Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

26 דקות לפני, המכבייה said:

על מה אתה מדבר? גם לטוטו הוא לא התלבש.

וזאת טעות לא לקחת אותו בחשבון או רק לתת צאנס. אתה נכנס לעונה הזאת עם קישור בכושר מזעזע ועם ספסל מאד בינוני עבור אלה שלא פוגעים.

זה בדיוק מה שאני אומר,

גם אני חושב שהיה צריך לקבל צ'אנס, ניסיתי להבין את הצד שלו בסיפור

גם שנה שעברה איביץ' לא נתן לקארצב הזדמנות בחצי העונה הראשונה כשהוא השתייך לסגל. כנראה שהוא פשוט לא תופס ממנו וחושב שהוא לא מוכן כרגע 

הציפייה שקארצב יהיה זה שיציל את המצב שלנו (המצב שלנו לא כזה רע, לא צריך להגזים) היא לא ראלית. אם קארצב היה נותן במכבי עונה כמו זו של ברסקי או ריקן אשתקד זו הייתה הצלחה. רוב הסיכוי הוא שמכבי הייתה צריכה לאכול קצת קש לפני שהיינו רואים ממנו תפוקה אמיתית, וזה היה לוקח זמן, אם בכלל. סוף העונה הזו במקרה הטוב ביותר. קארצב צריך לשחק בעיקר בשביל העתיד.

אמרתי את זה בהזדמנות קודמת (על בסיס משהו שקראתי, לא זוכר איפה) - העובדה שהסגל נקבע בין מנספורד, שהוא מנכ"ל, לאיביץ', שהוא מאמן, היא החטא הקדמון פה. אין במכבי מישהו שיביט מקצועית לטווח הבינוני ארוך ויבנה את הסגל כשהוא לוקח בחשבון גם את העונה הזו וגם את 5 העונות הבאות. אדם כזה, בהנחה והיה מקבל את ההחלטות הנכונות (לכאורה), היה מכין סגל שבו המאמן חייב להשתמש בקארצב במידה סבירה, שזה אומר קצת פחות קשרי אמצע בקאדר. אבל אין כזה, ככה שבקונסטלצית הסגל הנוכחית זו השאלה מתבקשת.

וצריך לשמוח שהוא לק"ש ולא לחדרה או נס ציונה או משהו כזה. הסיבה הכמעט בלעדית לבחור בקבוצה כזו או אחרת היא היכולת של השחקן להתקדם ולהתפתח בה. לא כמה שירצקי בסדר או לא בסדר איתנו. על הנייר, ק"ש נראית על הנייר כמו יעד טוב כדי שקארצב לא יבזבז את השנה הזו. שרצקי נותן תנאים סבירים, וככל שאני מבין, דגו מאמן טוב. מאמן טוב שיכול לקדם שחקנים כמו קארצב. אם הוא יחזור בשנה הבאה אחרי שהתקדם - שאלת ההגינות של שרצקי בטלה בשישים.

ודיסקליימר לסיום - צריך להודות, כל הדעות פה בפורום לרבות שלי מבוססות על רסיסי ידיעות ושמועות. אנחנו לא באמת יודעים. קל לומר שקארצב "לא רואה" את ברסקי, למשל, כי קל לפנטז על משהו שאין לך מושג איך הוא באמת.

חומץ אף אחד לא חושב שקארצב הוא זה שיציל את המולדת פשוט שבמצב שנוצר כן מגיעה לו הזדמנות. ואולי לא נדבר בפורום על שום דבר כי אף אחד מאיתנו לא נמצא באימונים, גם לא נדבר על הרכבים לפני משחק כי מי אנחנו בכלל ועל רכש בכלל לא מה אנחנו סקאוטים. 

צריך להיות רק בבוטקה ובטיל כי רק שם זה דברים שאנחנו ראויים לדבר עליהם. 

19 דקות לפני, הנדון said:

חומץ אף אחד לא חושב שקארצב הוא זה שיציל את המולדת פשוט שבמצב שנוצר כן מגיעה לנו הזדמנות. ואולי לא נדבר בפורום על שום דבר כי אף אחד מאיתנו לא נמצא באימונים, גם לא נדבר על הרכבים לפני משחק כי מי אנחנו בכלל ועל רכש בכלל לא מה אנחנו סקאוטים. 

יש פה כמה שכן חושבים ככה, לפי ההודעות, ואם תקרא את מה שכתבתי בעיון תראה שגם אני חושב שהגיעה לו הזדמנות (למעשה הרבה יותר מסתם "הזדמנות"). אני פשוט ראלי לגבי המצב הנוכחי.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פרסמו עוד.

הבנתי שעד עכשיו כל סמל התאים לשחקן 

והיו רנגלוב פריצה וקוביקה

כולם חלוצים זרים, אולי הרביעי זה רכש?

