Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

3 minutes ago, אלק נילאש said:

אני לא יכול להתעלם מהיתרונות אבל בעיניי יש חיסרון אחד גדול, שמעפיל על כל השאר.

קח את סיטי לדוגמא, עד לפני לא הרבה שנים מועדון בינוני-קטן באנגליה. יום אחד באו כמה שייחים מטורפים והתחילו לשפוך כסף מטורף שהפך את סיטי למועדון ענק. וככה בום בתוך שנתיים שלוש, יש יותר תחרות בפרמייר ליג. ילדים קטנים לא יודעים בכלל שלפני עשר שנים סיטי הייתה ברמה של אסטון וילה למשל. אם השייחים היו מגיעים בעידן הפייר פליי לא היו להם צ'אנס לעשות את זה. כנ"ל צ'לסי, שם התהליך קרה מוקדם יותר אבל אותו סיפור. מן הסתם יש עוד מלא מקרים כאלה באירופה.

גם בארץ, קח את ב"ש לפני אלונה, עד תקופתה הם היו קבוצת פריפריה לא מעניינת. פתאום הם פאקטור משמעותי.

הפייר פליי בא לברך ויוצא  מקלל. הוא מנציח את היתרון עבור הקבוצות הגדולות שיש להן כבר בסיס אוהדים גדול וכסף והצלחות מקצועיות. היום להרים קבוצה קטנה להיות בצמרת נהיה מאוד מאוד קשה.

בגלל זה אמרתי שהם לא בנו את זה כמו שצריך, אבל הרעיון נכון.

בגדול הם רוצים למנוע קריסות של קבוצות, ותחרות יותר הגיונית.

3 minutes ago, silentyogi said:

גרעון ביחס לתקציב היה מעמיק את הבעיה כי לקבוצות גדולות היה מתאפשר גרעון גדול יותר מקטנות

דווקא זה שקבעו סכום קבוע עזר קצת לקטנות כי למכבי קשה יותר להגיע לגרעון של 30 מיליון יורו בהשוואה לסיטי לדוגמא.

נכון, ביחס לממוצע זה לא רעיון טוב. היו צריכים לחשוב על משהו אחר.

9 minutes ago, eran_7 said:

בגלל זה אמרתי שהם לא בנו את זה כמו שצריך, אבל הרעיון נכון.

בגדול הם רוצים למנוע קריסות של קבוצות, ותחרות יותר הגיונית.

נכון, ביחס לממוצע זה לא רעיון טוב. היו צריכים לחשוב על משהו אחר.

יש כמה אפשרויות:

1. להגדיל את הגרעון שהוגדר מ-30 ל50/80 ולתת יותר מרווח לקבוצות שרוצות לגדול אבל זה עדיין שם תקרת זכוכית

2. דרישות מחמירות כלפי בקרת התקציבים של כל ליגה כדי לוודא יציבות כלכלית ולשחרר מהקבוצות(ערבויות מוגדלות וכו'...)

7 minutes ago, דקסטר said:

חבל שלא לנס ציונה או חדרה

כוסאמא שלהם.

מניח שקארצב וחוזז הבאים בתור.

מקווה מאוד שלא

הוא עוד שחקן שיודע לרווח את המשחק, דווקא אם אלירן עטר יחזור לכושר שחקן כמוהו ואלמוג יכולים לעזור לצמצום רווחים שהוא עושה.

4 minutes ago, silentyogi said:

יש כמה אפשרויות:

1. להגדיל את הגרעון שהוגדר מ-30 ל50/80 ולתת יותר מרווח לקבוצות שרוצות לגדול אבל זה עדיין שם תקרת זכוכית

2. דרישות מחמירות כלפי בקרת התקציבים של כל ליגה כדי לוודא יציבות כלכלית ולשחרר מהקבוצות(ערבויות מוגדלות וכו'...)

