Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2019 ע"ש אף אחד 🥒🥒

turgi

Recommended Posts

2 hours ago, P.Maldini said:

מצאתי

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-820976

"מתן בלטקסה האריך את חוזהו במכבי ת"א ויושאל לבני יהודה"

לא מבין למה להשאיל אותו עכשיו ולא אחרי המשחק נגדם

9 hours ago, Shitzi said:

זו בדיוק הבעיה, נשארו לו שנתיים וזה מעט מדי.

רז אקיר מפרסם שמכבי בבעיה העונה עם הפייר פליי כי היא לא יכולה לחרוג בשקל

גולדהאר שוקל מינוי מנהל ספורטיבי למכבי ת"א

ל-ONE נודע כי ההדחות מאירופה עשו את שלהן והבעלים שוקל לחזור ל"מודל קרויף". עוד בעקבות ההדחה: ניסיון מואץ למכור את פרץ. יאניוטיס ייבדק ברגלו

האגודל המדבר

יאניוטיס בספק רב לפתיחת הליגה. דאגה מפציעה קשה

במכבי ת"א מקווים שהשוער, שסובב את הקרסול, אינו סובל משבר או מפגיעה ברצועות, דבר שיגרום לו להיעדר מספר חודשים. הערכה: פרץ יימכר לדינמו מוסקבה ב-3 מיליון יורו

8 minutes ago, turgi said:

מענק עלייה, מענק נקודות, זכיות שידור, כרטיסים.

זה ממש לא רק שלושה מיליון יורו.

קשה לי להאמין שכשמכבי ישבו לבנות תקציב הם הסתמכו על העליה לשלב הבתים באירופה. זה לא הפועל.

אם פרץ ימכר, מכבי הכניסו כ 8-9 מליון יורו בחלון הזה, בלי להוציא גרוש על העברות ועם חיסכון המשכורות בשורה התחתונה (דסה הישראלי היה הוצאת מעסיק כבדה יותר ממגן זר, ראיקו השתכר יותר מיאנוטיס, טיבי הוריד בשכר ועוד)

1 minute ago, snufkin said:

קשה לי להאמין שכשמכבי ישבו לבנות תקציב הם הסתמכו על העליה לשלב הבתים באירופה. זה לא הפועל.

אם פרץ ימכר, מכבי הכניסו כ 8-9 מליון יורו בחלון הזה, בלי להוציא גרוש על העברות ועם חיסכון המשכורות בשורה התחתונה (דסה הישראלי היה הוצאת מעסיק כבדה יותר ממגן זר, ראיקו השתכר יותר מיאנוטיס, טיבי הוריד בשכר ועוד)

אני מסכים שסביר מאוד להניח שהתקציב צומצם משמעותית בשנתיים האחרונות.

54 minutes ago, turgi said:

רז אקיר מפרסם שמכבי בבעיה העונה עם הפייר פליי כי היא לא יכולה לחרוג בשקל

מצחיק אותי הקטע הזה בתקשורת שהם מתלהבים מזה שהגיעו לאיזו מסקנה בעניין הגורם לכשלון של מכבי, ואז פתאום יום אחרי זה מתפרסמת כתבה "גולדהאר שוקל למנות מנהל מקצועי...".

24 minutes ago, snufkin said:

סביר להניח שנלקחו בחשבון מס' תרחישים בבניית התקציב שהניחו עליה או אי עליה לשלב בתים כי ככה נהוג בבניית תקציב.

השאלה היא מה הצעדים שהוחלט עליהם במידה ולא עולים והאם הפרסום של רז בנוגע לאיסור מוחלט על חריגה השנה הזו מדויק. אם זה באמת נכון גם עם ההכנסה שציינת אנחנו עדיין בבעיה.

שייגמר כבר העונש פייר פליי הזה! סיוט

37 minutes ago, turgi said:

מענק עלייה, מענק נקודות, זכיות שידור, כרטיסים.

זה ממש לא רק שלושה מיליון יורו.

ההכנסות הרלוונטיות לעניין מאזני הפייר-פליי הם רק ממכירת שחקנים.

יוצא למכבי עקום. דור פרץ ימכר אבל במקום שימכר ממקום של ביטחון ותיכנון ותג גבוה יותר, עכשיו אנחנו נאלצים לרוץ לעסקה כי אין אירופה. רחוק מאיך שמכבי צריכה להתנהל.

6 minutes ago, Ronaldo De Lima said:

לא הבנתי את הקביעה הזאת.

7 minutes ago, המכבייה said:

מכבי היתה מהוססת, לא בטוחה בעצמה, גוררת רגל עם כל סימן שאלה שנוצר. זה היה הקיץ שעברנו.

אז אתה אומר מה שאני אומר וטוען שאני לא אוהד מכבי מעניין.

1 hour ago, Ronaldo De Lima said:

זה לא נכון.

היה עונש ספציפי שקיבלנו שאומר שלא ניתן לרכוש שחקנים בסכום שעולה על הסכום שקיבלנו על מכירת שחקנים וזה עונש שהוא מעבר לנדרש בחוקי הפייר פליי/

אבל לא כל קשר לכך אנחנו נדרשים לעמוד במסגרת החריגה של 30 מיליון יורו עד סוף העונה הזה ובמסגרת ההסכם הוצגו לאופא יעדים פיננסיים שבהם תעמוד הקבוצה בכל שנה ולא פורסם בדיוק מה היעדים.

לעניין הפייר פליי בכלליות, למעט השקעות בפיתוח נוער, כל ההכנסות וההוצאות נלקחות בחשבון לחישוב מאזן ההכנסות-הוצאות של הקבוצה, כולל זכויות שידור וכו'..

עברתי על ההסכם שפורסם ע"י אופא ונראה שהסכמנו לחריגה של 20 מיליון בשנת ההסכם הראשונה, 10 מיליון בשנת ההסכם השניה ו-0 השנה, מה שמסביר חלק גדול מההתנהלות שלנו הקיץ ואי ההבאה של רכש על חשבון ראיקו ואולי גם מכירה של דור פרץ עכשיו ללא הבאת שחקן במקומו.

3. Operational and Financial Measures  The Club undertakes to have a maximum Break-even deficit of EUR 20 Mio for the Reporting Period ending in 2018 and of EUR 10 Mio for the Reporting Period ending in 2019.

51 minutes ago, Dbolsa said:

אז אתה אומר מה שאני אומר וטוען שאני לא אוהד מכבי מעניין.

ההבדל הוא תהומי. אתה ממורמר, זועף, חושב שמכבי עובדים אצלך. כמובן שאין באלאנס בימים טובים ואני בכלל לא זוכר אותך כאן כשמכבי ניצחה.

אבל אתה בטח יודע את כל זה.

נ.ב

אולי אתה אוהד מכבי. הפייס מפוצץ בבלתי נסבלים, קוטרים מהסוג הזה.