Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני גם מעביר ביקורת על מנספורד, אבל לא בצורה דוחה כמוך.

סבבה אני אתן לו מדליה לפני תחילת המשחק בראשון...
הוא מקבל משכורת בדיוק בשביל מה שהיה בקיץ אם אתה היית מפשל ככה אחרי שהיה לך כ"כ הרבה זמן להתכונן אתה היית מקבל זימון לשימוע באותו הרגע.

1 דקה לפני, Dbolsa said:

הוא מקבל משכורת בדיוק בשביל מה שהיה בקיץ אם אתה היית מפשל ככה אחרי שהיה לך כ"כ הרבה זמן להתכונן אתה היית מקבל זימון לשימוע באותו הרגע.

לקבוע שהוא פישל עוד לפני ספטמבר.הגיוני סה"כ.

Just now, Yehudav said:

לקבוע שהוא פישל עוד לפני ספטמבר.הגיוני סה"כ.

בינתיים סודובה מחר משחקת בפלייאוף נגד פרנצווארוש לא אתה. אני אפילו לא מדבר על קלוז'.

Just now, Dbolsa said:

בינתיים סודובה מחר משחקת בפלייאוף נגד פרנצווארוש לא אתה. אני אפילו לא מדבר על קלוז'.

יש לך תעודת ביטוח שעם מהלכים אחרים היית עולה? כולם מאוכזבים שאין בתים השנה,מפה ועד לצעוק כישלון עוד לםני שהתחילה העונה המרחק גדול.

1 דקה לפני, Yehudav said:

יש לך תעודת ביטוח שעם מהלכים אחרים היית עולה? כולם מאוכזבים שאין בתים השנה,מפה ועד לצעוק כישלון עוד לםני שהתחילה העונה המרחק גדול.

מינואר שהיתה סבירות של 90% שתזכה באליפות לא הצליחו להביא אפילו שחקן אחד שישדרג את הקבוצה. ואז כמובן שנכנסו ללחץ והתחילו לזרוק סתם שמות שהיה ברור שלא יבואו.

כל ההתנהלות בקיץ היתה איטית וזחוחה. 

Just now, Dbolsa said:

מינואר שהיתה סבירות של 90% שתזכה באליפות לא הצליחו להביא אפילו שחקן אחד שישדרג את הקבוצה. ואז כמובן שנכנסו ללחץ והתחילו לזרוק סתם שמות שהיה ברור שלא יבואו.

כל ההתנהלות בקיץ היתה איטית וזחוחה. 

כבודו ישב במו"מ? עבר על רשימות המועמדים? ישב עם אוי החשבון כדי לדעת מה יש להוציא? רק בשלהי העונה האחרונה מנספורד עלה לתקן אליל עם הקבוצה שהעמיד תחת הפייר-פליי ובן לילה הפך ליהיר וזחוח.לא קונה את זה מצטער.

2 דקות לפני, Yehudav said:

כבודו ישב במו"מ? עבר על רשימות המועמדים? ישב עם אוי החשבון כדי לדעת מה יש להוציא? רק בשלהי העונה האחרונה מנספורד עלה לתקן אליל עם הקבוצה שהעמיד תחת הפייר-פליי ובן לילה הפך ליהיר וזחוח.לא קונה את זה מצטער.

בסופו של יום יש תוצאות בשטח. תראה לאיזה רמת נואשות הגיעו שהסכימו לשלם על גאנם 1.2. 

Just now, Dbolsa said:

בסופו של יום יש תוצאות בשטח. תראה לאיזה רמת נואשות הגיעו שהסכימו לשלם על גאנם 1.2. 

ראית את ההצעה בעיניים? תמשיך לאכול לקרדות מהתקשורת ולפזר פה את הארס שלך.

ראית את ההצעה בעיניים? תמשיך לאכול לקרדות מהתקשורת ולפזר פה את הארס שלך.

שאשר אלון אומר את זה בעצמו זה עדיין לקרדה? די נו... עידן ג'ורדי נגמר שהיה כמעט 0 הדלפות.
מתחילת הקיץ הכל דלף כמו צינור עם חורים.
זה לא ארס ולא בטיח - כל עוד לא תפסו אותך לא עברת על שום דבר... (כביכול)

17 דקות לפני, Dbolsa said:

עלק שימוע. איזה כיף לחיות בשחור לבן שלך. לפי זה, היית מגורש מפה מזמן על ידי האדמינים. 