8 דקות לפני, Miki6846 said:

הלוואי

45 דקות לפני, Miki6846 said:

מה זאת אומרת כל סמל התאים לשחקן? למשל אצל קוביקה יש 4 סמלים של 4 קבוצות ששיחק בהן... 

למה החלטנו שיש רביעי? זה סתם "משחקון" כזה

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

יש פה כמה שכן חושבים ככה, לפי ההודעות, ואם תקרא את מה שכתבתי בעיון תראה שגם אני חושב שהגיעה לו הזדמנות (למעשה הרבה יותר מסתם "הזדמנות"). אני פשוט ראלי לגבי המצב הנוכחי.

אני חושב שהסנריו המירבי עם קראצב השנה-היה אימפקט הרבה יותר גדול מברסקי של שנה שעברה. והסיטואציה השנה שונה לגמרי. אנחנו נואשים לאנרגיה, חוכמה, רצון, טריות. מכבי בכושר רע ואני לא רואה ישועה מהספסל(בקישור לפחות). החליטו מה שהחליטו. אותי זה מאד מאכזב.

"המצב הנוכחי" לא יקח אליפות השנה. יותר מידי קילקולים, טעויות בכל צומת, בכל פרמטר מקצועי ורפואי.

שנה הבאה, שירעננו את הקישור ויהמרו על רכש(וכנראה מאסיבי), שוב קראצב לא ישותף בגביע הטוטו. מבאס אותי.

9 דקות לפני, דקסטר said:

איביץ' אמר במסע"ת שיש למכבי אפשרות להחזיר את קארצב בינואר 

מקווה שעד אז ישארו לנו 11 כשירים.

47 דקות לפני, המכבייה said:

גם פרץ וחבורת הקישור שלו לא יכריעו.

קישור חזק כן יביא לנו אליפות, כמו בעונה שעברה. קארצב בתור שחקן רוטציה לא אחד שיביא אליפות ולהשאר במכבי בלי לקבל הרבה דקות רק יפגע בו.

איביץ' בעצמו אמר שבגיל הזה הדבר החשוב לשחקן הוא לשחק יותר ואם הוא היה נשאר במכבי הוא לא היה משחק מספיק ככל הנראה.

אם במקרה הוא ירשים בצורה משמעותית מאוד עד ינואר ונראה שאנחנו צריכים קשר אז הוא יחזור.

אני מרגיש שאתה יותר מדי רוצה שהוא ישחק וזה פוגע בשיקול הדעת שלך ובנוסף גורם לך לרדת על הקישור שהביא לנו אליפות ועל המאמן שהביא לנו אליפות.

בדרך כלל כיף לקרוא את ההודעות שלך וגם בנושא הזה החזון שלך לגבי הצעירים מובן, אבל אם מרגישים שזה יפגע באחד השחקנים הכי מוכשרים בארץ זה לא שווה את זה.

קיימת אפשרות שאיביץ' והצוות שאיתו טועים, אבל אם נראה שהוא לא מספיק טוב באימונים לא בטוח שמגיע לו הזדמנות.

אגב אלמוג וחוזז נשארים בסגל בינתיים אז זה אומר שהוא לא מפחד לתת להם דקות והוא מוצא להם מקום.

אני מקווה שנראה עונה יפה של פרץ ויוני ונראה עליהם סכומים יפים בקיץ ושאלמוג ייתן עונה סטייל כהן של שנה שעברה ואז קארצב והוא יכנסו לנעליים של פרץ ויוני.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קישור חזק כן יביא לנו אליפות, כמו בעונה שעברה. קארצב בתור שחקן רוטציה לא אחד שיביא אליפות ולהשאר במכבי בלי לקבל הרבה דקות רק יפגע בו.

איביץ' בעצמו אמר שבגיל הזה הדבר החשוב לשחקן הוא לשחק יותר ואם הוא היה נשאר במכבי הוא לא היה משחק מספיק ככל הנראה.

אם במקרה הוא ירשים בצורה משמעותית מאוד עד ינואר ונראה שאנחנו צריכים קשר אז הוא יחזור.

אני מרגיש שאתה יותר מדי רוצה שהוא ישחק וזה פוגע בשיקול הדעת שלך ובנוסף גורם לך לרדת על הקישור שהביא לנו אליפות ועל המאמן שהביא לנו אליפות.

בדרך כלל כיף לקרוא את ההודעות שלך וגם בנושא הזה החזון שלך לגבי הצעירים מובן, אבל אם מרגישים שזה יפגע באחד השחקנים הכי מוכשרים בארץ זה לא שווה את זה.

קיימת אפשרות שאיביץ' והצוות שאיתו טועים, אבל אם נראה שהוא לא מספיק טוב באימונים לא בטוח שמגיע לו הזדמנות.

אגב אלמוג וחוזז נשארים בסגל בינתיים אז זה אומר שהוא לא מפחד לתת להם דקות והוא מוצא להם מקום.