אני הייתי בונה סוג של דירוג אשראי לקבוצות ולפי זה משחרר להן יותר אפשרויות לגדול

1 hour ago, erantheking21 said:

בלטקסה רשמי

עוד פעם בני יהודה מקבלים מתנות

ואנחנו משאילים שחקנים כבר 4 שנים שאין לנו שום כוונה באמת להשתמש בהם אי פעם .

אם כבר לפחות תשאילו אותו רק אחרי המשחק נגדם

59 minutes ago, מכביסט לעד said:

כמו שחשבתי. הוא רצה לעבור לבני יהודה ומכבי נתנו לו לו רק בתנאי שיאריך חוזה.

מה הבעיה לא להאריך חוזה ופשוט לעבור לבני יהודה?

הפאייר פלאי בסופו של דבר לא מוכיח את עצמו כי עובדה שהקבוצוץ העשירות הן עדיין האלופות או לחילופין קבוצת צמרת - פריז יובה בארסה ריאל סיטי וכו'..

9 minutes ago, קובי השועל said:

הפאייר פלאי בסופו של דבר לא מוכיח את עצמו כי עובדה שהקבוצוץ העשירות הן עדיין האלופות או לחילופין קבוצת צמרת - פריז יובה בארסה ריאל סיטי וכו'..

איך יוכיח את עצמו אם לא מענישים את הגדולות? פסז וסיטי חמקו מעונשים כאילו כלום. 

25 minutes ago, קובי השועל said:

במצב התקין, קבוצות עשירות הופכות להיות עשירות יותר - ההכנסות גודלות (לא מהשקעת בעלים) והקטנות או שנשארות במקום או גודלות בקצב קטן יותר אז הפערים גודלים

אבל עדיין הפייר פליי נשמר. 

לא ניראלי שאפשר להכריח שחקן לעבור לנס ציונה ועוד אחרי שהוא עשה שיפור גדול בבני יהודה.

בלטקסה לא היה רואה דקות העונה רק לא ברור לי איך בני יהודה לא קנו אותו בתחילת עונה במחיר מגוחך של 900 אלף ש"ח אחרי כל ההכנסות שלהם. הוא באמת מגן לגיטימי לליגה.

54 minutes ago, קובי השועל said:

פאייר פלאי:

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªfire flyâ¬â

כל כך מקווה שיש עניין עם קארצב מאחורי הקלעים שייסגר לכיוון חיובי... אם העונה נשאיל אותו, אני חושב שייתכן שנאבד אותו בעתיד (בגלל עניין החוזה).

הוא צריך להיות זה שיכנס לרוטציה לאחר עזיבת פרץ. לא אותה כמות דקות או אותו מעמד, אבל לגמרי חלק מהרוטציה ומועמד לגיטימי לפתוח בכל משחק.

אין לי בעיה שירכשו את אולסק מנתניה כדי שיהיה עוד גרזן אם גלזר לא כשיר, אבל קארצב צריך להישאר במכבי העונה ולשחק.

6 minutes ago, matis said:

זה לא יגמר טוב עם קארצב

הוא עושה לנו דאבור עוד מהרגע שעלה מהנוער 

אז למה שלפחות לא נהנה ממנו שנה? אני לא מבין את ההתנהלות סביבו. אם הוא לא רוצה לחתום מעבר לשנתיים, אז להמשיך להשאיל אותו מואיל במה? שיקבל הזדמנות אמיתית השנה ונראה לאן זה הולך. לא מזהה פה שום אינטילגנציה ריגשית מצד מכבי.

15 minutes ago, המכבייה said:

אז למה שלפחות לא נהנה ממנו שנה? אני לא מבין את ההתנהלות סביבו. אם הוא לא רוצה לחתום מעבר לשנתיים, אז להמשיך להשאיל אותו מואיל במה? שיקבל הזדמנות אמיתית השנה ונראה לאן זה הולך. לא מזהה פה שום אינטילגנציה ריגשית מצד מכבי.

מי שלא רוצה להיות פה (ואני לא אומר שהוא לא רוצה) לא מגיע לו מכבי