Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

18 דקות לפני, amit levi said:

איביץ נלחם במיכה ועטר כי מה לעשות הם שחקנים משפיעים בחדר הלבשה וזה שקוף , מבאס שזה יוצא החוצה ועוד יותר מבאס שזה קורה בכלל. 

במקום להילחם בהם שיעיף את עטר עוד היום.

כשעטר עשה צרות לרוני לוי וסגרו לו את התא ואמרו לו שהוא עף מהקבוצה הוא פתאום התחיל להתלקלק ולהתחנף. שאיביץ' יזרוק אותו לאלף עזאזל הכפוי טובה הזה שאף פעם לא היה מקצוען.

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

אין מקום במכבי לשחקנים שעושים בלגן למאמן שלהם. אם כך הדבר, חמור מאוד שהם לא נזרקים ליציע.

ואז נוכל לבוא לשאול אותם ביציע מה קרה

32 דקות לפני, amit levi said:

איביץ נלחם במיכה ועטר כי מה לעשות הם שחקנים משפיעים בחדר הלבשה וזה שקוף , מבאס שזה יוצא החוצה ועוד יותר מבאס שזה קורה בכלל. 

הנחרצות שלך נובעת מידיעה או מהשערה? באמת שואל.

23 דקות לפני, Darwin said:

במקום להילחם בהם שיעיף את עטר עוד היום.

כשעטר עשה צרות לרוני לוי וסגרו לו את התא ואמרו לו שהוא עף מהקבוצה הוא פתאום התחיל להתלקלק ולהתחנף. שאיביץ' יזרוק אותו לאלף עזאזל הכפוי טובה הזה שאף פעם לא היה מקצוען.

לך אתה לאלף עזאזל כפוי טובה

אני מבין שאתה יושב בחדר הלבשה?

איזה מלחמה כבר יכולה להיות עם עטר, שחקן לקראת סוף קריירה עם שנה אחרונה לחוזה (שאגב המועדון בחר לתת לו). אם באמת היה עושה בעיות היו כבר משחררים אותו.

45 דקות לפני, silentyogi said:

לך אתה לאלף עזאזל כפוי טובה

אני מבין שאתה יושב בחדר הלבשה?

כמובן שהכל במידה וזה נכון אבל אין עשן בלי אש וכבר מהמחנה אימונים נראה שיש תאקל ביניהם.

38 דקות לפני, Darwin said:

כמובן שהכל במידה וזה נכון אבל אין עשן בלי אש וכבר מהמחנה אימונים נראה שיש תאקל ביניהם.

באמת? תאקל? איפה זה "נראה"?

עוד מעט יתחיל פסטיבל הנבחרת Yes we can ושק האשכים של התקשורת ירד קצת ממכבי.

גם אם יש בעיות משמעת זה דבר שקורה בכל קבוצה. הצרות שלנו זה לא אסון.

מה עדיף צרות כמו ניימאר ופריז שיצא מכל חור?

הקטע שאם הבעיטה של בלקמן הייתה נכנסת ואחרי זה היינו נותנים עוד גול או שניים כל הכתבות האלו בכלל לא היו יוצאות וכולם היו אומרים שהעונה גמורה.

התקשורת פה פח, הפרשנים פח, השופטים פח, הליגה פח בקיצור הכל פה חיריה והגיע הזמן שמישהו יקום ויתחיל לעשות סדר בכל הדרעק הזה.

בספורט 5 רושמים שאיזי מפעיל לחץ שנשאיל להם(עם אופציית רכישה!) את קארצב

חחח

רוצה גם את אצילי, מיכה ועטר בחינם?

חפש מי ינענע אותך, רצינו את הבלם שלך עשית עלינו פוזה ועכשיו אתה רוצה כשרון בהשאלה עם אופציית רכישה? שב שב בלול.

ידעתי שהכתבה עם איביץ' חרטא , זה דיווחים מיוון מה שמדאיג אותי זה הקרע עם השחקנים שפורסם שם כאילו מישהו עשה הכל לפגוע בנו ובמאמן, איזה מקורב(לא אמרתי שחקן)

1 hour ago, erantheking21 said:

ידעתי שהכתבה עם איביץ' חרטא , זה דיווחים מיוון מה שמדאיג אותי זה הקרע עם השחקנים שפורסם שם כאילו מישהו עשה הכל לפגוע בנו ובמאמן, איזה מקורב(לא אמרתי שחקן)

אני חושב שהם בסך הכל תרגמו את הכתבות אחרי ההפסד לסודובה.

10 hours ago, קובי השועל said:

הקטע שאם הבעיטה של בלקמן הייתה נכנסת ואחרי זה היינו נותנים עוד גול או שניים כל הכתבות האלו בכלל לא היו יוצאות וכולם היו אומרים שהעונה גמורה.

התקשורת פה פח, הפרשנים פח, השופטים פח, הליגה פח בקיצור הכל פה חיריה והגיע הזמן שמישהו יקום ויתחיל לעשות סדר בכל הדרעק הזה.

