיק או את הכוכב האדום ואז בכלל קיץ סיוט, נקווה שהכל יסתדר ויהיה יותר טוב לקראת חודש יולי

זה קיץ שבמסגרתו סוף-סוף יש מאמן שממשיך לעוד שנה לפחות, ובסופו חוזרים לבלומפילד. איך אפשר להתייחס לקיץ הזה כסיוט??

הקיץ הזה יהיה סיוט אם לא ניהיה באירופה.

עם הכל הכבוד לבלומפילד אם נודח שנה שנייה ברציפות מאירופה ולא ניהיה בשלב בתים וואלה סיוט, לי לפחות יהיה קשה להתמודד עם זה

הקיץ הזה יהיה סיוט אם לא ניהיה באירופה.

עם הכל הכבוד לבלומפילד אם נודח שנה שנייה ברציפות מאירופה ולא ניהיה בשלב בתים וואלה סיוט, לי לפחות יהיה קשה להתמודד עם זה

זאת אופציה שתמיד קיימת ולא בסבירות נמוכה. בעיני, בית אירופאי=תואר.

זה נראה שכל מה שיכל להשתבש למכבי הקיץ השתבש.

ראיקוביץ עדיין לא נמכר ומכירה שלו לא נירא באופק

היוונים עושים בעיות עם השוער

חלוץ עוד לא הגיע

ז'איר רוצה לעזוב

רק חסר שמחר נגריל איזה סלטיק או את הכוכב האדום ואז בכלל קיץ סיוט, נקווה שהכל יסתדר ויהיה יותר טוב לקראת חודש יולי

קצת פרופורציות

לא הגיע חלוץ, נכון אבל מתי לעזזל סגרנו רכש כל כך מוקדם ?

לא נמכר ראיקו, - זה נושא כלכלי שהוא לא ממש קריטי ( אני לא מזלזל ב 10 מיליון שקל, אבל מכבי בזבזה כבר הרבה כאלה ) .

הבעיות של היוונים : צרות של עשירים יש שוער מעולה חתום, מקסימום ישלמו פה עוד 50 אלף דולר.

ז'איר רוצה לעזוב ? : ואללה שחקן זר ששיחק בקושי חצי מהמשחקים חושב לעזוב, שיביא קונה מכבי תשמח למכור לא יביא קונה לא צריך. ,

זה סיוטים? שאלו יהיו הבעיות שלנו זה שמחה וששון.

בינתיים ( מה שהרבה יותר חשוב )

א. שמרנו על רוב הסגל בשלב זה, שזה מאוד חשוב.

ב. יש סיכוי לשמור על דור פרץ שאני הייתי בטוח שהוא "מזמן לא פה" (לשמור עליו השנה זה נס )

ג. בינתיים גם דסה פה

אם א' ב' וג' ישארו ככה זה חלון טוב בשבילי

* איביץ והסגל המקצועי נשארים זה הכי חשוב גם בגלל איביץ וגם כי סוף סוף יש יציבות בעמדה הכי חשובה.

זאת אופציה שתמיד קיימת ולא בסבירות נמוכה. בעיני, בית אירופאי=תואר.

+1

מה עוד שדווקא דרך מסלול האלופות כדי להעפיל לבתים באירופית נצטרך לעבור שתי יריבות קשות.

רק לשם השוואה ב"ש אשתקד עפו בסיבוב שני מהאלופות ובסיבוב שלישי במוקדמות האירופית הם עפו לאפועל ניקוסיה, שגם הם עפו מהאירופית (בפלייאוף לאסטנה)

ובכל זאת צריך להאמין ולחשוב חיובי #UCL :wubyellow3:

בינתיים ( מה שהרבה יותר חשוב )

א. שמרנו על רוב הסגל בשלב זה, שזה מאוד חשוב.

ב. יש סיכוי לשמור על דור פרץ שאני הייתי בטוח שהוא "מזמן לא פה" (לשמור עליו השנה זה נס )

ג. בינתיים גם דסה פה

אם א' ב' וג' ישארו ככה זה חלון טוב בשבילי

* איביץ והסגל המקצועי נשארים זה הכי חשוב גם בגלל איביץ וגם כי סוף סוף יש יציבות בעמדה הכי חשובה.

תודה על ההזרקת אופטימיות וואלה בתחילת הקיץ אפילו עטר לא היה בטוח

+1

מה עוד שדווקא דרך מסלול האלופות כדי להעפיל לבתים באירופית נצטרך לעבור שתי יריבות קשות.

רק לשם השוואה ב"ש אשתקד עפו בסיבוב שני מהאלופות ובסיבוב שלישי במוקדמות האירופית הם עפו לאפועל ניקוסיה, שגם הם עפו מהאירופית (בפלייאוף לאסטנה)

ובכל זאת צריך להאמין ולחשוב חיובי #UCL :wubyellow3:

צריך להלחם - לעלות למשחק ולהתאבד עליו בדיוק כמו שנבחרת רוסיה עשתה במונדיאל גם הקרואטים ואיסלנד ביורו הקודם ובמשחק מול ארגנטינה.

דברים הכי מעיקים בעולם בסדר עולה

1) יוני הללי

2)לא יודע ישב הרבה זמן והתפוצץ...

3)שיש פוש מאפליקציית ספורט כלשהי - מכבי תל אביב הציעה הצעת ענק על ריקרדו גומז , נכנס לאפליקציה ומבין שריקרדו הוא סמול פורוורד מאנאדולו אפס :(

דברים הכי מעיקים בעולם בסדר עולה

1) יוני הללי

2)

לא יודע ישב הרבה זמן והתפוצץ...

3)שיש פוש מאפליקציית ספורט כלשהי - מכבי תל אביב הציעה הצעת ענק על ריקרדו גומז , נכנס לאפליקציה ומבין שריקרדו הוא

סמול פורוורד מאנאדולו אפס :(
שכחת את הפושים הטיפשיים של מכבי