Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

9 דקות לפני, Adir12 said:

לא אני וגם לא "יילו" (אני מאמין) מתכוונים למה שכתוב בתקשורת, אנחנו מתכוונים להלך הרוח בפורום שכל צעיר שנותן 2-3 משחקים טובים בקבוצה יריבה ישר "צריך להביא" בזמן שאצלנו יש צעירים לא פחות מוכשרים אם לא יותר.

אלמוג משחק בכנף אבל יכול לשחק גם בשפיץ לצורך העניין. לגבי קייס גאנם - חלוץ שהבקיע בעונה שעברה 8 שערים ב-30+- משחקים לא שווה מיליון ולא חצי מיליון יורו.

אין בעיה. עם זה אני מסכים.

אני אישית לא ראיתי מספיק משחקים שלו כדי להחליט אם הוא שווה סכום כזה או אחר, אבל אני מאמין (ומקווה) שאם מכבי יוציאו סכום כזה זה בגלל שמדובר בפוטנציאל באמת גדול ולא אלטמן 2.

46 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איפה ראית שרשמתי אחרת? הכסף ממכירת וידאר לא רלוונטי לעונה הזאת.

אולי הבנתי לא נכון אבל אמרת לא רלוונטי לרכש.

בעונה הראשונה של ההסדר היה איסור לגבי הכנסות והוצאות מרכש ספציפית וזה כבר לא רלוונטי

17 דקות לפני, silentyogi said:

אולי הבנתי לא נכון אבל אמרת לא רלוונטי לרכש.

בעונה הראשונה של ההסדר היה איסור לגבי הכנסות והוצאות מרכש ספציפית וזה כבר לא רלוונטי

שוב לא הבנת אותי.

הכוונה שלי שהכסף ממכירת וידאר לא רלוונטי לגירעון של השנה בלי קשר לרכש כזה או אחר. עם לא נהיה בגירעון יהיה לנו יותר מרחב לקנות שחקנים.

יוני חלוץ שני אבל אני לא רואה אותנו עוברים למערך כזה ואני חושב שכמו דור פרץ שמאלצים אותו להיות 50-50 , הוא יצטרך לעשות התאמות וללמוד לשחק בתפקיד הכנף.

אתם מדברים על זה שיוני לא שחקן קו כאילו הוא באמת דבוק לקו כל המשחק, מול בני יהודה (בעיקר בחצי הראשון מסיבות מובנות) הוא שיחק רוב הזמן ליד בלקמן כשג'ראלדש היה אמור לתפוס את המקום שהוא פינה.

כשהוא בשמאל הוא באמת יותר מרווח, וגם אני מסכים שזה בזבוז להשתמש בו בצורה הזאת.

אבל מתחילת העונה משהו במשחק האגפים שלנו דפוק לגמרי, כולם בורחים לאמצע. סבוריט לא עולה עדיין כמו שנה שעברה, ג'רלדש היחיד שמשחק על הקו. 

עטר ויוני בורחים לאמצע וככה אי אפשר לפרוץ בונקר .

לא מבינה איך לא רואים את זה אבל יוני ובלקמן צריכים להחליף מקומות. יוני עושה הרבה תנועה ומתאים הרבה יותר לאמצע (סטייל זהבי) ובלקמן הרבה יותר טוב בקו. 

47 דקות לפני, מכביסט לעד said:

או אולי דיא סבא, מנור סלומון וירדן שועה.

נכון לכרגע שועה לא מצדיק שקל ממה ששולם עליו ועושה רושם של שחקן עם בעיות משמעת, כדורגלן ערס ישראלי מצוי. 

4 דקות לפני, הנדון said:

נכון לכרגע שועה לא מצדיק שקל ממה ששולם עליו ועושה רושם של שחקן עם בעיות משמעת, כדורגלן ערס ישראלי מצוי. 

יש בזה משהו...

2 דקות לפני, zeudemort said:

לפי ONE קבוצה יוונית מנהלת משא ומתן עם איביץ, אם הוא עוזב הלך עלינו. לא נצליח להביא מאמן טוב בשלב כזה בחלון.

זה לפי דיווח יווני ככה שאי אפשר באמת לדעת. 

בקיץ היו מלא דיווחים מחו"ל ובסוף לא קרה כלום.

11 דקות לפני, zeudemort said:

לפי ONE קבוצה יוונית מנהלת משא ומתן עם איביץ, אם הוא עוזב הלך עלינו. לא נצליח להביא מאמן טוב בשלב כזה בחלון.

תאורטית אוסקר פנוי

מקווה מאוד שישאר

4 דקות לפני, המכבייה said:

אוי ואבוי אם נכון. גם בספורט 1 מדווחים את אותו דיווח מיוון (וטוענים לסיכסוך של איביץ עם כמה מכוכביו).

גם ממשיכים עם ההדלפות, כמובן אני בטוח שמקצינים איזה משהו ששמעו. אבל ממצב של קרוב לאפס הדלפות חדר הלבשה למצב שכל שבוע יש משהו - זה לא נראה טוב.