Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

6 דקות לפני, erantheking21 said:

ממשיכים לקשר השאלה של קארצב לקש , די כבר 

די כבר? אם פרץ נשאר, ריקן נשאר, ברסקי נשאר, גולסה נשאר, ניקוליץ' נשאר, גלזר נשאר ואין ארופה - מה יש בדיוק לקארצב לחפש פה? ומה יש למכבי לעשות איתו?

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

גולסה נשאר, ניקוליץ' נשאר

ברצינות? שחקן שלא ראה דשא כמעט שנה ועל סף פרישה ועוד שחקן שלא ראה דשא מהיום שחתם פה ובקצב ההחלמה הממוצע צפוי להיות כשיר ליותר מרבע שעה בפברואר? 

12 דקות לפני, bister said:

ברצינות? שחקן שלא ראה דשא כמעט שנה ועל סף פרישה ועוד שחקן שלא ראה דשא מהיום שחתם פה ובקצב ההחלמה הממוצע צפוי להיות כשיר ליותר מרבע שעה בפברואר? 

שניהם הרי ישחקו, ושניהם יקדימו את קארצב בהיררכיה. אפילו אם הם ישחקו מעט מאוד - נשארים לו פרורים. שלא יהיה ספק - אני לא חושב שזו התנהלות נכונה של מכבי, אבל זה המצב.

5 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

די כבר? אם פרץ נשאר, ריקן נשאר, ברסקי נשאר, גולסה נשאר, ניקוליץ' נשאר, גלזר נשאר ואין ארופה - מה יש בדיוק לקארצב לחפש פה? ומה יש למכבי לעשות איתו?

גולסה?? איך אפשר לסמוך עליו?

ניקוליץ?? מישהו יודע אם הוא שווה משהו בכלל?

ברסקי?? קארצב לא רואה אותו ממטר.

ריקן בכושר מזעזע.

מה נשאר? רק פרץ וגלזר 

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

ריקן בכושר מזעזע.

מה נשאר? רק פרץ וגלזר 

בול, זאת אותה קרית שמונה שרצינו מהם שחקן הם הציבו לו תג מחיר הזוי ועכשיו שהם רוצים מאיתנו עילוי הם יקבלו בהשאלה ללא עלות , לא לומדים שלא מתעסקים עם כל הקבוצות האלה כבר.

9 דקות לפני, הישראלי היפה said:

ריקן בכושר מזעזע.

מה נשאר? רק פרץ וגלזר 

קארצב עוד צריך לעשות משהו לפני שנאמר עליו שהוא לא רואה את ברסקי, או כל שחקן אחר, אבל האמת שאני לא מתווכח עם אף אחד על היכולת. זו בכלל לא השאלה. בפועל קארצב בקושי נמצא בסגל למשחקים, בזמן שהוא צריך לשחק ולשחק הרבה .הסיכוי שלו לקבל את הדקות האלה כאן הוא נמוך. זה הכל. אתם רוצים להתעצבן עלי בגלל שהמערכת לא מתנהלת לשביעות רצונכם? בסדר. אבל אם אני הוא, אני מקווה שאכן מוציאים אותי להשאלה וק"ש זו אופציה טובה בשבילו.

במצב הנוכחי, ומאחר וסגל הקבוצה וההיררכיה בו כנראה לא ישתנו באופן מהותי (ואם כבר - אז לרעתו של קארצב, לא לטובתו), זה כנראה עדיף גם למכבי.

אגב, אלמוג נמצא באותה סיטואציה.

בלי קשר לגולסה וניקוליץ' אם קארצב לא קיבל דקות עד עכשיו אז הוא לא בשל וצריך להשאיל אותו.

הבעיה פה היא הקבוצה שלפי הפרסומים משאילים אותו אליה. ק"ש תמיד עושה לנו בעיות כשאנחנו רוצים שחקנים שלה ולדעתי אם משאילים אותו אליהם זו טעות.

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

קארצב עוד צריך לעשות משהו לפני שנאמר עליו שהוא לא רואה את ברסקי, או כל שחקן אחר, אבל האמת שאני לא מתווכח עם אף אחד על היכולת. זו בכלל לא השאלה. בפועל קארצב בקושי נמצא בסגל למשחקים, בזמן שהוא צריך לשחק ולשחק הרבה .הסיכוי שלו לקבל את הדקות האלה כאן הוא נמוך. זה הכל. אתם רוצים להתעצבן עלי בגלל שהמערכת לא מתנהלת לשביעות רצונכם? בסדר. אבל אם אני הוא, אני מקווה שאכן מוציאים אותי להשאלה וק"ש זו אופציה טובה בשבילו.

במצב הנוכחי, ומאחר וסגל הקבוצה וההיררכיה בו כנראה לא ישתנו באופן מהותי (ואם כבר - אז לרעתו של קארצב, לא לטובתו), זה כנראה עדיף גם למכבי.

אחי, אף אחד לא מתעצבן עלייך (לפחות אני).

מקבל את דעתך, אני פשוט חושב אחרת.

מותר לי, לא?

לדעתי מבחינת יכולת (גם פיזית) קארצב עולה על רוב שחקני הקישור שלנו.

30 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

להפוך אותו לשחקן הרכב. בנתיים אני לא מתייחס לגולסה וניקוליץ כשחקנים קיימים. כל הסיטואציה הזאת מכעיסה(לא אתה חלילה).

אני חושב שכולם בפורום(כולל חומץ) מסכימים שקארצב צריך לקבל הזדמנות להוכיח את עצמו, במיוחד במצבת הקשרים הנוכחית שלנו. העובדות הן שכרגע איביץ' לא סופר אותו(מקצועית או סיבה אחרת) ואפילו לא מרכיב אותו לסגל, אז אין לו מה לחפש פה. אני רק לא מבין איך זה שלא מחפשים למקסם עליו רווחים אם המאמן לא סופר אותו, ואיך הוא לא קיבל אפילו הזדמנות אחת בגביע הטוטו.

פשוט הזוי שקארצב יעזוב בהשאלה

בטח במצב של הקישור כרגע. גולסה וניקוליץ' לא רלוונטים לכלום לפחות עד ינואר, אם צריך אז לשחרר את ברסקי, הקבוצה שבעה ועייפה צריך קצת דם חדש.

14 דקות לפני, אדביסי said:

פשוט הזוי שקארצב יעזוב בהשאלה

בטח במצב של הקישור כרגע. גולסה וניקוליץ' לא רלוונטים לכלום לפחות עד ינואר, אם צריך אז לשחרר את ברסקי, הקבוצה שבעה ועייפה צריך קצת דם חדש.

זה גם מה שאני חושב.

התנהלות ממש לא מובנת השנה אני פשוט לא מבין איזו פריוולגיה יש לנו לשחרר שחקנים שחצי סגל גמר את העונה.  בנוסף לזה ממשיכים לתת לכל הקבוצות האלו לנצל אותנו ואז שאנחנו רוצים שחקן דופקים מחיר של 2 מיליון יורו נשבר כבר. מילא לא להביא חיזוק עם כל הפצועים אבל לשחרר שחקנים?