Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

19 minutes ago, מכביסט לעד said:

נראה לי שפרץ בסוף לא ימכר וזהו.

עוד שנייה החלון באירופה נגמר ובינתיים כולם סתם מנחשים.

נגמר עוד 11 יום ויש הרבה תזוזות של קבוצות שנזכרות לפעול ביומיים האחרונים ע"ש ג'ורדי.

הוא נראה יותר כמו 50:50 מאשר אחורי, גם לפי הנתונים במנג'ר.

בכל מקרה זאת שטות במיץ, יש לו חוזה עד 2022 בקלוז', ולנו אין כסף אפילו כדי לקנות מסטיק בזוקה.

זה לא העמדה של קארצב?!
נראה חרטא (לא בגלל קארצב- דווקא זה שלא היה בסגל נראה לי שהוא הולך להיות מושאל/להימכר יותר מאשר משחקי חוזה)

גם בגלל שאין לנו כסף וגם בגלל שיש לנו כבר 6 זרים וזה לא נראה שאם יוותרו על אמאדור (עליו עוד אפשר למצוא קבוצה שתקח את החוזה שלו)  יביאו ישראלי (כי שוב אין כסף..)

היה דיווח בצרפת על בלם מבורדו שסירב, לדעתי לא קשור למכבי או שכמו שהם טוענים שזה נסיון להביא בלם לפני המוקדמות

בכל אופן לא מאמין שמכבי תבצע עוד רכש .

1 hour ago, zeudemort said:

עדיין יש בי תקווה לחלוץ

אם היינו חזק לשלב בתים כנראה היה מגיע עוד רכש אחד .

כרגע לא רואה איך זה קורה , אולי אם נמכור שחקן .

אין סיכוי לדעתי לרכש נוסף, האמת גם לא רואה סיבה, אלא אם כן יהיה שחרור נוסף מעבר לפרץ.

למסגרת אחת אין לנו מקום לעוד שחקני התקפה מעבר למה שיש לנו.

מקווה למכירה בסכום של 2.5 ומעלה של פרץ וכניסה של קארצב לרוטציה. אני חושש שאם נשאיל את קארצב השנה איבדנו אותו והוא יעשה לנו קהת.

מקווה ששיא המנויים פלוס מכירת ראייקו ובתקווה גם פרץ יסיים סופית את הדיכאון של הפייר פליי הזה

קשה לכעוס על המערכת שלא באמת התחזקנו (לטעמי אף נחלשנו) מעונה שעברה מה שנתן לנו עוד עונה בלי אירופה

דרך אגב סתם עניין אם אין איזה פיתרון יצירתי כמו השאלה עם התחייבות לקנייה של שחקנים , כמו שהגדולות באירופה שכל הזמן בחריגות עושות

2 hours ago, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

מקווה ששיא המנויים פלוס מכירת ראייקו ובתקווה גם פרץ יסיים סופית את הדיכאון של הפייר פליי הזה

קשה לכעוס על המערכת שלא באמת התחזקנו (לטעמי אף נחלשנו) מעונה שעברה מה שנתן לנו עוד עונה בלי אירופה

דרך אגב סתם עניין אם אין איזה פיתרון יצירתי כמו השאלה עם התחייבות לקנייה של שחקנים , כמו שהגדולות באירופה שכל הזמן בחריגות עושות

ימשיך גם קיץ הבא...רק בינואר הבא אנחנו אחרי

1 minute ago, silentyogi said:

ימשיך גם קיץ הבא...רק בינואר הבא אנחנו אחרי

איך הדיווחי פייר פליי האלה עובדים כשברקע נשמעים קולות שרצינו לקנות את ג'ונאתן קאפו?

Just now, Dbolsa said:

איך הדיווחי פייר פליי האלה עובדים כשברקע נשמעים קולות שרצינו לקנות את ג'ונאתן קאפו?

אנחנו לא רואים את כל התמונה ומכבי לא חברה שמפרסמת את הדוחות הכספיים שלה אז אין תשובות מדוייקות.

סביר להניח שההתעניינות בו הייתה לפני שהודחנו מאירופה תחת ההנחה שנעלה לשלב בתים.

אני בטוח שהייתה תוכנית מגירה לשחרור שחקנים במידה והיינו רוכשים חלוץ ולא מעפילים בכל זאת.

השנה אין לנו אפשרות לחרוג בכלל לפי ההסכם, אלא אם כן בשנתיים האחרונות היינו מתחת לחריגה המאושרת ומאפשרים לנו לקחת את היתרה הקודמת לשנה הזאת.

7 minutes ago, erantheking21 said:

מי אמר שרצינו לקנות אותו?

אמרתי דיווחים חוץ מזה שאני חושב שמכבי יכולה להיות אחלה שיקום קריירה בשבילו. 

הוא שחקן סופר מוכשר.