אם זה נחמד. אם שכטר לא מחמיץ בדקה ה10 מול סודובה מ6 מטר ובועט למשקוף היינו עולים שלב.  אם פרץ לא מחמיץ מאותו מרחק מול בני יהודה בחצי גמר היה לנו דאבל. אם לא היינו עושים 4 תיקו ברצף ב2016 היינו משייטים העונה לאליפות שמינית. 

בפועל, בלי אם, בלקמן הוא ותמיד היה מחמיצן גדול בלי שקט מול שער. זה השחקן. האיכויות שלו בדברים אחרים.

האם הייתי מופתע מההחמצה שלו? ממש לא. בטח לא כמו שהייתי מופתע אם זהבי או פריצה היו מחמיצים ככה.

2 hours ago, Meron's said:

זה לא משפט טוב, תערוך. 

חחחחחחחחחח לא חשבתי על זה ככה.

בכל מקרה זה נראה שעושים הכל כדי להביא אותו לכאן לפחות לפי מה שהולך בתקשורת...

השאלה אם באמת שווה את זה

4 דקות לפני, abusdinak said:

חחחחחחחחחח לא חשבתי על זה ככה.

בכל מקרה זה נראה שעושים הכל כדי להביא אותו לכאן לפחות לפי מה שהולך בתקשורת...

השאלה אם באמת שווה את זה

חוץ מהכתבה לפני כמה ימים בספורט 5 מה עושה רושם שעושים הכל כדי להביא אותו?

יצא לי אישית לראות משחקים של רעננה בעונה שעברה לצערי והוא באמת שחקן שחקן, הרבה יותר איכותי מהשחקנים לידו ועדיין הגיע למספרים דומים למספרים של וואקמה בתקופתו ברעננה.

אני חושב שאצלינו הוא יכול לפרוח ולהביא לפחות את ה12 שערים בעונה.

14 דקות לפני, קובי השועל said:

יצא לי אישית לראות משחקים של רעננה בעונה שעברה לצערי והוא באמת שחקן שחקן, הרבה יותר איכותי מהשחקנים לידו ועדיין הגיע למספרים דומים למספרים של וואקמה בתקופתו ברעננה.

אני חושב שאצלינו הוא יכול לפרוח ולהביא לפחות את ה12 שערים בעונה.

אני מסכים. לדעתי הוא יכול להיות החלוץ 9 הכי טוב בליגה תוך זמן מאוד קצר . 

לא יודע אם יש סיכוי כלשהו שהוא יגיע למכבי אבל אם לא אז אני מקווה שהוא לא ילך לחיפה/ב״ש

לפי מקורבים להנהלת רעננה, בימין האחרונים התקיימו 2 פגישות עם מכבי לגבי קייס. מכבי הציעו פריסת תשלומים בגלל הפייר פליי + לפחות 2 שחקנים ואולי גם את קרצאב בהשאלה. תג המחיר שאיננה מציבה במו"מ גבוה מאוד, לכן יש נסיון לשחק עם האחוזים (ב"ש סטייל). אם לא הפייר פליי הוא כבר היה במכבי. גם ב"ש בתמונה.

הימור שלי - הוא ישחק ברעננה לפחות עד ינואר.

רק דבר אחד מעצבן אותי, כל הקבוצות שמכבי הניקה אותם, אף אחד לא בא לקראתם , אף אחד ...לא בני יהודה, לא אשדוד ולא רעננה..שנים שמכבי מחזקת אותם בהשאלות בחינם, נותנת להם שחקנים ללא תמורה או בעליות אפסיות ושמכבי תמיד רוצים מהם שחקן ומוכנים לשלם רק שזה יהיה בעונה הבאה הם כלכך שמים רגלים.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

רק דבר אחד מעצבן אותי, כל הקבוצות שמכבי הניקה אותם, אף אחד לא בא לקראתם , אף אחד ...לא בני יהודה, לא אשדוד ולא רעננה..שנים שמכבי מחזקת אותם בהשאלות בחינם, נותנת להם שחקנים ללא תמורה או בעליות אפסיות ושמכבי תמיד רוצים מהם שחקן ומוכנים לשלם רק שזה יהיה בעונה הבאה הם כלכך שמים רגלים.

זה לא נכון כי עם בני יהודה עסקת קנדיל כן היתה על בסיס קומבינת עקיפה של סנקציות הפייר פליי. 

והעונה אחרונה גרמה להרבה קבוצות להבין שמכבי יותר מרוויחה מההשאלות שהשחקנים מתגלחים עליהם. לכל מיני אברמוב וכץ שלא רוצים להוציא כסף זה מתאים, לקבוצות כמו נתניה ורעננה אפילו כנראה פחות. 

מג'קי לא הייתי מצפה לעשות עסקאות כאלו עם מכבי, מנטלית זה בטח ירגיש לו הזוי שהוא שגדל בצ'יקונים צריך לתת אשראי למילארדר קנדי.