Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

1 hour ago, אדביסי said:

אל תהיו ליצנים עם השטויות האלה בחייאת

מזכיר לי את יצחקי החיזוק של ינואר

קארצב לא משחק מיולי עד ספטמבר, באוקטובר הוא יהיה מושיע? כנ"ל לגבי אלמוג וחוזז שבמקרה הטובים הם שחקני ספסל חביבים

גולסה... יש גבול כמה אפשר לעבוד על אנשים, לא התלהבתי מניקוליץ' גם לפני הפציעות ואלוהים יודע איך הוא יראה אחרי 10 חודשים בלי כדורגל

אף אחד לא דיבר על מושיעים, בטח לא באופן מיידי. דיברו על ריענון. דיברו על לשלב את הנוער המוכשר שלנו. בינתיים אני מקבלים עוד מאותו הדבר וזה פשוט לא עובד ונראה רע, למה לא לנסות לשנות? יש לנו מחלקת נוער מפוארת שגידלה אחלה שחקנים אם רק יתנו להם את ההזדמנות. 

14 דקות לפני, Shroud said:

קארצב מחליף טוב יותר בקישור מריקן לא משנה איך תסתכלו על זה. 

חחחח מה זה לא משנה איך תסתכלו על זה ?

איך אתה מסתכל על זה בהתחשב בעובדה שאין לנו מושג מה קארצב באמת שווה כי הוא לא שיחק יותר מכמה דקות במכבי?

1 hour ago, אדביסי said:

מצטער אבל חייב לפחות 2-3 שחקנים חדשים, הקבוצה נראית כבויה ושבעה, לא חושב שיהיה אפשר לשחק ככה עונה שלמה

הפוך. צריך לשחרר שחקנים, ולבטל החתמות, לא להחתים חדשים.

אבל שום דבר מזה לא יקרה כנראה.

העובדה שלא הבאנו שום חלוץ נורמלי ממש בעייתית. בנוסף הקישור שלנו חלש מאוד, חוץ ממיכה אף אחד לא מסוגל לדחוף קדימה ,הבעיה שמשהו לא מאופס אצלו בראש. מקווה מאוד שגולאסה, אצילי וניקוליץ יהיהו כשירים במהרה, יש הרבה שחייבים לרדת לספסל.

29 דקות לפני, Krishi said:

אף אחד לא דיבר על מושיעים, בטח לא באופן מיידי. דיברו על ריענון. דיברו על לשלב את הנוער המוכשר שלנו. בינתיים אני מקבלים עוד מאותו הדבר וזה פשוט לא עובד ונראה רע, למה לא לנסות לשנות? יש לנו מחלקת נוער מפוארת שגידלה אחלה שחקנים אם רק יתנו להם את ההזדמנות. 

אתה לא צריך רענון. אתה צריך איכות להרכב כמו חלוץ שמסוגל לשים כדור ברשת, קיצוני שלא יתקע את המשחק ויצליח לעבור את המגן שלו וקשר 50:50 שמסוגל לדחוף את הקבוצה קדימה.  

על קארצב כנראה שאין מה לבנות- ענייני חוזה או שהוא לא מספיק טוב. זה לא משנה, כרגע הוא לא נספר.

חוזז ואלמוג- בשביל "לרענן" כנראה שזה מספיק. האם הם שחקנים שמסוגלים כרגע לשדרג אותך? אולי, אבל לבנות עליהם זה כמו לבנות על קארצב. שכמו שאנחנו רואים זה לא כדאיי.  

*רק אל תשוו  לי אותם לפרץ וגלזר שעברו הרבה והוכיחו מלא לפני שקיבלו את קרדיט להרכב.

1 דקה לפני, zion8 said:

אתה לא צריך רענון. אתה צריך איכות להרכב כמו חלוץ שמסוגל לשים כדור ברשת, קיצוני שלא יתקע את המשחק ויצליח לעבור את המגן שלו וקשר 50:50 שמסוגל לדחוף את הקבוצה קדימה.  

על קארצב כנראה שאין מה לבנות- ענייני חוזה או שהוא לא מספיק טוב. זה לא משנה, כרגע הוא לא נספר.

חוזז ואלמוג- בשביל "לרענן" כנראה שזה מספיק. האם הם שחקנים שמסוגלים כרגע לשדרג אותך? אולי, אבל לבנות עליהם זה כמו לבנות על קארצב. שכמו שאנחנו רואים זה לא כדאיי.  

*רק אל תשוו  לי אותם לפרץ וגלזר שעברו הרבה והוכיחו מלא לפני שקיבלו את קרדיט להרכב.