אני מקווה שנראה עונה יפה של פרץ ויוני ונראה עליהם סכומים יפים בקיץ ושאלמוג ייתן עונה סטייל כהן של שנה שעברה ואז קארצב והוא יכנסו לנעליים של פרץ ויוני.

האטטיוד המחריד של פרץ(נוגחים עליו והוא מתכופף לפחות בשני מקרים, האדום השערוריתי מול בני יהודה), היכולת של מיכה והחילוף ההצהרתי של איביץ, לא מבשרים טובות. אני לא הסוכן של קראצב, אבל אם הוא היה שחקן של נתניה, ארבע הקבוצות הגדולות היו רבות עליו במחיר שרק מתחיל משני מיליון יורו. מכבי נוהגת בו כמובן מאליו. סלח לי, לא שחקנים מדהימים משחקים לפניו, עם כל הכבוד לכולם. מכבי זקוקה לתחרות והאיכות שהוא נותן כבר העונה. אין לה שום לוקסוס בתקופת הפיירפליי, להשאיל אותו כאילו היא איזה ריאל מדריד. היא לא קרובה לזה. ושחקנים כמו קראצב, לא גדלים כל יומיים במכבי. הלוואי ואני מבלבל את השכל. 

4 hours ago, חומץ בלסמי said:

הציפייה שקארצב יהיה זה שיציל את המצב שלנו (המצב שלנו לא כזה רע, לא צריך להגזים) היא לא ראלית. אם קארצב היה נותן במכבי עונה כמו זו של ברסקי או ריקן אשתקד זו הייתה הצלחה. רוב הסיכוי הוא שמכבי הייתה צריכה לאכול קצת קש לפני שהיינו רואים ממנו תפוקה אמיתית, וזה היה לוקח זמן, אם בכלל. סוף העונה הזו במקרה הטוב ביותר. קארצב צריך לשחק בעיקר בשביל העתיד.

אמרתי את זה בהזדמנות קודמת (על בסיס משהו שקראתי, לא זוכר איפה) - העובדה שהסגל נקבע בין מנספורד, שהוא מנכ"ל, לאיביץ', שהוא מאמן, היא החטא הקדמון פה. אין במכבי מישהו שיביט מקצועית לטווח הבינוני ארוך ויבנה את הסגל כשהוא לוקח בחשבון גם את העונה הזו וגם את 5 העונות הבאות. אדם כזה, בהנחה והיה מקבל את ההחלטות הנכונות (לכאורה), היה מכין סגל שבו המאמן חייב להשתמש בקארצב במידה סבירה, שזה אומר קצת פחות קשרי אמצע בקאדר. אבל אין כזה, ככה שבקונסטלצית הסגל הנוכחית זו השאלה מתבקשת.

וצריך לשמוח שהוא לק"ש ולא לחדרה או נס ציונה או משהו כזה. הסיבה הכמעט בלעדית לבחור בקבוצה כזו או אחרת היא היכולת של השחקן להתקדם ולהתפתח בה. לא כמה שירצקי בסדר או לא בסדר איתנו. על הנייר, ק"ש נראית על הנייר כמו יעד טוב כדי שקארצב לא יבזבז את השנה הזו. שרצקי נותן תנאים סבירים, וככל שאני מבין, דגו מאמן טוב. מאמן טוב שיכול לקדם שחקנים כמו קארצב. אם הוא יחזור בשנה הבאה אחרי שהתקדם - שאלת ההגינות של שרצקי בטלה בשישים.

ודיסקליימר לסיום - צריך להודות, כל הדעות פה בפורום לרבות שלי מבוססות על רסיסי ידיעות ושמועות. אנחנו לא באמת יודעים. קל לומר שקארצב "לא רואה" את ברסקי, למשל, כי קל לפנטז על משהו שאין לך מושג איך הוא באמת.

מסכים עם כל מילה.

מאוד מעודד אותי שקארצב האריך חוזה בשנה לפני שהושאל. וגם שיש למכבי אופציה להחזיר אותו בינואר (לפי אחת התגובות פה).

רוצה להאמין שעניין החוזה הקצר של קארצב לא נובע מבחינתו מחוסר רצון לשחק במכבי, אלא שהוא רוצה לראות שהוא הופך בה לשחקן רוטציה שמקבל דקות, לפני שחותם על חוזה ארוך טווח.

בערך כמו מה שקרה עם יונתן כהן שהיה לו חוזה עד 2020 והאריך בנובמבר האחרון.

4 hours ago, דקסטר said:

מה זאת אומרת כל סמל התאים לשחקן? למשל אצל קוביקה יש 4 סמלים של 4 קבוצות ששיחק בהן... 

למה החלטנו שיש רביעי? זה סתם "משחקון" כזה

אה לי אין אינסטגרם, הבנתי ממישהו שלכל שחקן היה סמל של קבוצה שהוא שיחק בה

כי ראיתי שם ארבע סמלים אז שיערתי שיהיו 4 שחקנים