Just now, Dbolsa said:

שאשר אלון אומר את זה בעצמו זה עדיין לקרדה? די נו... עידן ג'ורדי נגמר שהיה כמעט 0 הדלפות.
מתחילת הקיץ הכל דלף כמו צינור עם חורים.
זה לא ארס ולא בטיח - כל עוד לא תפסו אותך לא עברת על שום דבר... (כביכול)

אם מכבי היו שמים 1.2 על גאנם, אשר אלון עושה לו שק קמח לקרית שלום.

אם מכבי היו שמים 1.2 על גאנם, אשר אלון עושה לו שק קמח לקרית שלום.

31 נקודות הבדל ולא היה פוסט אחד של המתחסד המרעיל. המפטר הסדרתי שמזמין לשימוע. היתה לו שנה שלמה. שלא יקבל שימוע בעצמו....

גם אני מאוכזב מהקיץ הזה, היו לי ציפיות.

אבל אין לנו מושג מה קרה ומה הסיבות, לכן לא בא בטענות לאף אחד.

לתחושתי אפשר היה להוציא יותר מהקיץ הזה.

48 דקות לפני, Dbolsa said:

אין ספק שעל הקיץ האירופי שלנו רשום בגדול כישלון, אין ספק שנעשו טעויות ואין ספק שהציפיות היו יותר גבוהות. מנספורד ואיביץ' הם האחראים על כך והם לא חסינים מביקורת.

עם זאת "שימוע" או "פיטורים" למנכ"ל או למאמן הקבוצה בתקופה הזאת של תחילת העונה, אחרי שהאנשים האלו הביאו למכבי את האליפות הכי דומיננטית בהיסטוריה של הליגה ממש לפני 3 חודשים, זה קצת מוגזם תסכים איתי וגם לא בריא לקבוצה שיכולה להיכנס לסחרור.

המבחן הכי גדול וחשוב למכבי זה הליגה. המטרה הראשונה של מכבי כמועדון היא זכייה באליפות. אם בסוף העונה נמצא את עצמנו מקום 3 עם 60 נקודות, וואלה תבוא ותבקר את מנספורד על העונה הכושלת שלו, בינתיים לא צריך לשרוף אף אחד אלא להפך רק לתמוך כי מה שנשאר לנו הוא דבר מאוד חשוב ויקר.

עוד נקודה, מכבי כמועדון באופן מסורתי מציב לעצמו את האליפות כמטרה הכי חשובה כל עונה מחדש. עם זאת, מסורתית מכבי לא מסוגלת לשלב קמפיין אירופי בעונה שבה היא זוכה באליפות. לעשות את הקפיצת מדרגה הזאת של עונת אליפות+עונה אירופית, בקיץ השלישי ברצף שבו אתה בעונש עם הגבלות מלבצע קניות שחקנים ולהתנהל בשוק ההעברות כפי רצונך, די בעייתית. 

בקיצור, תשתדל להיות יותר ענייני ותומך בקבוצה ופחות מרעיל. תבין שהאנשים האלו רוצים יותר ממני וממך שמכבי תצליח והם עובדיםכל יום על מנת שהיא תצליח. עוברים לבלומפילד, נלחמים על האליפות, מסיימים את עונש הפיירפליי ושנה הבאה מסתערים מחדש על אירופה. 

19 דקות לפני, תמיר8 said:

אין ספק שעל הקיץ האירופי שלנו רשום בגדול כישלון, אין ספק שנעשו טעויות ואין ספק שהציפיות היו יותר גבוהות. מנספורד ואיביץ' הם האחראים על כך והם לא חסינים מביקורת.

עם זאת "שימוע" או "פיטורים" למנכ"ל או למאמן הקבוצה בתקופה הזאת של תחילת העונה, אחרי שהאנשים האלו הביאו למכבי את האליפות הכי דומיננטית בהיסטוריה של הליגה ממש לפני 3 חודשים, זה קצת מוגזם תסכים איתי וגם לא בריא לקבוצה שיכולה להיכנס לסחרור.

המבחן הכי גדול וחשוב למכבי זה הליגה. המטרה הראשונה של מכבי כמועדון היא זכייה באליפות. אם בסוף העונה נמצא את עצמנו מקום 3 עם 60 נקודות, וואלה תבוא ותבקר את מנספורד על העונה הכושלת שלו, בינתיים לא צריך לשרוף אף אחד אלא להפך רק לתמוך כי מה שנשאר לנו הוא דבר מאוד חשוב ויקר.