קארצב לא איכותי? אלמוג לא איכותי? בר כהן שיחק בסוף עונה שעברה ונתן אחלה מסירות. מה אנחנו רואים שזה לא כדאי? כמה הם שיחקו במכבי? ההיפך אם כבר במעט שכן יצא להם לשחק הראו יכולת טובה. די אני לא מבין את האנטי שלך לנוער שלנו. יש לנו אחלה נוער שיכול לשחק ולשדרג אותך, מה הבעיה אני לא מבין? אתה רוצה להמשיך לשחק חרא ולא לנצח? אין לא יקנו שחקנים חדשים תשכח מזה יש לך את הסגל שקיים עכשיו ואת שחקני הנוער שלך וזהו. 

ממש לא אנטי.

אתה אומר שצריך רענון, אני חושב שצריך הרבה יותר מזה.  אם באמת לא יגיע רכש- אז קודם כל זו הפקרות רצינית ודבר שני, אז ממש אין לי בעיה שישתמשו בשחקני נוער שציינתי. אני בעד לשתף אותם אם זו האופציה היחידה, כי דרושים שינויים- ועל זה שנינו מסכימים.  פשוט אני לא יודע אם כדאי לבנות עליהם כי כרגע יש לך מאמן שממש לא פוחד לשלב שחקנים צעירים והם בקושי רואים סגל. אז אולי, הם לא מספיק טובים.

אני חושב שזה יותר קיבעון של איביץ', אני לא מצליח להבין את זה. מה הוא לא רואה את מה שאנחנו רואים כבר איזה 8 משחקים מתחילת העונה? אולי הוא מפחד יותר מאשר עונה שעברה שלא היה מה להפסיד, לא יודע.. 

3 hours ago, אדביסי said:

מצטער אבל חייב לפחות 2-3 שחקנים חדשים, הקבוצה נראית כבויה ושבעה, לא חושב שיהיה אפשר לשחק ככה עונה שלמה

לא יבוא כלום ולא ילך כלום. האפשרות היחידה של איביץ' לייצר איזשהו רענון זה מתוך הסגל הקיים.

יהיה מעניין בקיץ כי יש לא מעט שחקנים שמסיימים חוזה או נכנסים לעונת חוזה ואני לא בטוח כמה מהם צריכים להישאר כאן.

הגיע הזמן להוציא את אלמוג וחוזז מהמקפיא

יש שחקנים גם בהרכב ששנה שעברה ישבו בחוץ ועלו חמים, היום הם כל הזמן בהרכב ולא צריכים להתאמץ יתר על המידה...

שמעתי שמועה היום שקייס גאנם עובר למכבי..

ואשר אלון אמר עכשיו משהו ברדיו..

לדעתי הוא שחקן אדיר, מקווה שלא יהיה בלאגן עם הקהל

זאת תהיה בדיחה עצובה לשים עליו 1.2 מיליון יורו כשיש את אלמוג, ושוב בנייה לרוחב

בסכום כזה שיביאו זר תותח שירים את הקבוצה קדימה, חלאס כבר

אממ אין לך מקום לזרים. ואם אין אף קופץ

על הזר שאתה רוצה לשחרר , אז גם לשחרר אותו עולה כסף.

ב׳ גאנם לא חלוץ? כי איילון אלמוג משחק בכנף ממה שראיתי אותו

10 דקות לפני, MyLord said:

יודע שלא זאת הייתה הכוונה אבל מעצבן אותי שזאת בכלל מחשבה שעלתה לך. 

פה זה לא בית"ר. 

1 דקה לפני, nirnir20 said:

יודע שלא זאת הייתה הכוונה אבל מעצבן אותי שזאת בכלל מחשבה שעלתה לך. 

פה זה לא בית"ר. 

תאמין לי, אני הכי איתך בעולם. אבל בתוך עמי אני חי, ואני יודע כמה התנגשויות דבר כזה יכול להוליד.

אני בכל אופן חושב שלצוות המקצועי זה לא צריך להיות שיקול ושהגזענים והחשוכים לא יבואו פשוט

15 דקות לפני, MyLord said:

יש לי תחושה שהמעבר שלו קשור למעבר של אור דסה לשם לא יודע בדיוק באיזה מתווה אבל מעניין לחכות ולראות

אם תהיה עסקה בטח יתנו להם כמה שחקנים בהשאלה

האמת, כדאי לשמור על יחסים טובים עם רעננה.

בעתיד זה ישתלם לנו.

הם לא זבל כמו השאר.