עוד נקודה, מכבי כמועדון באופן מסורתי מציב לעצמו את האליפות כמטרה הכי חשובה כל עונה מחדש. עם זאת, מסורתית מכבי לא מסוגלת לשלב קמפיין אירופי בעונה שבה היא זוכה באליפות. לעשות את הקפיצת מדרגה הזאת של עונת אליפות+עונה אירופית, בקיץ השלישי ברצף שבו אתה בעונש עם הגבלות מלבצע קניות שחקנים ולהתנהל בשוק ההעברות כפי רצונך, די בעייתית. 

בקיצור, תשתדל להיות יותר ענייני ותומך בקבוצה ופחות מרעיל. תבין שהאנשים האלו רוצים יותר ממני וממך שמכבי תצליח והם עובדיםכל יום על מנת שהיא תצליח. עוברים לבלומפילד, נלחמים על האליפות, מסיימים את עונש הפיירפליי ושנה הבאה מסתערים מחדש על אירופה. 

תגיד לי אתה באמת עונה לשטויות האלו ברצינות?

להתאכזב מהקיץ זה דבר אחד, אבל להציע לקחת מנכ"ל לשימוע זה כבר דבר אחר.

אני באמת מקווה שהוא טרול, כי אם אוהד מכבי חושב דבר כזה אז מדובר באדם שפשוט לא שווה התייחסות.

אגב, אתה חוזר לשער 8 השנה? (לא בטוח שאני מדבר אל היוזר הנכון, אבל לפני השיפוץ היה כמה שורות מתחתניו תמיר בשער 8, אנחנו הינו בשורה האחרונה. תומר)

8 דקות לפני, kutomer said:

תגיד לי אתה באמת עונה לשטויות האלו ברצינות?

להתאכזב מהקיץ זה דבר אחד, אבל להציע לקחת מנכ"ל לשימוע זה כבר דבר אחר.

אני באמת מקווה שהוא טרול, כי אם אוהד מכבי חושב דבר כזה אז מדובר באדם שפשוט לא שווה התייחסות.

אגב, אתה חוזר לשער 8 השנה? (לא בטוח שאני מדבר אל היוזר הנכון, אבל לפני השיפוץ היה כמה שורות מתחתניו תמיר בשער 8, אנחנו הינו בשורה האחרונה. תומר)

אני יוצא מנקודת הנחה שכל עוד הוא יוזר פעיל בפורום הוא אוהד מכבי, פשוט עם נקודת מבט והשקפה שונה. אם לא, שהמנהלים יעיפו אותו אבל כל עוד הוא פה הוא ראוי להתייחסות.

אני הייתי בשער 7, תמיר אחר כנראה :P

15 דקות לפני, תמיר8 said:

אני יוצא מנקודת הנחה שכל עוד הוא יוזר פעיל בפורום הוא אוהד מכבי, פשוט עם נקודת מבט והשקפה שונה. אם לא, שהמנהלים יעיפו אותו אבל כל עוד הוא פה הוא ראוי להתייחסות.

אני הייתי בשער 7, תמיר אחר כנראה :P

כנראה :)

On 28.8.2019 at 15:42, Dbolsa said:

אתה צודק, הוא מקבל משכורת, אבל לא אתה משלם אותה; למי שמשלם אותה קוראים מיץ' גולדהאר, כל עוד הוא מרוצה מהתפקוד של מאנספורד, אז גם אני מרוצה.

אגב, אין פה אחד שלא רצה שנתחזק בצורה משמעותית הקיץ, אבל זה לא קרה בגלל אילוצים של הפייר פליי, אבל גם בלעדיו הסגל שלנו היה מספיק טוב בשביל לעבור את סודובה ואת קלוז', למרות שזה לא קרה בפועל.

אז תפסיק להתנפח.

פארפה גיאגון שהוכתר ב2018 לאחד מ60 הכשרונות המבטיחים בעולם לגילו בעיתון הגרדיאן

חתם במכבי תל אביב

מדובר בקשר מרכזי בן 18 מחוף השנהב

מהכתבה נראה כי נבחן בעבר בברצלונה ומונאקו ואף הרשים שם אך בגלל בעיות סוכנים לא חתם שם, בגיל 16 אנדרלכט הציעה עליו 200 אלף יורו ונדחתה